Home Pasaulis Buvęs „Steelers WR“ laukia NFL sugrįžimo

Buvęs „Steelers WR“ laukia NFL sugrįžimo

11
0


Martavis Bryantas neplanuoja kabinti savo segtukų. 2024 m. rinktinės gynėjas vis dar tikisi suburti komandą, o veteranas tiki, kad gavęs galimybę vis tiek gali būti produktyvus.

„Man liko daug futbolo“, Bryantas sakė „Queen City News“ (per Joshą Alperį iš ProFootballTalk.com). „Vis dar myliu žaidimą, niekada nenustojau mylėti žaidimo. Turėjau šiek tiek laiko apmąstyti save ir susitvarkyti savo situaciją iš karto. Aš tai padariau. Įdėjau daug darbo. Dar tiek daug liko, ką galiu padaryti. Žinau, kad galiu prisidėti prie to, kas nori suteikti man galimybę.

Bryanto penkerių metų pašalinimas iš NFL baigėsi praėjusių metų lapkritį, kai lyga jį grąžino į pareigas. Vėliau jis įsitraukė į „Cowboys“ treniruočių komandą, bet per 2023 m. kampaniją nepaaukštino į 53 žmonių sąrašą. Nepaisant to, kad tarpsezonio pradžioje su Dalasu pasirašė rezervo ir ateities kontraktą, Bryantas buvo išspaustas iš tarpsezonio sąrašo gegužę po to, kai „Cowboys“ įsigijo keletą naujokų.

Imtuvas dirbo su vadais gegužę, bet jokio susitarimo nebuvo. Bryantas taip pat sakė „Queen City News“, kad neseniai vykusiame renginyje susitiko su „Panthers“ vyresniuoju asistentu Jimu Caldwellu, tačiau neaišku, ar abi pusės turėjo svarbių derybų dėl susitarimo.

Jis greitai išgarsėjo „Steelers“ komandoje po to, kai buvo pasirinktas ketvirtajame 2014 m. naujokų biržos etape. Per pirmuosius du sezonus NFL jis pelnė 14 kamuolių (ir dar du atkrintamųjų varžybų rezultatus), o vėliau dėl antrojo karjeroje nušalinimo liko nuošalyje visai 2016 m. Po grįžimo 2017 m. jis įveikė 600 jardų, bet „Steelers“ greitai iškeitė jį į „Raiders“ į trečiojo rato pasirinkimą.

Prieš paskutinįjį diskvalifikavimą 2018 m., jis žaidė aštuoniose rungtynėse su Oakland. Nuo pradinio diskvalifikavimo iki 2023 m. bandymo sugrįžti į „Cowboys“ Bryantas praleido keliose alternatyviose lygose, įskaitant CFL ir XFL. Nors Bryantas buvo aktyvus pastaraisiais metais, neslepia, kad jis nedalyvavo NFL žaidime nuo 2018 m. Kadangi 2024 m. bus jo 33 metų sezonas, Bryanto viltys sugrįžti į NFL greitai išnyks.