Home Pasaulis COAS platina drabužius ir kojytes 400 mažiau privilegijuotų vaikų Zamfaroje

COAS platina drabužius ir kojytes 400 mažiau privilegijuotų vaikų Zamfaroje

20
0


Siekdamas stiprinti civilinį karinį bendradarbiavimą, armijos štabo viršininkas generolas leitenantas TA Lagbaja išdalino drabužius ir kojytes 400 mažiau privilegijuotų vaikų Gusau mieste, Zamfaros valstijos sostinėje.

1 brigados vadas Gusau, brg. Generolas S. Ahmedas, atstovavęs COAS per renginį Yariman Bakura specializuotoje ligoninėje Gusau, sakė: „Šis renginys yra kariuomenės dienos dalis, kai Nigerijos armija stebėjo greito poveikio projektus pažeidžiamoms priimančiosioms bendruomenėms valstybėje“.

Kariuomenės štabo viršininkas pareiškė, kad toks gestas buvo suteiktas priimančiosioms Kebbi ir Zamfara valstijų bendruomenėms, nukentėjusioms nuo banditizmo.

Pasak jo, „per Armijos dieną kai kurioms pasirinktoms Zamfaros valstijos pradinėms ir vidurinėms mokykloms bei ligoninėms buvo išdalintos medicininės vartojimo reikmenys ir rašymo priemonės“.

Jis taip pat apgailestavo, kad informatorių, mažinančių teroristus su kariniu judėjimu, veikla yra veiksniai, sabotuojantys karines operacijas Zamfaroje ir visose banditizmo paveiktose valstijose šiaurės vakaruose.

Generolas leitenantas Lagbaja ragino geruosius Zamfaros valstijos žmones visada remti kariuomenę, teikiant informaciją apie teroristų judėjimą ir informatorių veiksmus, kad būtų galima greitai reaguoti.