Home Pasaulis Primatė Ayodele išleido 30-ąjį pranašystės knygos „Įspėjimai tautoms“ leidimą

Primatė Ayodele išleido 30-ąjį pranašystės knygos „Įspėjimai tautoms“ leidimą

13
0


Žymus pranašas ir INRI evangelikų dvasinės bažnyčios vadovas primatas Elijah Ayodele šeštadienį, 2024 m. liepos 6 d., savo Lagoso bažnyčioje išleido ilgai lauktą savo kasmetinės pranašystės knygos „Įspėjimai tautoms“ 30-ąjį leidimą.

30-asis „Įspėjimai tautoms“ leidimas, kuriame visada pateikiami pranašiški apreiškimai kelioms pasaulio tautoms, yra 435 puslapių leidinys, kuriame akcentuojamos kai kurios pasaulinės aktualios problemos, įskaitant artėjančius JAV prezidento rinkimus, Nigerijos 2027 m. rinkimų apklausas, Ganos rinkimus, Ondo ir Edo. gubernatoriaus rinkimai, Biafra ir Oduduvos Respublika, valstijos policija, Trečiasis pasaulinis karas , Izraelio ir Gazos konfliktas , įspėjimai įvairių sektorių organizacijoms, įskaitant švietimą, aviaciją, jūrininkystę, sportą, žiniasklaidos organizacijas, mokslą ir technologijas, bankininkystę, įspėjimai reikšmingiems asmenims, tokiems kaip Aliko Dangote, Mike’as Adenuga, Mohammedas Dewji, Koosas Bekkeris, Strive Masiyiwa, Michealas Rouxas, Diogo Costa, Allisonas Beckeris, Edouardas Mendy, Lionelis Messi, Kylianas Mbappe, Karimas Benzema, Neymaras, C. Ronaldo ir keli kiti.

JAV rinkimuose primatė Ayodele pažymėjo, kad prireiks Dievo malonės, kad Joe Bidenas sugrįžtų kaip JAV prezidentas. Jis leido suprasti, kad vienintelis būdas laimėti yra rimta strategija.

„Matau didelių iššūkių prieš Joe Bideną. Ir, žinoma, yra daug dalykų, kuriuos Joe Bidenas pradės daryti paskutinę minutę, kad gautų žmonių balsus. Faktas yra tas, kad Joe Bideno rinkimai bus labai sunkūs. Vienintelis dalykas yra tai, kad jie gali laimėti šiuos rinkimus tik tuo atveju, jei Trumpas nesiruošia varžytis ir prarasti kai kurias valstijas. Tada Joe Bidenas sugrįš. Bet galiu pasakyti, kad Joe Bidenas sugrįžęs priims Dievo malonę. Bus labai sunku. Tačiau strategiškai Joe Bidenas gali sugrįžti. Tai tik strategija, kuri privers Joe Bideną sugrįžti.

Ganos rinkimuose pranašas numatė buvusio Ganos prezidento Johno Mahamos netektį rinkimų apklausose, jei jis nepasielgs teisingai.

„Mahama gali laimėti, jei imsis atsargumo priemonių ir padarys tai, ko reikia. Jei jis atsisakys daryti tai, ko reikia, jis visiškai žlugs ateinančiais rinkimais. Ir tai leis jam pamiršti Ganos politiką. Jam reikia daug nuveikti, kad galėtų dirbti su viršutine porašte, dirbti šiaurėje ir taip pat dirbti pietuose. Jei jis nedirbs ir neieškos Viešpaties veido, sakau jums, kad Mahama pralaimės šiuos rinkimus, nes valdančioji partija yra beviltiškai pasiruošusi visais lygiais. ”

Per 2027 m. Nigerijos rinkimus primatė Ayodele pažymėjo, kad opozicijos kandidatai juokaus, jei nesudarys koalicijos, nes be jos bus sunku pašalinti prezidentą Tinubu iš pareigų. Jis perspėjo prezidentą apie iššūkius, su kuriais susidurs bandydamas užsitikrinti antrąją kadenciją.

„Nors OBI, ATIKU ir kiti kandidatai norės dalyvauti 2027 m. rinkimuose, jiems tereikės koalicijos, kad Tinubu pasitrauktų iš pareigų. Be koalicijos 2027 m., kaip atskleidžia Viešpats, daugelis politikų tiesiog labai save apgaudinės, nes dauguma jų norės būti prezidentu. Vienintelis varžovų derinys, galintis sutrukdyti Tinubui, yra tada, kai rinkimuose dalyvauja labai stiprus šiaurietis kandidatas ir pietvakarių žmogus. Jeigu jie sudarytų koaliciją su kitomis partijomis, tik taip rinkimai gali būti sunkūs, o be jų – išvis neįmanomi. Tai vis tiek bus toks pat triukšmas, kurį jie skleis 2023 m., kaip ir 2027 m.

