Home Pasaulis Prieš 11 metų DC įrodė, kad žaliųjų žibintų šou yra geresnis už...

Prieš 11 metų DC įrodė, kad žaliųjų žibintų šou yra geresnis už filmą

12
0


Santrauka

  • Žaliasis žibintas: Animacinis serialas demonstruoja TV serialo galimybes tyrinėti didžiulę Žaliojo žibinto istoriją.
  • Dėl serialo charakterio raidos ir unikalaus pasakojimo jis yra neįvertintas perlas tarp DC animacinių serialų.
  • Būsimas HBO serialas „Lanterns“ gali pasimokyti iš „Green Lantern: The Animated Series“, kad sėkmingai pritaikytų veikėjus ir mitologiją.

Dabar kai Žibintai yra oficialiai patvirtintas HBO, nepakankamai įvertintas Žalias žibintas serialas jau įrodė, kad šou veikia daug geriau nei filmas apie DC herojus, todėl šis žingsnis yra protingas pasirinkimas būsimam „DC Universe“ leidimui. Kol gerbėjai nekantriai laukia Žibintai11 metų senumo laida jau tikrai parodė, kokį potencialą gali turėti televizijos serialas, apimantis didžiulę Halo Jordano, Johno Stewarto ir kitų „Žaliųjų žibintų“ istoriją.

Žaliasis žibintas: animacinis serialas premjera įvyko 2012 m. kovo 26 d. ir veikė tik vieną sezoną, kol buvo atšaukta. Nepaisant trumpos trukmės, jis apėmė daug dalykų, dėl kurių Žaliojo žibinto personažas yra toks patrauklus ir kodėl prasminga veikėjo mitologiją tyrinėti kaip seriją. Žaliasis žibintas: animacinis serialas yra nepakankamai įvertinta DC serija nusipelno pripažinimo tarp kitų aukščiausios klasės DC animacinių laidų, tokių kaip Betmenas: Animacinis serialas ir Justice League Unlimited.

Susijęs

Kodėl Nathano Filliono žaliojo žibinto kostiumas yra toks prieštaringas?

Naujausiose nuotraukose žiūrovai pirmą kartą pažvelgė į Guy Gardnerį ir jo neįprastą bei stebinantį Green Lantern kostiumą Supermene.

Žaliasis žibintas: animacinis serialas įrodo, kad žibintai yra geresni kaip šou

Kadangi tai yra šou,
Žaliasis žibintas: animacinis serialas
sugebėjo pritaikyti pagrindinius svarbių personažų ir visatos elementus, kartu nutiesdamas savo kelią, todėl jis tapo vienu iš geriausių „Green Lantern“ turinio.

Žaliojo žibinto mitologija yra didžiulė, todėl filme sunku aprėpti visus esminius jo aspektus. Viename filme (ar net trilogijoje) neįmanoma tinkamai ištirti visų Žemėje esančių žibintų ir kitų žibintų korpuso. Kadangi tai buvo laidos formatas, Žaliasis žibintas: animacinis serialas sugebėjo pritaikyti pagrindinius svarbių personažų ir visatos elementus, kartu nutiesdamas savo kelią, todėl jis tapo vienu iš geriausių „Green Lantern“ turinio.

Nors truko tik vieną sezoną, Žaliasis žibintas: animacinis serialas galėjo įtraukti pagrindinius veikėjus iš didžiulės mitologijos, pvz., Larfleeze’ą, Sinestro ir Atrocitus, tuo pačiu kurdami patenkinamą istoriją. Gaila, kad apie serialą daugiau nekalbama apie geriausius DC animacinius šou, tačiau jis nusipelno savo vietos tarp jų. Deja, jį visiškai užgožė konkretus Ryano Reynoldso vadovaujamas filmas, kuris pasirodė likus šiek tiek mažiau nei metams.

Žaliasis žibintas: Animacinis serialas, kaip pranešama, buvo atšauktas dėl prastų žaislų pardavimo ir filmo sprogdinimo, o ne dėl nieko bendro su laidos kokybe.

