Home Pasaulis Jaysas Yarielis Rodriguezas iškovojo pirmąją MLB pergalę

Jaysas Yarielis Rodriguezas iškovojo pirmąją MLB pergalę

15
0


Puolėjas Daultonas Varsho antras rungtynes ​​iš eilės puikiai ginasi

Gaukite naujausią Frank Zicarelli informaciją tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Yariel Rodriguez istorija toli gražu nėra baigta, jo darbas toks mažas, kad būtų kvaila padaryti bet kokią galutinę išvadą.

2 reklama

Straipsnio turinys

Tačiau jau antrą startą iš eilės Kuboje gimęs ąsotis atrodė kaip pagrindinės lygos formos, o tai puikiai žada komandai, kuri nežaidė pagal lūkesčius ir greičiausiai pasikeis iki liepos 30 d. požiūriai.

Kanados dieną dešiniojo krašto puolėjas atidavė vieną paleidimą po dviejų smūgių per 6,2 padavimų prieš Houston Astros.

Šeštadienį Sietlo T-Mobile parke, kuris atrodė Kanados diena, atsižvelgiant į „Blue Jays“ gerbėjų skaičių, Rodriguezas buvo dar geresnis.

Rodriguezas metė daugiau keturių siūlių greitų kamuolių, tik po nesėkmės pateko į nedidelę bėdą, tačiau apskritai pasirodė kaip potencialus gabalas, kuriuo Jays pasitiks, kai klubas pradeda versti puslapį, kuris gali rimtai prasidėti kitą kartą. kelios savaitės.

Reklama 3

Straipsnio turinys

Išskyrus kažką visiškai iš kairiojo lauko, Rodriguezas niekur nedings.

Jo pastangos buvo apdovanotos prieš „Mariners“, kai startuolis „Jays“ atliko šešis tvirtus padavimus, iškovotą tik vieną smūgį ir šešis smūgius.

Nors Toronto lazdos šią dieną nemiegojo, komanda surinko pakankamai bėgimų, kad Rodriguezas iškovotų pirmąją pergalę pasirodyme, nes padėjo Jays laimėti 5:4.

Svečiams Alejandro Kirkas atliko tris smūgius.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Jis važiavo dviem važiavimais, kaip ir Vladimiras Guerrero jaunesnysis, o George’as Springeris keturis kartus pasiekė bazę.

Istorija šią dieną buvo Rodriguezas, nors pabaiga nebuvo tokia, kokią turėjo galvoje „Jays“ gerbėjai, kai Trevoras Richardsas aštuntoje pamainoje atidavė trijų važiavimų namų rungtynes ​​Mitchui Hanigeriui, kad viskas, drįstume sakyti, būtų įdomi.

Straipsnio turinys

4 reklama

Straipsnio turinys

Taip gerai metęs septintąjį padavimą, Richardsas nesugebėjo atšaukti mušimo aštuntajame kėlinyje ir buvo pakeltas už Brendoną Little’ą, kuris po smūgio atidavė rezultatą.

Laukinė aikštelė pakeltų bėgiką į taškų skaičių.

Dviem „out“ ir „Mariners“ slogučiui Calui Raleighui priartėjus prie lėkštės, „Jays“ iškvietė Chadą Greeną, kurio buvo paprašyta įrašyti keturis kartus.

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Greenas išmušė Rolį siūbuodamas, kad nutrauktų grėsmę.

Vienas žingsnis į devintą, o antrasis buvo įtrauktas į knygas, nes pirmyn ir atgal gamta kamuolių aikštelėje sustiprėjo, pusiau džiugino M, pusiau palaikė Jays.

Sietlo šalininkai buvo įkvėpti po to, kai Luke’as Raley’is įsigilino, kad šis žaidimas būtų vienkartinis.

Sūpynės ir nepataikymas lemtų, kad Greenas užfiksuotų antrąją pamainą.

5 reklama

Straipsnio turinys

Rungtynes ​​baigsis trečiojo žaidėjo Ernie Clemento sučiuptas iššokimas pražangos teritorijoje.

Rekomendavo iš redakcijos

Du namiškiai, kuriuos leido užraktas, nėra tiksliai tai, ką gydytojas nurodė, bet laimėjimas yra laimėjimas ir bent jau „Blue Jays“ sugebėjo apdovanoti savo užkietėjusius gerbėjus, kurie išvyko per sieną.

WAS-SHOW

Daultonas Varsho ėmėsi savo senų triukų, ką tik padarė savo įsimintiną pasirodymą penktadienio vakarą, kai jis tiesiogine prasme spruko į sieną kairiajame lauke, kad sugautų žaidyboje, kurios pagavimo tikimybė buvo 5%.

