Home Pasaulis REDAKCIJA: Stovyklos buvo prasižengusios

REDAKCIJA: Stovyklos buvo prasižengusios

13
0


Straipsnio turinys

Pamoka, kurią universitetų administratoriai turėjo išmokti iš vadinamųjų propalestietiškų stovyklų jų miesteliuose per pastaruosius kelis mėnesius, yra paprasta.

Straipsnio turinys

Tai yra nedelsiant juos pašalinti, remiantis tuo, kad jie prasilenkia, ir neleisti jiems savaitėmis ir mėnesiais tapti mini miestais, nes universitetas yra paralyžiuotas, ką daryti.

Tie universitetai, kurie pasirinko pirmąją veiksmų kryptį, turėjo gerą nuovoką ir sveiką protą.

Tie, kurie pasirinko pastarąjį neveikimo būdą ir galiausiai siekė teismo įsakymo daryti tai, ką turėjo padaryti patys, nepadarė nė vieno.

Klaidingas argumentas, kad šių stovyklų uždarymas yra žodžio laisvės puolimas, yra absurdas.

Universiteto studentai turėtų turėti galimybę protestuoti savo universiteto miesteliuose, kol tos demonstracijos vyksta taikiai, netrukdo studentams ir dėstytojams lankytis ar dėstyti pamokas ir niekam kitam užsiimti savo teisėtais reikalais miestelyje.

Straipsnio turinys

Jie taip pat gali reikalauti, kad jų universitetai boikotuotų Izraelio akademikus ir (arba) atsisakytų Izraelio, kaip vadinamosios universitetų vadovaujamos boikoto, pardavimo ir sankcijų (BDS) kampanijos dalis, lygiai taip pat, kaip universitetas gali liepti jiems eiti. druskos.

Manome, kad BDS judėjimas yra moraliai atgrasus ir, kaip jį tiksliai apibūdino Kanados Bendruomenių rūmai 2016 m. vasario 22 d. priimtame pasiūlyme, tikrasis jo tikslas yra „skatinti Izraelio valstybės demonizavimą ir delegitizavimą“.

Tačiau universitetų studentai, propaguojantys šią kampaniją, turi teisę į savo nuomonę ir daryti lobizmą savo universitetams, kad jie taptų jos dalimi.

Bet ko jie neturi teisės, tai naktis po nakties universitetų miesteliuose statyti stovyklas, tarsi jie būtų nekilnojamojo turto, į kurį laužo, savininkai.

Žinoma, dabar, kai šių ilgalaikių stovyklų precedentą sukūrė kai kurie universitetai (priešingai nei tie, kurie iš karto jas tinkamai pašalino), manome, kad ateityje jų bus daugiau.

Atrodo, kad tai neišvengiama.

Tai, kas neturėtų būti neišvengiama, yra tai, kad universitetai leistų šioms stovykloms tęstis savaites ir mėnesius.

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle