Home Pasaulis Bideno kampanija parengė klausimus prezidento interviu

Bideno kampanija parengė klausimus prezidento interviu

15
0


Straipsnio turinys

CHAPIN, SC – Prezidento Joe Bideno kampanija pateikė patvirtintų klausimų sąrašus dviem radijo laidų vedėjams, kurie davė pirmuosius interviu su juo po jo šlubuojančio pasirodymo debatuose, šeštadienį sakė abu laidų vedėjai.

2 reklama

Straipsnio turinys

Bideno pasirodymai „Black“ radijo laidose ketvirtadienį kritinėse Viskonsino ir Pensilvanijos valstijose buvo pirmasis jo šansas parodyti, kad jis gali atsakyti į klausimus ir aptarti savo įrašą po debatų, per kuriuos 81 metų vyras nuolat stengėsi užbaigti sakinius ir pareikšti savo ieškinį. Respublikonas Donaldas Trumpas.

Radijo laidų vedėjas Earlas Ingramas šeštadienį sakė, kad Bideno padėjėjai tiesiogiai susisiekė su juo dėl jo ketvirtadienį parodyto interviu ir iš anksto atsiuntė keturių klausimų sąrašą, dėl kurių nebuvo deramasi.

„Jie man pateikė tikslius klausimus“, – naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė Ingramas, kurio „The Earl Ingram Show“ transliuojamas visoje valstijoje 20 Viskonsino parduotuvių. „Nebuvo pirmyn ir atgal“.

Tačiau žengiant į priekį nuo poros radijo interviu, Bideno kampanija planuoja susilaikyti nuo siūlomų klausimų vedėjams, teigia asmuo, susipažinęs su kandidato pokalbių užsakymo procesu, bet neturintis teisės viešai kalbėti apie jo veiklą.

Straipsnio turinys

Reklama 3

Straipsnio turinys

Tačiau nors interviu buvo siekiama atkurti tikėjimą Bideno gebėjimu ne tik valdyti ateinančius ketverius metus, bet ir sėkmingai vykdyti kampaniją, šis apreiškimas sukėlė klausimų, ar Bidenas pajėgus vaidinti ad hoc, nenurodytomis akimirkomis. po jo pragaištingo debatų pasirodymo.

Anksčiau pasirodžiusi su Ingram per CNN, Andrea Lawful-Sanders – laidos „Šaltinis“ vedėja per WURD Filadelfijoje – sakė, kad gavo aštuonių klausimų sąrašą, iš kurių keturis patvirtino.

Bideno kampanija pažymėjo, kad įprasta siūlyti klausimus, ir teigė, kad klausimų priėmimas nėra būtina pačių interviu sąlyga.

REKOMENDUOJAMAS VIDEO

Įkeliama...

Atsiprašome, tačiau šio vaizdo įrašo įkelti nepavyko.

Lauren Hitt, Bideno kampanijos atstovė, sakė, kad „visai nėra neįprasta praktika, kai pašnekovai dalijasi temomis, kurių jiems labiau patinka“, pridūrė, kad tiek Ingram, tiek Lawful-Sanders išsiųsti klausimai „buvo svarbūs šios dienos naujienoms. “, įskaitant Bideno debatų pasirodymą ir „ką jis padarė juodaodžiams amerikiečiams“.

4 reklama

Straipsnio turinys

Ji taip pat atkreipė dėmesį į Virdžinijos televizijos stotį, sakydama, kad D. Trumpo kampanija po debatų nutraukė interviu po to, kai stoties reporteris atsisakė sutikti su jo klausimų sąlygomis. Trumpo kampanija iš karto nepateikė pranešimo, prašydama pakomentuoti savo interviu praktiką arba apie tai, ar tokie pasirodymai buvo atšaukti dėl temos.

Bidenas Ingramo laidoje įrodinėjo, kad pavojuje buvo daug daugiau nei jo paties politinė ateičiai, sakydamas: „Stata tikrai didelė. Aš žinau, kad tu tai žinai. Už demokratiją, už laisvę… mūsų ekonomiką, jie visi yra ant slenksčio.

Ingramas savo 18 minučių interviu uždavė keturis klausimus. Jis paklausė, ar Bidenas galėtų „pakalbėti apie kai kuriuos pasiekimus, kurie mums gali būti žinomi arba nežinomi apie jūsų rekordą, ypač čia, Viskonsine“, kas buvo pavojuje juodaodžiams rinkėjams rinkimuose, ką Bidenas pasakytų žmonėms, kurie tiki savo balsavimas neturi reikšmės, ir ar jis galėtų pasikalbėti apie savo debatų pasirodymą ir Trumpo pastabą, išsakytą per diskusijas apie žmones, kertančius sieną ir pasiėmusius tai, ką jis pavadino „juodaisiais darbais“.

Reklama 5

Straipsnio turinys

„Neturėjau geros diskusijos. Tai 90 minučių scenoje. Pažiūrėkite, ką aš nuveikiau per 3,5 metų“, – sakė Bidenas, atsakydamas į paskutinį klausimą, prieš kelias minutes kalbėdamas apie Trumpą, ekonomiką ir veteranų problemas.

Po interviu su Bidenu Ingramas teigė, kad visos šešios jo savaitės transliacijos telefono linijos buvo užkimštos skambinančių asmenų, norinčių pasverti, ar Bidenas turėtų pasitraukti iš lenktynių, ir mano, kad daugiau nei du trečdaliai nori, kad Bidenas tęstų.

Paklaustas apie pateiktą klausimų sąrašą, Ingramas, kuris radijuje dirba jau 15 metų ir teigė nelaikantis savęs žurnalistu, sakė, kad mintis gauti svečiui parengtą klausimų sąrašą jam pristabdė, bet taip pat. suteikė galbūt vieną kartą karjeroje pasitaikančią galimybę.

„Tikriausiai niekada nebūčiau sutikęs, bet tai buvo proga pasikalbėti su Jungtinių Valstijų prezidentu“, – sakė jis.

Straipsnio turinys