Home Pasaulis Joey Logano bėgimas Čikagoje gali sukelti problemų Hailie Deegan

Joey Logano bėgimas Čikagoje gali sukelti problemų Hailie Deegan

17
0


Jei Hailie Deegan pakeitimas šeštadienio NASCAR Xfinity Series lenktynėse nebuvo blogiausias scenarijus Hailie Deegan, stebėdamas, kaip Joey Logano vairuoja savo automobilį į geriausiųjų dešimtuką, gali tiesiog viršyti.

Nors tiesa, kad Logano – du kartus taurės serijos čempionas ir būsimasis šlovės muziejus – turi daugiau patirties nei Deeganas, jo aštunta vieta pažymėjo geriausią metų rezultatą 15-uoju numeriu pažymėtu AM Racing automobiliu.

Iki šeštadienio Deegan geriausias sezono finišas buvo 12-a Talladega trasoje, o geriausias jos finišas ne traukimo trasoje buvo 15-a vieta Las Vegase.

Pranešama, kad Deegano ateitis su AM Racing netvirta – pranešama, kad komanda nežinia kam kitą savaitgalį Pocono važiuos su 15 numeriu pažymėtu „Ford“ – matyti, kad kitas vairuotojas (nors ir taurės serijos čempionas) perima automobilį ir iškart finišuoja tarp dešimties geriausių Deegan 2024 m. kaip visas.

Strategija suvaidino tam tikrą vaidmenį, kai Logano šeštadienį pelnė geriausiųjų dešimtuką, tačiau veteranas visą popietę buvo pastovus. Po kvalifikacijos 15-os vietos jis užėmė ir pirmąjį, ir antrąjį etapus 13-oje vietoje, išnaudodamas savo poziciją trečiajame etape ir užėmė galutinę aštuntą vietą.

Nors mechaniniai gedimai ir personalo problemos šį sezoną kankino Deegano darbą AM Racing, Logano įrodė, kad automobilis yra bent jau pakankamai greitas, kad galėtų patekti į 15 geriausių ir įveikti galinčias kilti problemas.

Nesvarbu, ar Deegan vairuos kitą šeštadienį Pocono lenktynėse, ar ne, ji negali jaustis gerai dėl Logano pasirodymo šeštadienį. Ir jei ji nesėda už vairo Pocono kalnuose, labai tikėtina, kad ji bėgo paskutines lenktynes ​​dėl „AM Racing“ kaip visumos.