Home Pasaulis NRC atnaujins galvijų vežimą

NRC atnaujins galvijų vežimą

8
0


Nigerijos geležinkelių korporacija paskelbė, kad netrukus atnaujins galvijų gabenimą iš šiaurinės šalies dalies į pietus (Maršrutas Warri-Itakpe).

NRC vykdomasis direktorius Fidet Okhiria tai paskelbė „Channels Television Morning Brief“ trečiadienį, praėjus kelioms valandoms po to, kai prezidentas Bola Tinubu paskelbė apie naujos Gyvulininkystės ministerijos įkūrimą.

Tinubu taip pat atidarė Atnaujintos vilties įgyvendinimo komitetą dėl gyvulininkystės reformos Abudžos valstijos rūmuose,

„Fidet“ paskelbė atnaujinusi karvių ir prekių judėjimą Warri-Itakpe keliu.

2017 metais NRC dėl techninių problemų sustabdė galvijų vežimą traukiniais.

Tačiau Okhiria teigė, kad po vieno ar dviejų mėnesių piemenys galės perkelti savo galvijus Warri-Itakpe geležinkelio linija. Itakpė yra miestas Kogi valstijoje šiaurinėje centrinėje Nigerijoje, o Warri yra Deltos valstijoje, pietų ir pietų geopolitinėje šalies zonoje.

Jis sakė, kad NRC modernizuos prekių judėjimą šalyje, „kad atkeliavę iš šiaurės keliais galėtų jas nugabenti į Pietų Pietų Warri geležinkeliu“.

Jis pareiškė, kad NRC siekia modernizuoti krovinių gabenimą Nigerijoje.

Okhiria atskleidė, kad NRC įsigijo specialių vagonų, šiuo metu surenkamų Kajolos gamykloje Oyo valstijoje, skirtų galvijams vežti.

„Pastatėme 15 vagonų galvijams ir galbūt per ateinantį mėnesį ar du jie bus išsiųsti iš Itakpesto į Warri, kad paskatintų ekonomiką“, – sakė NRC vadovas.

Jis pridūrė, kad investicijos į geležinkelių infrastruktūrą turėtų būti naudingos visuomenės labui ir sudaryti sąlygas žmonėms patogiai gyventi, kad ekonomika būtų tvirta ir gyvybinga, o ne siekti pelno.

„Jūs neplėtote transporto, nes norite gauti pelno naira ir kobo, bet pelnas bus netiesioginis, jei galėsime perkelti prekes ir susieti miestus“, – sakė jis.

Jis teigė, kad nors pelno valdžia gali ir negauti, netiesioginės pajamos vis dėlto turi įtakos bendram ekonomikos augimui ir plėtrai.