Home Pasaulis Penki kontraktai, kurie buvo užfiksuoti ankstyvoje NBA laisvojoje agentūroje

Penki kontraktai, kurie buvo užfiksuoti ankstyvoje NBA laisvojoje agentūroje

11
0


NBA laisvųjų agentūrų laikotarpis prasidėjo sekmadienį 18 val. ET. Nuo tada visos lygos komandos sparčiai ėmė tobulinti savo sąrašus.

Paulo George’o persikėlimas į Filadelfijos „76ers“. buvo pagrindinis laisvųjų agentūrų susitarimas. Klay’o Thompsono pasirašymas ir apsikeitimas Dalaso „Mavericks“ buvo antras. Tačiau daugybė kitų papildymų buvo kur kas mažiau viešinami, tačiau gali turėti didelės įtakos sezono rezultatams.

Pateikiame penkis poradarinius papildymus laisvosios agentūros atidarymo savaitę.

5. Andre Drummondas (Filadelfijos „76ers“)

Drummondas praėjusį sezoną atliko svarbų vaidmenį Čikagos „Bulls“. Jis suteiks dydžio ir fiziškumo į „Sixers“ suolo padalinį. Dar svarbiau, kad Drummondas yra patikimas atsarginis, galintis žengti į pradinę sudėtį, jei Joelis Embiidas bus priverstas praleisti laiką dėl traumos ar apkrovos valdymo. Drummondas puikiai tinka ant stiklo ir dažais gali nugalėti gynėjus. Jis bus svarbi „Sixers“ artėjančio sezono dalis.

4. Joe Inglesas (Minesotos „Timberwolves“)

„Ingles“ prideda dar vieną grindų tarpą prie „Timberwolves“ suolo. Jis gali įmušti gaudymą ir driblingą arba atsitraukti kaip judesio šaulys. Jis žengia ne tą patį pirmąjį žingsnį, kaip kadaise, tačiau jis yra patikimas veteranas, turintis įgūdžių, kurie užtaiso spragą Chriso Fincho rotacijoje. Inglesas praėjusį sezoną pataikė 45,3% tritaškių; jis bus tikras ginklas nuo atsarginių žaidėjų suolo ir privers komandas priimti sunkius sprendimus siunčiant dvigubas komandas.

3. Tobiasas Harrisas (Detroito „Pistons“)

Harrisas planuoja tvirtai derėti su „Pistons“. Jo universalūs šriftų teismų įgūdžiai suteiks JB Bickerstaffui tikrą antrąjį variantą kartu su Cade Cunningham. Per savo kadenciją „Sixers“ Harrisas patyrė prieštaringų dalykų ir neabejotinai bus motyvuotas įrodyti save. Praėjusį sezoną jis vidutiniškai pelnydavo 17,2 taško, atkovodavo 6,5 kamuolio ir atlikdavo 3,1 rezultatyvaus perdavimo, 48,7 proc. metimų iš aikštės.

2. Alecas Burksas (Miamio „Heat“)

Burksas yra daug įgūdžių turintis sargybinis, kuris gali veikti kaip vienas, du ar trys per rotaciją. Jis gali sukurti savo kadrą, žaisti kitiems ir pelnyti taškus visuose trijuose lygiuose. Pastaraisiais sezonais „Heat“ kovojo dėl papildomo žaidimo. Burkso papildymas apdraus Terry Rozier, Tyler Herro ir Jimmy Butler. Tai protingas priedas, kuris užpildo didelę atotrūkį tarp Majamio suolo rotacijos.

1. Chrisas Paulas (San Antonijaus „Spurs“)

Paulius greičiausiai taps „Spurs“ starto taško gynėjas. Jis yra pirmasis Visų žvaigždžių lygio talentas, su kuriuo Viktoras Wembanyama dalinsis aikštėje. Paulas turi reputaciją kaip padedantis ugdyti jaunus talentus NBA ir galintis padėti pakelti Wembanyamos žaidimą į kitą lygį. Kaip tikras veteranas, Paulius bus patikimas Greggo Popovičiaus aukšto generolas. Be to, jo 11 mln. USD vienerių metų sandoris yra labai perkamas, jei viliojantis sandoris pasirodo vasario 6 d.