Home Pasaulis „Warriors“ HC Steve’as Kerras reaguoja į Klay’aus Thompsono pasitraukimą

„Warriors“ HC Steve’as Kerras reaguoja į Klay’aus Thompsono pasitraukimą

12
0


Steve’as Kerras pasiūlė savo pirmąją viešą reakciją Klay’us Thompsonasišvykimas iš Golden State Warriors šeštadienį.

„Warriors“ treneris šeštadienį JAV krepšinio treniruotėse nenorėjo padėkoti Thompsonui už visą gynėjo indėlį į „Warriors“. Jis taip pat aiškiai pasakė, kad supranta Thompsono motyvus palikti „Warriors“, kad galėtų prisijungti prie Dalaso „Mavericks“.

„Tiesiog noriu padėkoti Klay’ui Thompsonui už 13 neįtikėtinų metų, iš kurių dešimt buvau ten. Tai, ką jis padarė komandai, organizacijai, Bay Area ir man asmeniškai… buvo taip prasminga ir nuostabu“, – žurnalistams sakė Kerras. „Šie dalykai retai klostosi taip, kaip tu nori, kur tu tai padarysi ir įgyvendini, ir visi išeina kartu. Tikėjomės, kad taip gali atsitikti, bet ne. Linkime Klay’ui sėkmės, mylime jį, pasiilgsime, o Klay, jei žiūrite, ačiū už viską.

Kerras išsamiai papasakojo apie savo naujausias diskusijas su Thompsonu.

„Mes su Klay kalbėjomės apie jo sprendimą. Mums pavyko pasidalinti kai kuriais dalykais, ir jis man labai gerai apibūdino savo nuotaiką, – paaiškino Kerr. – Aš visiškai suprantu. Kartais gyvenime mums visiems reikia pamainos, tiesiog naujos pradžios, kad ir kas tai būtų. Kad ir kokios profesijos bebūtum, kartais tiesiog reikia pokyčių.“

Thompsono pasitraukimo paaiškinimas gali būti toks paprastas. Jis ir kariai tiesiog atrodė, kad yra skirtinguose puslapiuose baigiantis ten praleistam laikui ir nauja pradžia su „Mavericks“ jam gali būti ideali.

Thompsonas savo ruožtu atrodo, kad neturi pykčio prieš karius. Bet koks blogas jausmas tikriausiai truks neilgai ir jis neabejotinai bus pagerbtas komandos ateityje.