Home Pasaulis Kur NASCAR Xfinity Series atkrintamųjų varžybų burbulas yra po Čikagos

Kur NASCAR Xfinity Series atkrintamųjų varžybų burbulas yra po Čikagos

39
0

Įrašant Čikagos gatvės lenktynes, NASCAR Xfinity serijoje liko tik aštuonios reguliaraus sezono lenktynės. Atkrintamųjų varžybų lauke tik pusė 12 žaidėjų, liko šešios vietos. Štai kur turnyrinė lentelė yra po Čikagos.

7. Cole’as Kasteris (+225)

8. Riley Herbstas (+91)

9. AJ Allmendinger (+90)

10. Sheldon Creed (+73)

Vis dar ieškantis savo pirmosios „Xfinity“ serijos pergalės karjeroje, Creedas šeštadienį buvo nukritęs į 26-ą vietą po kontakto vėlyvose lenktynėse. Tačiau antrajame etape jis finišavo penktas ir parodė neblogą greitį. Creedas dviejuose „Xfinity“ serijos startuose Pocono mieste vidutiniškai užėmė aštuntą vietą, todėl kitą šeštadienį jo laukia dar viena solidi diena „Tricky Triangle“.

11. Parkeris Kligermanas (+63)

Kligermanas surinko 17 taškų per dieną, kai Čikagoje finišavo ketvirtas. Kaip ir Creedas, 33 metų veteranas taip pat siekia savo pirmosios karjeros „Xfinity Series“ pergalės, o jei 48-oji komanda ir toliau į trasą atves penkis geriausius automobilius, jis gali ją gauti 2024 m. Kligermanas „Pocono“ užėmė devintą vietą. 2023 m. ir ieškos dar aštuonių solidžių taškų dienų, kad pasiektų posezonį.

12. Sammy Smithas (+23)

Kalbant apie lenktynininkus, kurie pelnė ribą, Smithas surinko 12 svarbiausių taškų, daugiausia dėl drąsios strategijos, kuri atnešė Ajovos vietiniam gyventojui devynis etapo taškus už antrąją vietą antrajame etape. Smithas lenktynes ​​baigė palaidotas viduryje, tačiau 13-oji vieta tikrai nėra blogiausias rezultatas, kuris galėjo ištikti Smithą Čikagoje.

13. Ryanas Victory (-23)

16-oji vieta Siegui nėra baisi diena, tačiau jis vis tiek prarado 12 taškų. Jei Siegas nepatektų į atkrintamąsias, tai tik dar labiau sumažintų jo širdį draskantį pralaimėjimą Teksase sezono pradžioje. „Xfinity“ serijos veteranas 2023 m. „Pocono“ turnyre užėmė menką 22 vietą – tokio rezultato jis negali sau leisti pakartoti, jei nori laimėti atkrintamųjų varžybų burbulą.

14. Brandonas Jonesas (-67)

Vidutinišką 2024 m. Joneso sezoną šeštadienį pademonstravo 17-oji vieta, kurioje 9-as bolidas buvo itin tylus. Jonesas nebuvo įtrauktas į incidentą ir nedarė jokių drastiškų veiksmų, kad pabandytų patekti į priekį. Pocono buvo viena iš ryškių Joneso dėmių 2023 m. – „Xfinity“ serijos veteranas Pensilvanijos trasoje užėmė septintą vietą – ir dar viena geriausių dešimtuko diena yra labai reikalinga, kad Jonesas vėl grįžtų į burbulo pokalbį.

15. Anthony Alfredo (-85)

Dabar, atkrintamųjų varžybų burbulo pakraštyje, Alfredo sezono pradžios nuoseklumas atrodo daug įspūdingesnis. Alfredo kažkada užėmė laikiną vietą atkrintamosiose, tačiau 5-ajai komandai iki šiol nepavyko rasti pastovaus greičio. 30 vieta Čikagoje Alfredo tik dar labiau nustumia atgal, o dėl dar vieno blogo rezultato jis greičiausiai atsidurs situacijoje, kurią būtina laimėti.