„Kai kurie šiauriečiai imsis veiksmų, kad sukeltų Tinubu vyriausybės nesutarimus, nes jie bus pikti, nes jausis palikti vyriausybės veiksmų plane. Šiauriečiai nebus patenkinti Tinubu valdžia. Vieni bus palankūs, kiti – ne ir tai užkraus savotišką naštą prezidentei. Nukentėję šiauriečiai norės atsisakyti Tinubu judėjimo, nes kai kurie jų giminaičiai, kurie buvo vežami kartu, ir toliau blokuos kitus.

Atsižvelgdami į visa tai, šiauriečiai dainuos prieštaringas melodijas, nes tarp jų kils painiava. Tuo tarpu Tinubu vyriausybė sąmoningai dės pastangas, kad įsitikintų, jog tarp jos vyriausybės ir šiauriečių yra taika, tačiau tie, kurie negaus naudos, sudarys tvirtą sąlygą. Vyriausybė turi perskaičiuoti paketą, kad viskas būtų gerai.

Apie valstybės policijos veiklą primatė Ayodele rašė, kad ji atgys, nesvarbu, kiek tai užtruks, tačiau aplink jį kils rimtas konfliktas.

„VALSTYBĖS POLICIJA: Aš numatau, kad įstaiga atgys, kad ir kiek tai užtruktų. Bus balsuojama už tai, kad Organizacija atsirastų, ir tai bus stipri terpė nesaugumui patikrinti. Tarp valstijos ir federalinės policijos kils rimtų konfliktų, kurie turės įtakos policijos pajėgų veiklai šalyje. ”

Kalbant apie Izraelio ir Gazos konfliktą, primatė Ayodele atskleidė, kada jis baigsis ir ką turėtų daryti pasaulio lyderiai.

„Izraelio ir Gazos pasiūlymas nutraukti karą gali būti įgyvendintas dar po 6-7 mėnesių nuo dabar. Jeigu JAV labai tinkamai jį pastūmės, jis tikrai baigsis. Jie bandys suformuoti naują vyriausybę Izraelyje, kad atstumtų Netanyahu, tačiau vykdydamas savo griežtą strategiją, jis neįtikėtinai pateiks Izraelį į kritiškesnes, bet baisesnes situacijas. Izraelis nebus lengvas. Daugelis žmonių nusiteiks prieš prezidentą Netanyahu. Netanyahu bus priimta daug įstatymų, kad jis užbaigtų karą. Tuo tarpu izraeliečiai, pagrobti Gazoje, dauguma jų mirs. Be to, Netanyahu norėjo įsitikinti, kad jis atsikrato Hamazo prieš nutraukdamas karą.

Apie Trečiąjį pasaulinį karą primatas Ayodele pareiškė, kad pasireiškimas yra labai menkas, nors dėl to bus rūpesčių.

„Kai kurie žmonės bandys sužlugdyti ar kurstyti trečiąjį pasaulinį karą, kurio realybės 2024 m. aš nemačiau. Žmonės bijo, kad gali įvykti trečiasis pasaulinis karas, bet jo pasireiškimas yra labai menkas. Neaišku, ar gali kilti trečiasis pasaulinis karas.

Švietimo sektoriuje primatė Ayodele pranašavo technologinius patobulinimus Nigerijos institucijose. Jis taip pat konkrečiai paminėjo visų Nigerijos institucijų pavadinimus leidinyje.

„Nigerijos švietimo sektorius pagerės, nes tikiu, kad technologijos perims kitą dimensiją. Technologijos paskatins medicinos ir kitų su sveikata susijusių kursų studijas, o sektorius gaus didžiulės naudos. Bus daug teigiamų pokyčių, nes technologijos ims viršų ir daugelis procesų bus skaitmenizuoti. Priekaištaukime dėl didžiojo verslo magnato, vicekanclerio, teisės fakulteto vadovo tokiose mokyklose kaip UNILAG, LASU, UNIBEN, ABU.

Kalbant apie asmenybes, primatė Ayodele perspėjo kelis asmenis, kurie susiduria su verslininkais keliose šalyse, įskaitant Nigeriją.

