Home Pasaulis Red hot Formulė 1 – karštesnis bilietas nei bet kada Monrealyje

Red hot Formulė 1 – karštesnis bilietas nei bet kada Monrealyje

13
0


F1 yra viena iš greičiausiai augančių sporto šakų – 77% naujų gerbėjų yra iki 35 metų amžiaus

Gaukite naujausią Jon McCarthy informaciją tiesiai į gautuosius

Straipsnio turinys

Kanados Grand Prix Monrealyje buvo vienas geriausių vasaros vakarėlių dešimtmečius, todėl įsivaizduokite, koks savaitgalis atrodo dabar, kai jūsų ledo ritulio bičiuliai, draugė ir visi jos draugai tapo Formulės 1 narkomanais.

2 reklama

Straipsnio turinys

Remiantis „Nielsen“ duomenimis, greičiausia, garsiausia ir ryškiausia sporto šaka taip pat yra viena iš greičiausiai augančių, o F1 lenktynės dabar siekia milijardą žmonių, o 77 % naujų gerbėjų yra iki 35 metų amžiaus.

Didžiąją šio augimo dalį galima priskirti „Netflix“ dokumentų serialui Važiuokite išgyventikuri puikiai supakavo sporto greitį, technologijas ir atletiškumą, sumaišė jį su blizgesiu, žavesiu ir ego, ir visa tai sudėjo į gražių žmonių paketą, kuris diskutuoja, ar Monake ar Alpėse yra geresnis espresso prieš šokant į kabiną ir lenktyniaujant daugiau. nei 350 km/val.

Kai „Amex Canada“ pakvietė mane dalyvauti šių metų lenktynių savaitgalyje, mano pirmoji mintis buvo „taip“, antra – kodėl?

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje ir Michaelio Schumacherio šlovės metų pradžioje kaip gerbėjas dalyvavau pusšimtyje lenktynių, todėl man buvo labai įdomu pamatyti, kaip lenktynės vystėsi. Kalbant apie tai, kodėl „Amex“ norėtų pakviesti sporto žurnalistą, bendrovė neseniai bendradarbiavo su „Formule 1“, kad taptų oficialia mokėjimų partnere už lenktynes ​​Amerikoje. Be Monrealio, Amex bendradarbiauja su F1 lenktynėse Las Vegase, Majamyje, Ostine, Meksikoje ir San Paule.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Golfo gerbėjai įpratę matyti Amex vardą kaip titulinį PGA turo rėmėją, tačiau F1 yra pirmoji nauja sporto šaka, su kuria American Express susitarė per daugiau nei dešimtmetį.

Atrodo, kad šiais socialinių tinklų laikais kiekviena kelionė, kiekvienas žaidimas, viskas, dėl ko žmonės palieka namus, turi būti patirtis. Tai nėra tavo tėčio kelionės, o Formulės 1 lenktynės tam puikiai tinka. Trijų dienų renginys yra padalintas į naktis restoranuose ir viešbučiuose Monrealio centre ir dienas per tiltą Circuit Gilles Villeneuve.

Valtteris Bottas
Valtteri Bottas iš Suomijos, vairuojantis (77) „Kick Sauber C44 Ferrari“ trasoje per treniruotes prieš Kanados F1 Grand Prix lenktynes ​​„Circuit Gilles Villeneuve“ 2024 m. birželio 7 d. Monrealyje. Chriso Graytheno nuotrauka /Getty Images

„Per pastaruosius kelerius metus F1 gerbėjų skaičius ir žiūrovų skaičius eksponentiškai išaugo tarp Millennials ir Gen Zs, mūsų sparčiausiai augančios vartotojų kortelių grupės, todėl mūsų dalyvavimas sporte yra natūralus Amex pasirinkimas“, – sakė viceprezidentas Shizas Suzuki. pasaulinio prekės ženklo rėmimo Amex.

4 reklama

Straipsnio turinys

„Patirtis yra svarbiausias dalykas to, kas rūpi Millennials ir Gen Z. Pagalvokite apie kortelių narį, kuris gauna bilietus į F1 lenktynes, o vėliau yra vietoje, kad galėtų matyti geriausią starto tinklelį ir aukščiausios klasės vaizdą į podiumą Amex Trackside Lounge – tai yra svarbu šiai kartai.

Net tais laikais, kai Schumacherio raudonasis „Ferrari“ laimėdavo visas lenktynes, kelionė į Monrealį dėl „Grand Prix“ buvo nemaža patirtis – tai buvo dalis sporto, iš dalies vasaros festivalio, iš dalies puikaus maitinimo ir net tada reikėjo nemažos logistikos. .

Šiomis dienomis konkurencija už trasos yra kaip niekad arši. Kai per savaitgalį į vartus atvyko rekordiškai 350 000 žmonių, Monrealis klestėjo, taip pat visi jo restoranai, barai ir viešbučiai. Ir čia „Amex“ kortelė gali būti labai naudinga.

5 reklama

Straipsnio turinys

Praėjo tie lojalumo taškų rinkimo laikai, kuriuos galima iškeisti į skrudintuvus ir niekučius. „Amex“ nariai turi prieigą prie kelionių privilegijų per bendrovės viešbučių kolekciją, taip pat maitinimo privilegijas, įskaitant galimybę užsitikrinti rezervacijas kai kuriuose geriausiuose geriausių Kanados miestų restoranuose.

O per F1 savaitę Monrealyje visa tai buvo tik pradžia.

Prieš 20 metų karščiausias restoranas per Grand Prix savaitę buvo Jacques’o Villeneuve’o Newtown. 2024 m. šis pastatas buvo paverstas „Amex House“ – dviejų aukštų holu, skirtu aukščiausios kokybės „American Express“ kortelių turėtojams.

Amex
Maži ausinių radijo imtuvai, kuriuos „Amex“ tiekė, kad žiūrovai galėtų išgirsti komentarus dėl riaumojančių variklių garsų. Jono McCarthy nuotr /Toronto saulė

Pirkdami oficialias Formulės 1 prekes naudodami Amex kortelę, iškart sutaupėte 10% pirkinių. Kortelių turėtojai taip pat turėjo prieigą prie „Trackside Lounge“ ir „Amex“ gerbėjų patirties „Circuit Gilles Villeneuve“. „Amex“ taip pat tiekė mažyčius ausinių radijo imtuvus, kad žiūrovai galėtų išgirsti komentarus apie riaumojantį variklių garsą.

Reklama 6

Straipsnio turinys

Galiausiai Monrealio Grand Prix buvo vienos geriausių metų lenktynių. Kvalifikacijoje matėme antrąją šio sporto ataką, kai George’as Russellas ir Maxas Verstappenas susilygino iki tūkstantosios sekundės dalies, o po dienos pamatėme tris lenktynių lyderius, kol Verstappenas trečius metus iš eilės užėmė languotą vėliavą.

Mačiau, kaip Schumacheris laimėjo penkis kartus Monrealyje, o dabar stebėjau, kaip šios eros dominuojantis pilotas laimi Kanados Grand Prix. Praėjus dešimtmečiams, patirtis vis dar kelia siaubą, savaitgalis vis dar varginantis, o kelionė dar labiau rekomenduojama dabar, nes kortelė jūsų piniginėje tinka kur kas daugiau nei skrudintuvai.

jmccarthy@postmedia.com

Straipsnio turinys