Home Pasaulis DAUGIAUSI PASPUSTELĖJIMAI: savaitė, kuri buvo populiariose istorijose

DAUGIAUSI PASPUSTELĖJIMAI: savaitė, kuri buvo populiariose istorijose

19
0


Straipsnio turinys

„Toronto Sun“ nukelia jus tiesiai į veiksmo šerdį.

2 reklama

Straipsnio turinys

Nesvarbu, ar tai vietinės naujienos, provincijos ir nacionalinė politika, ar įžymybių ir sporto pasauliai, mes jums padėsime.

Kai kurios istorijos uždega pasaulį. Ir tai yra populiariausios internetinės istorijos per pastarąsias septynias dienas, kurias spustelėjo tokie „Sun“ skaitytojai kaip jūs.

Čia yra mūsų populiariausios istorijos:

Pasididžiavimo paradas buvo atšauktas viduryje po palestiniečiams palankių demonstracijų Jongėje

Nors tūkstančiai žmonių išdidžiai plūdo gatves švęsti kasmetinio Dyke March per Pride savaitgalį Toronte, kitą dieną vykęs Pride paradas buvo priverstas sustabdyti eigą įpusėjus maršrutui, kai jį nutraukė palestiniečiams palankūs demonstrantai.

Teko maždaug 20 protestuotojų, skandavusių „Laisvą Palestiną“ ir „Pride nori riaušės“ prie sankryžos Yonge ir Wellesley Šv. kad sutrikdytų šventinę nuotaiką.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Nors parado dalyvių ir dalyvių gaila, kai daugiau nei 200 kontingentų ir 200 000 žygeivių dalyvavo kasmetinėje miesto ekstravagancijoje, organizatoriai nesiruošė rizikuoti kieno nors saugumu ir atsiprašė už nepatogumus, sukeltus dėl savo sprendimo.

Buvusi kalėjimo prižiūrėtoja Linda De Sousa Abreu buvo atleista dėl sekso su kaliniu.  INSTAGRAM
Kalėjimo prižiūrėtoja Linda De Sousa Abreu buvo nufilmuota seksu su kaliniu. („Instagram“)

„OnlyFans“ kalėjimo prižiūrėtojas apkaltintas dėl žiauraus kalinių sekso vaizdo įrašo

Buvusi Londono kalėjimo sargybinė buvo suimta ir apkaltinta netinkamu elgesiu dėl laukinio vaizdo įrašo, kuriame buvo matyti, kaip ji mylisi su kaliniu.

Šokiruojančiame filmuotoje medžiagoje matyti, kad 30-metė Linda De Sousa Abreu (30 m.), uniformuota ant kelių, atlieka seksą su nenustatytu kalėjimo paukščiu – visa tai užfiksavo kalinio kameros draugas, pranešė Bradas Hunteris.

Nors už kameros ir prieš kamerą buvę vyrai buvo patenkinti rezultatais, vienas – ne: kalinio mergina, kuri kalėjime pasirodė su savo vaiku.

4 reklama

Straipsnio turinys

Nežinoma, ką apie įvykį galvoja De Sousa Abreu – vedusio svingerio, turinčio „OnlyFans“ paskyrą – artimieji.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Gynėjas Chrisas Tanevas dabar yra klevo lapas.
Gynėjas Chrisas Tanevas dabar yra Toronto „Maple Leafs“ narys. (Matthew Stockman / Getty Images) Matthew Stockmano nuotrauka /Getty Images

SIMMONS: „Maple Leafs“ pasirašymai – geri, blogi ir negražūs

Steve’as Simmonsas pažvelgė į visus „Maple Leafs“ GM Brado Trelivingo įsigijimus per kasmetinį laisvųjų agentų siautulį ir nedarė jokio spaudimo Chrisui Tanevui, kuris, atrodo, daug joja ir kaip jis, tikiuosi, pakeis „Leafs“ taip, kaip padarė „Stars“. pirmaisiais mėnesiais Dalase.

Nors Jani Hakanpaa sutartis atrodo ne laiku, yra šiek tiek daugiau vilčių dėl Oliverio Ekmano-Larssono ir Anthony Stolarzo, nors Simmonsas turi klausimų. Tačiau nepamirškime Josepho Wollo pratęsimo, kuris bus nustumtas į jam nežinomą lygį – tol, kol galės išvengti traumų.

5 reklama

Straipsnio turinys

Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau kalba per spaudos konferenciją Monrealyje 2024 m. liepos 3 d.
Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau kalba per spaudos konferenciją Monrealyje 2024 m. liepos 3 d. (Andrej Ivanov / Getty Images) ANDREJ IVANOV nuotr /GETTY IMAGES

LILLEY: Trudeau neatsisakys minties apmokestinti savo namus

Neseniai vykęs į Vankuverį ministras pirmininkas Justinas Trudeau slapta susitiko su grupe „Generation Squeeze“, stipria kanadiečių pagrindinių gyvenamųjų vietų apmokestinimo šalininke, pranešė Brianas Lilley.

Atsižvelgiant į tai, kad grupė ir Trudeau kalba ta pačia kalba, kai kalba apie sąžiningumą kiekvienai kartai, neturėtų stebėtis, jei liberalai netrukus paskelbs apie tam tikrą apmokestinimą.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai liberalai svarsto galimybę apmokestinti pirminių gyvenamųjų namų pardavimą ir nieko iš to neišėjo. Dar.

Tačiau netikėkite neigimais, kurie iš karto kils iš libų, bent jau kol kas, ypač dėl to, kad Trudeau vyriausybė nerado problemos, kurios, jų nuomone, neišspręs naujas mokestis.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Eugenie Bouchard pozuoja su nežymiu žaliu bikiniu.
Eugenie Bouchard pozuoja su nežymiu žaliu bikiniu. („Genie Bouchard“ / „Instagram“) Genie Bouchard nuotrauka /Instagramas

Eugenie Bouchard demonstruoja žalią nykštį seksualiai žaliu bikiniu

Eugenie Bouchard gerbėjai susižavėjo po to, kai buvusi teniso žvaigždė pasidalijo savo „kiemo darbų“ nuotraukomis, kurios nepanašios į bet kokius mūsų kada nors atliktus kiemo darbus.

Tiesa, mes taip pat neturime žalio styginio bikinio arba neatrodome kaip Bouchard, tačiau net kai kurie ištikimiausi Monrealio gyventojos sekėjai buvo šiek tiek sutrikę dėl to, kaip ji grėbia lapus, pranešė Denette Wilford.

Amerikiečių tenisininkas, tapęs pikantiško kamuolio profesionalu, Samas Querrey’us komentaruose juokavo, kad „mano padaryti panašų nuotraukų montažą vėliau šią savaitę“ – ir jis nenuvylė.

Querrey pasipuošė ryškiai žaliais maudymosi kelnais ir pozavo, šlavė ir šlavo kaip Bouchardkuris viską priėmė ramiai.

Privalumas, Genie.

Straipsnio turinys