Sporte dominuojantys statistiniai geikai apskaičiavo, kad Varsho sprinto greitis žaidime buvo 29,4 pėdos per sekundę.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Tada šeštadienį atėjo Varsho gynybos žaidimas, kuris grįžo kairiajame lauke.

Kai „Mariners“ grėsė namuose, ketvirto padavimo pusėje po ėjimo vienas priešais kitą, Varsho puikiai perskaitė skęstantį kamuolį ir spurtavo, kad pagavo.

Tada jis turėjo proto mesti į krepšį antroje bazėje, kur jis padvigubino bėgiką, kad užbaigtų padavimą.

Ketvirtajame kėlinyje Varsho atsiskyrė į vidurį ir atėjo įmušti pirmąjį žaidimo kėlimą.

Vaikinas yra pataikęs ir nepataikė į lėkštę su daugiau nepataikymų nei smūgių, bet kai reikia žaisti už aikštės ribų, Varsho yra būtina pamatyti.

BO BĖGAS

Gegužės 4 d. Jayso vis didėjantis nusivylimo lygis buvo geriausiai apibendrintas, kai Bo Bichette pirmą kartą per savo karjerą buvo išmestas po trečiojo atmušimo prieš šeimininką Washington Nationals.

Reklama 7

Straipsnio turinys

Per pastaruosius mėnesius Bichette ar Blue Jays nelabai kas nutiko.

Šeštadienį jis atmušė 1 prieš 14 per pastarąsias ketverias rungtynes.

Pirmajame Bichette’o atmušime jis buvo iškviestas už laiko pažeidimą ir galiausiai buvo išmuštas siūbuodamas, 56-ą kartą, kai Bichette atmušė šį sezoną, ir šeštą kartą iš eilės, kai jis atmušė bent kartą.

Bichette nepataikė namų bėgimo nuo gegužės 27 d.

Per tą atkarpą jis įrašė tik šešis papildomus hitus.

Jis buvo nušalintas nuo įsakymo, pateko į aukščiausią įsakymo vietą ir buvo atliktas valymas – šį vaidmenį jis atliko Sietle šeštadienį.

Po to, kai Springeris baigė žaidimą glostydamas dublį, kuris nukrito nuo sienos kairiajame lauke, jis liko įstrigęs po to, kai Spencer Horwitz aikštelėje pakilo į trečią vietą.

Reklama 8

Straipsnio turinys

Antrajame atmušime Bichette išsiveržė į pražangą pirmoje pagrindinėje linijoje ir įvedė ketvirtą kėlimą.

Pirmąjį serijos smūgį jis gavo septintajame, kai Jays užfiksavo 10-ąjį žaidimo smūgį.

TRUMPAI

„Jays“ penktadienio vakarą iš viso pelnė du smūgius, įskaitant Kevino Kiermaierio namų žaidimą, pralaimėjus 2:1; šeštadienį ketvirtojo pamainos viršuje Kiermaier svyruojantis smūgis užbaigė kadrą, po kurio Jays sumušė tris iš eilės smūgius su dviem išmušimais ir išsiveržė į priekį 1:0… Mariners žvaigždės puolėjas Julio Rodriguezas pavėlavo įbrėžimą… Kairiųjų rankų atleidėjas Timas Mayza, kurią Jays DFA suteikė anksčiau šią savaitę, atsisakė ir yra laisvasis agentas.

JUSIOS DIENA

Reikėtų atkreipti dėmesį į keletą įvykių, nes „Jays“ žaidėjai buvo užimti prieš pirmąją aikštelę antrosiose savo trijų žaidimų seto Sietle rungtynėse.

Skelbimas 9

Straipsnio turinys

Niekam nenuostabu, veteranas Justinas Turneris buvo sugrąžintas iš tėvystės sąrašo, kai jo žmona Toronte pagimdė poros pirmąjį vaiką.

Jis buvo laisvas šeštadienį po to, kai vėl prisijungė prie klubo, bet Jays neprireikė jo lazdos.

Kai kurie nustebo sužinoję, kad Addisonas Bargeris buvo pasirinktas į „Triple-A“, o „Jays“ nusprendė pasilikti krašto puolėją Stewardą Berroa ir saugų Leo Jimenezą.

Bargeris žaidė „Jays“ aikštėje ir užribyje, tačiau jo šaukimas iš Buffalo Bisons – iš tikrųjų du kartus – buvo skirtas įžeisti komandą, kuri per daug naktų buvo mieguista.

Kai jis pirmą kartą buvo pakviestas balandžio pabaigoje, Bargeris pasirodė penkiose rungtynėse ir šešis kartus pralaimėjo.

Per pastarąsias devynias rungtynes ​​vaikas užfiksavo vieną smūgį.

Per 20 bendrų šio sezono rungtynių Bargeris atmušė dvigubai daugiau smūgių (18) nei pataikė (9).

fzicarelli@postmedia.com

Straipsnio turinys