”ALIKO DANGOTE: Aliko turi melsti Dievo dieviškosios apsaugos ir sėkmės. Jis turi priekaištauti dėl didžiulių pinigų ar investicijų praradimo ir labai artimo sąjungininko ar šeimos nario mirties. Numatau, kad jis kankinsis, nes susidurs su keliais nemaloniais iššūkiais, kurių turi saugotis. Jis turi melsti Dievo apsaugos ir nurodymų savo verslui, kad išvengtų verslo uždarymo. Dangotes nuosavybė bus užpulta. Jis turi melstis prieš pragarą. Tai labai svarbu.”

KOOS BEKKER: Jis turi atiduoti visas savo pastangas Dievo rankoje, kad nepamatytų nelaimių, kurios sukeltų nesėkmių jo verslui. Numatau, kad jis skirs daug išteklių savo verslo plėtrai“

„MOHAMMED DEWJI: Šeima turi būti labai meldžiasi, kad Dievas galėtų paremti naujus tyrimus, kurių jie imsis. Numatau, kad jie pradės naują verslą, kuris masiškai augs, bet gali trūkti ištvermės ir patvarumo.

„Stenkitės MASIYIWA: Šis asmuo turi melsti Dievo apsaugos ir geros sveikatos, nes aš numatau, kad jo sveikata gali jam pakenkti. Jis turi priekaištauti investicijoms, kurios neduos laukiamos grąžos.

„MICHIEL LE ROUX: Jis turi melstis, kad nesusipainiotų, nes numatau, kad jo verslas bus užgrobtas. Kai kurie žmonės sukels rūpesčių jo verslui ir turi melstis, kad nesusirgtų.

Sporto arenoje primatė Ayodele įspėjo žymius žaidėjus, klubus, nacionalines komandas ir trenerius naujai išleistame Warnings To The Nations.

„Melskime, kad neprarastume aktyvaus rubino, kriketo ir ledo ritulio žaidėjo, nes aš numatau, kad žymus Ruby žaidėjas bus operuojamas. Priekaiškime bet kurio „Ruby“ sporto trenerio mirtį. Kai kurie sporto direktoriai bus atleisti, o daugelio klubų veikloje bus aptiktas sukčiavimas. Klubai taip pat turi būti pakankamai kruopštūs ir atsargūs, kad neįsiskolintų, nes matau, kad kai kurių klubų licencijos bus atimtos.

CRISTIANO RONALDO: Jis laimės kontraktą ir turi būti atsargus dėl teismo reikalų. Numatau, kad jo pastangos bus plačiai pripažintos. Tačiau jis turi būti atsargus, kad nebūtų įtrauktas į būtinus klausimus. Jis pakeis savo klubą ir pateks į svarbią istoriją ir laimės šlovingą apdovanojimą. ”

„LIONEL MESSI: Tikiuosi, kad šis žaidėjas derėsis su klubu, turės traumą ir nepasirodys puikiai. Jis prisidės prie pavydėtinų jo klubo pasiekimų. Jis turės problemų su vadovybe.. Jis turi priekaištauti teismų byloms ir melstis, kad neprarastų pinigų. Jam reikia melstis prieš šantažavimą.

”KYLIAN MBAPPE: Dievo dvasia sako, kad šis žmogus pakeis savo klubą į didesnį klubą; galbūt Madrido „Real“, kur jam pasiseks ir jis pasieks daugiau aukštumų. Aš numatau, kad ten jis spindės ryškiai, laimės taurę ir taps pasauline žvaigžde; bet jis turi saugotis agresyvumo, kuris turės įtakos jo karjerai. Dievo dvasia sako, kad jis turi melstis, kad nebūtų apkaltintas išžaginimu.

”KARIM BENZEMA: Šis žaidėjas išeis į pensiją dėl rimtų traumų. Numatau, kad jo pastangos ir veikla klostysis ne taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Jis patirs mažėjančią grąžą savo pasirodymuose.

”NEYMARAS: Šis žaidėjas taps rasistinio išnaudojimo auka žaidimo aikštelėje ir jis nepasirodys tiek daug, nes jo rekordas nebus per geras, kad pasiektų norimą lygį. Jis pakeis klubą ir turi būti budrus bei atsargus, kad nebūtų įbaugintas.

Be to, be pirmiau minėtų pranašysčių, pateiktų WTN 2024, į šiuos įspėjimus buvo įtrauktos visos pasaulio šalys, provincijos, valstijos, vietos valdžios institucijos, prezidentai, gubernatoriai.

Be to, „Warnings To The Nations“ buvo pradėtas rengti 2024 m. kovo mėn., o prieš oficialų išleidimą kai kurios pranašystės jau išsipildė. JK visuotiniai rinkimai, kuriuos pralaimėjo premjeras Rishi Sunakas, buvo išpranašauti 30-ajame pranašiško leidinio leidime.