Home Pasaulis „Kings“ nusileidžia DeMarui DeRozanui su „Bulls“ pasirašymu ir mainais

„Kings“ nusileidžia DeMarui DeRozanui su „Bulls“ pasirašymu ir mainais

17
0


Šios savaitės pabaigoje Sakramento „Kings“ pasirodė kaip pirmaujanti laimėtoja DeMaras DeRozanas nuo Čikagos Buliaiir šeštadienio vakarą jiems pavyko tai padaryti.

Pranešama, kad būtent tada „Kings“ sutiko pasirašyti ir apsipirkti su „Bulls“, kad nusileistų DeRozaną. San Antonijaus „Spurs“. kaip trečioji komanda dalyvauja sandoryje.

Karaliai siunčia Harisonas Barnesas į „Spurs“ kaip mainų dalį, o Čikaga gauna Chrisą Duarte’ą, du antrojo rato šaukimus ir pinigus.

Pranešama, kad DeRozano sutartis su „Kings“ yra trejų metų trukmės 74 mln.

DeRozanas yra didžiulis rezultatas „Kings“ komandai, kuri nori atkovoti atšokusį 2023–2024 m. sezoną, kai buvo pašalinta iš atrankos turnyro. Tai buvo reikšmingas žingsnis atgal po to, kai 2022–2023 m. patekote į atkrintamąsias varžybas ir pirmame Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų rate eliminavo Golden State Warriors.

„Kings“ turi tikrai stiprų jauną branduolį, kuriam vadovauja De’Aaronas Foxas, tačiau DeRozanas turėtų užtikrinti stiprią veteranų sudėtį.

34 metų DeRozanas pastaruosius tris sezonus praleido „Bulls“ komandoje ir per pastaruosius dvejus metus vidutiniškai pelnydavo daugiau nei 24 taškus ir atlikdavo daugiau nei penkis rezultatyvius perdavimus.

Kalbant apie „Bulls“, tai tiesiog ženklas, kur organizacija žengs ateinančiais metais, kur atrodo, kad žaidimo pavadinimas yra mažinti atlyginimą ir jaunėti. „Bulls“ šį tarpsezonį jau iškeitė gerbėjų numylėtinį Alexą Caruso, o Zacho LaVine’o ateitis taip pat kelia rimtų abejonių su komanda.