Home Pasaulis Vikings Khyree Jackson, 2 buvę koledžo žaidėjai žuvo automobilio avarijoje

Vikings Khyree Jackson, 2 buvę koledžo žaidėjai žuvo automobilio avarijoje

9
0


Straipsnio turinys

UPPER MARLBORO, Md. (AP) – „Vikings“ naujokas kampinis gynėjas Khyree Jacksonas žuvo šeštadienio rytą per automobilio avariją Merilande, pranešė policija ir komanda.

Straipsnio turinys

Pasak Merilendo valstijos policijos, 24 metų Džeksonas buvo vienas iš trijų žmonių, žuvusių per naktį per trijų automobilių avariją Princo Džordžo apygardoje.

„Vikings“ paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad komanda kalbėjosi su Jacksono šeima ir yra „suniokota naujienų“.

„Man skauda širdį dėl Khyree netekties“, – pranešime sakė „Vikings“ generalinis direktorius Kwesi Adofo-Mensah. „Kai susipažinome su juo per visą pasiruošimo projektą, buvo aišku, kokius tikslus Khyree norėjo pasiekti tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Jo istorija buvo apie atsparumą. Jis ėmėsi veiksmų, kad taptų geriausia savo versija ne tik jam, bet ir tiems, kuriems jis rūpėjo ir į jį žiūri.

Jacksonas 2024 m. NFL naujokų biržoje dalyvavo ketvirtajame „Vikings“ atrankos etape. Jis dvejus metus žaidė Alabamoje, kol baigė koledžo karjerą vienu sezonu Oregone.

Jacksonas siekė užsidirbti pradinį kampinio gynėjo darbą komandos treniruočių stovykloje, kuri bus atidaryta vėliau šį mėnesį Eagane, Minesotoje.

Straipsnio turinys

„Man trūksta žodžių. Džiaugiuosi Khyree šeima, draugais, komandos draugais ir treneriais“, – pranešime sakė „Vikings“ treneris Kevinas O’Connellas.

Policija pranešė, kad Jacksonas mirė įvykio vietoje. Kitos aukos buvo 23 metų Isaiah Hazel ir 24 metų Anthony Lyttonas jaunesnysis.

Hazel žaidė koledžo futbolą Merilande ir Šarlotėje, o Lyttonas žaidė Floridos valstijoje ir Peno valstijoje.

Pasak On3.com, jie trys kartu laimėjo valstijos čempionatus Dr. Henry A. Wise Jr. vidurinėje mokykloje Merilende.

Avarijos metu jie buvo toje pačioje transporto priemonėje. Hazel vairavo, o Jacksonas ir Lyttonas buvo keleiviai, pranešė policija.

Tyrėjai mano, kad antros transporto priemonės vairuotojas, važiavęs į šiaurę, bandė persirikiuoti „dideliu greičiu“, kai atsitrenkė į Hazel vairuojamą automobilį ir trečią transporto priemonę.

Antroje ar trečioje transporto priemonėje niekas nenukentėjo.

Tyrėjai teigia, kad alkoholis galėjo prisidėti prie avarijos, o kaltinimai laukia „tyrimo ir konsultacijų su Princo Džordžo apygardos valstijos prokuratūra“.

Pasidalinkite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle