Home Pasaulis Nyderlandai surengė Anglijos pusfinalio akistatą, 2:1 įveikė Turkiją

Nyderlandai surengė Anglijos pusfinalio akistatą, 2:1 įveikė Turkiją

21
0

Nyderlandai nugalėjo Turkiją ir užsitikrino vietą 2024 m. Europos čempionato pusfinalyje su Anglija.

Merto Mulduro įvartis, netyčia permetęs kamuolį per savo vartų liniją, spaudžiamas Cody Gakpo, leido olandams išlyginti rezultatą po kėlinio pabaigos.

Iš pradžių Turkija pirmavo, kai vidurio gynėjas Sametas Akaydinas galva nukreipė tikslų Ardos Gulerio perdavimą ir užbaigė įspūdingą pirmojo kėlinio pasirodymą. Akaydinas šventė bėgdamas pas Turkijos sirgalius, pabučiuodamas savo marškinėlių ženklelį ir klūpėdamas maldoje, o pakaitalai spurtavo nuo krašto ir prisijungė prie jo.

Tačiau šventės buvo trumpalaikės, nes Nyderlandai, nepaisant prasto pirmojo kėlinio, po pertraukos sureagavo stipriai. Pakaitinis Woutas Weghorstas atliko pagrindinį vaidmenį, savo aikštėje itin svarbų perėmimą ir atmetė galimybę iš Turkijos Kaan Ayhan atkovoti kamuolį. Netrukus po to Stefanas de Vrijus įmušė įvartį išlyginamajame įvartį.

Turkija beveik padvigubino savo persvarą, kai puikus Arda Guler baudos smūgis pataikė į virpstą, tačiau progų išnaudoti nepavyko.

Dėl to Ronaldo Koemano auklėtiniai trečiadienį Dortmunde (20 val. BST) susikaus su Anglijos rinktine, po to, kai Garetho Southgate’o auklėtiniai iškovodami baudinius įveikė Šveicariją. Nugalėtojas pateks į finalą ir susikaus su Prancūzija arba Ispanija.