Home Pasaulis PDP rengia Nacionalinės kampanijos tarybos posėdį Abudžoje

PDP rengia Nacionalinės kampanijos tarybos posėdį Abudžoje

13
0


Nepaisant teismo sprendimo, Liaudies demokratų partija (PDP) šeštadienį surengė Edo valstijos nacionalinės kampanijos tarybos posėdį savo nacionalinėje būstinėje Abudžoje.

Posėdyje taip pat buvo pristatyti įvairūs komitetai, prisiėmę skirtingų pareigų prieš rinkimus.

Federalinis Aukščiausiasis Teismas prieš 72 valandas anuliavo pirminius rinkimus, kurių metu PDP kandidatas Asue Ighodalo tapo partijos vėliavnešiu ateinančiuose rinkimuose.

Tačiau susitikime kalbėjęs kandidatas į gubernatorius Igodalo pastarojo meto įvykius apibūdino kaip tik blaškymąsi, sakydamas, kad tai yra ženklai, kad rinkimai bus sunkūs.

„Žinau, kad tai nebus lengva, bus labai sunku. Tačiau kartais sunkiau susidoroti su trukdžiais nei su problemomis.

„Tačiau žinau, kad čia turime lyderių, kurie daugiau nei sugeba paleisti kamuolį ir pakelti mus aukščiau už kai kuriuos kitus.

„Kiekvienas vyras ir moteris šiame kambaryje yra visiškai įsipareigoję atlikti reikiamą darbą, kad įveiktume šią kliūtį.

„Visi jie yra nepaprastai sėkmingi žmonės. Jie neįsipareigs šiai užduočiai, jei nebus visiškai įsipareigoję viskam, kad užtikrintų mūsų pergalę.

„Mes atiduosime tai viską, ką turime. Atsiduosime 150% savo įsipareigojimų užtikrinti, kad ši mūsų puiki partija būtų nepaprastai didžiuotis, kad pristatė mus kaip savo kandidatus“, – sakė jis.

Taip pat kalbėdamas Adamavos valstijos gubernatorius Umaras Fintiri, kuris rinkimus apibūdino kaip užduotį, pažymėjo, kad jie reikalauja daug atsidavimo ir rimtumo.

Gerbdamas Ighodalo dorybes, Fintiri, kuris taip pat yra kampanijos tarybos pirmininkas, teigė, kad kandidatas turi daug patikimumo ir rezultatų.

„Mes galime priversti jį laimėti, jei būsime rimti. Gubernatorius dirbo, jis matomai yra Edo žemėje. Jo patirties ir kilmės taip pat pakanka, kad galėtume nuimti derlių ir juos panaudoti, kad šiuose rinkimuose laimėtume Edo PDP rinkimus.

„Kaip sakiau, tai nėra lengva užduotis. Tai reikalauja iš mūsų daug pasiaukojimo ir atsidavimo. Ir kad mes sutikome šį paskyrimą, aš taip pat žinau, kad tikrai sutikome padaryti tai, ko iš mūsų reikalaujama, kad laimėtume rinkimus. Mes visi esame politikai. Vienintelis dalykas, kurį mes suprantame politikoje, yra laimėti rinkimus. Štai kodėl jokiuose rinkimuose nėra antros pozicijos.

„Tu arba laimi, arba pralaimi. Šioje išvykoje mes siekiame laimėti.

„Ir taip, laikinai yra nedidelė nesėkmė. Dievas mus išvys.

„Turiu galvoje, prieš tris dienas priimtas teismo sprendimas, kiekvienas, kuris peržvelgs ir peržiūri visą procesą, žino, kad tai yra vaikų žaidimas. Tai yra tai, kas nebus teisminiame teisme, ypač tai, kad kreipsimės į apeliacinį teismą. Ir tai neturėtų mūsų atgrasyti. Įdėsime daugiau įsipareigojimų, daugiau darbo, nei neplanavome padaryti anksčiau, kad sukeltume gėdą savo niekinams“, – sakė jis.

Buvęs valstijos gubernatorius, vyriausiasis Lucky Igbinedionas, gyrė Fintiri už jo atkaklumą, sakydamas: „Jei sunkus darbas reiškia pergalę, mes jau laimėjome“.

Igodale jis pasakė: „Mes turime 192 karus dėl tų dalykų ir jis yra buvęs visuose. Taigi, jei jis siekia žmonių, jis pasiekė juos.

„Jei jis kalba kaip vyras su Sabi, jis Sabi labai gerai.