Home Pasaulis Sokoto gubernatorius įsako pareigūnams grąžinti darbuotojams Sallah dovanas

Sokoto gubernatorius įsako pareigūnams grąžinti darbuotojams Sallah dovanas

21
0


Sokoto valstijos gubernatorius Ahmedas Aliyu griežtai perspėjo vietos valdžios ir vietos valdžios švietimo tarnybos pareigūnus grąžinti 30 000 Sallah dovanų, skirtų valstijos darbuotojams, kurios, kaip pranešama, buvo nukreiptos į privačias kišenes.

Gubernatorius pareikalavo nedelsiant grąžinti nukreiptas lėšas, grasinant rimtomis pasekmėmis tiems, kurie jų nesilaikys.

Kalbėdamas per susirinkimą Vyriausybės rūmuose Sokoto valstijoje, gubernatorius Aliyu išreiškė pasipiktinimą dėl kai kurių finansų pareigūnų, kurie atsisakė darbuotojams gauti patvirtintas stipendijas, nedorų veiksmų.

Jis pažadėjo užtikrinti atskaitomybę, skaidrumą ir apdairų viešųjų lėšų valdymą, žadėdamas nulinę toleranciją korupcijai.

Gubernatorius nurodė agentūrų vadovams sudaryti nukentėjusių darbuotojų sąrašus ir užtikrinti pinigų grąžinimą.

Jis padėkojo valstybės žmonėms už paramą ir paragino toliau bendradarbiauti administracijai, siekiant vykdyti kampanijos pažadus.

Šis žingsnis vertinamas kaip drąsus gubernatoriaus žingsnis kovojant su korupcija, įrodantis jo įsipareigojimą užtikrinti, kad viešosios lėšos būtų naudojamos visų labui.