DC jau išbandė filmą „Žaliasis žibintas“ ir jis buvo masiškai bombarduojamas

2011 m. DC buvo visapusiškai įsitraukęs į personažą ir savo viltis sukurti visiškai naują kino visatą siejo su potencialia filmo sėkme. Žalias žibintaspagrindinį herojų vaidina Ryanas Reynoldsas. Filmas pasirodė esąs didžiulė nesėkmė tiek kritiniu, tiek finansiniu požiūriu – jis uždirbo 25% „Rotten Tomatoes“ ir įspūdingai sprogo kasose. Dėl to a Žalias žibintas tęsinys niekada neįvyko, o bandymas sukurti kino visatą buvo nedelsiant nutrauktas.

Yra keletas veiksnių, kurie lėmė, kaip blogai Žalias žibintas padarė 2011 m. Visiškai CGI kostiumas tapo meme, kuris vėliau buvo naudojamas kaip smūgis Deadpool, Kitas superherojaus turtas, kuriame vaidintų Reynoldsas. Taip pat buvo keistų istorijų pasirinkimų ir personažų dizaino, kurie filmui nepadėjo. Tačiau turbūt didžiausia priežastis, kodėl filmas žlugo, buvo ta, kad filmui neužtenka laiko įvykdyti teisingumą, kad būtų patenkinta didžiulė žaliųjų žibintų mitologija.

Ko žibintai gali pasimokyti iš žaliojo žibinto: animacinis serialas

Žibintai praleis Hal Jordano atsiradimo istoriją ir sutelks dėmesį į patyrusį Halą, dirbantį kartu su naujoku Green Lantern John Stewart, leisdama šou pradėti tyrinėti Green Lantern istoriją DCU daug platesne prasme. Norėdamas ištirti Žaliojo žibinto mitologiją, Žibintai reikėtų pasimokyti iš Žaliasis žibintas: animacinis serialas apie tai, kaip sėkmingai pritaikyti personažus. Žinoma, prestižinės HBO laidos tonas skirsis nuo animacinio serialo „Cartoon Network“, bet Žaliasis žibintas: animacinis serialas yra puikus atskaitos taškas kuriant seriją, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas herojų grupei.

Žaliasis žibintas: animacinis serialas pavyko, ir ką Žibintai turėtų sutelkti dėmesį, buvo fantastiškas personažų darbas, kuris leido publikai investuoti į istoriją. Halas Jordanas seriale pasirodė geriausiai, o besidriekianti „Green Lantern“ visata buvo įspūdingai ištirta laidos metu. Jeigu Žibintai sugeba panašų dėmesį skirti stipriam Hal Jordano ir Johno Stewarto charakterių vystymui, taip pat pradėti taip efektyviai atverti didžiulį Green Lantern korpuso pasaulį, tai galėtų būti stiprus DCU projektas.

Galima pagrįstai manyti, kad „Green Lantern“ franšizė plačiosios auditorijos akyse po nesėkmės visiškai atsigavo. Žalias žibintasgaminimas žibintai labai svarbus turto išpirkimo darbas. Paversti jį prestižine HBO šou jau yra tvirtas žingsnis teisinga linkme, ypač todėl, kad epizodiniai formatai jau pasirodė esą veiksmingi tokiai istorijai, kuri bus pasakyta. Jeigu Žibintai gali atitikti iki Žaliasis žibintas: animacinis serialas, tai gali būti viena iš svarbiausių DCU dalių ir atverti galimybę kitiems veikėjams pasirodyti.

Žaliasis žibintas: animacinis serialas

Adaptuotas iš DC komiksų, Žaliasis žibintas: Animacinis serialas pasakoja apie Halo Jordano, 2814 sektoriaus žaliojo žibinto, ir jo partnerio Kilowogo nuotykius. Keliaudami į „Pasienio erdvę“, Žalieji Žibintai susiduria su mirtinais Raudonaisiais Žibintais ir jų lyderiu Atrocitu, kuris siekia atkeršyti už savo pasaulio sunaikinimą.

Aktoriai
Joshas Keatonas, Kevinas Michaelas Richardsonas, Jasonas Spisakas, pilkasis delislas
Išleidimo data
2011 m. lapkričio 11 d
Metų laikai
1