Home Verslas Piliečiai skiria veteraną 3B

Piliečiai skiria veteraną 3B

16
0


Tautininkai paskelbė tas trečiasis bazininkas Nikas Senzelis buvo paskirtas paskyrimui. Lauko žaidėjas Trey Lipscomb buvo pakviestas atgal iš Triple-A Rochester atitinkamu žingsniu.

Tai jau antras kartas šią savaitę, kai „Nats“ DFA perėmė vieną iš savo veteranų tarpsezonio. Edis Rosario buvo paskirtas ir vėliau paleistas (ir tada greitai pasirašė „Braves“, buvusi jo komanda). Rosario mažosios lygos sandoris sudarė 2 mln. USD bazinį atlyginimą, kai jis buvo išrinktas į aktyvų „Nationals“ sąrašą, o Senzelis taip pat žiemą pasirašė garantuotą vienerių metų trukmės 2 mln. USD sutartį su Vašingtonu. Jei Senzelis nebus pareikalautas arba juo nebus prekiaujama per DFA laikotarpį, o tada paleistas, nacionaliniai žaidėjai bus atsakingi už maždaug 950 000 USD, kurie vis dar yra skolingi Senzeliui, išskyrus proporcingą minimalų MLB atlyginimą, kurį padengtų nauja komanda, jei Senzelis pasirašys sutartį kitur. .

Finansinis šio žingsnio aspektas tikriausiai yra antraeilis, palyginti su didesniu aspektu, kai „Nationals“ anksti traukia žaidėją veteraną, o ne siekia perkelti Senzelį į prekybą arčiau termino. Kaip ir Rosario atveju, atrodo, kad Vašingtonas tiesiog nusprendė judėti toliau, nes Senzel gamino nepakankamai, kad sukeltų daug prekybos susidomėjimo. „Senzel“ pasiekė .209/.303/.359, per septynis kartus per 235 kartus, o tai reiškia, kad wRC+ yra mažesnis nei vidutinis 90. Neskaitant puikaus 11,5 % ėjimo rodiklio, Senzelis nebuvo labai sėkmingas nei puolime, nei gynyboje, kaip įprastas trečiasis Nats žaidėjas, o per 64 rungtynes ​​jis turėjo tik 0,1 fWAR.

Kaip dažnai būdavo Senzeliui, sveikata buvo veiksnys. Jis patyrė nykščio lūžį baigiantis pavasario treniruotėms, dėl kurių prireikė sezono pradžios 10 dienų sužeistųjų sąraše, ir nors lūžis buvo pakankamai lengvas, todėl jis praleido mažiau nei tris savaites, nesunku įsivaizduoti, kaip bet koks užsitęsęs nykščio diskomfortas galėjo turėti įtakos Senzelio pasirodymui prie lėkštės.

Tai iš esmės yra Senzelio karjeros istorija, nes dėl daugybės traumų jis ilgą laiką neleido žaisti aikštėje, jau nekalbant apie tai, kaip buvo sumažintos jo, kaip talento, lubos. 2016 m. naujokų biržoje „raudonųjų“ pasirinktas antruoju, Senzelis kovojo su traumomis ir daugybe pozicijų pasikeitimų per pirmuosius penkis MLB sezonus, o 2019–2023 m. Sinsinatyje pelnė tik .239/.302/.369 per 1366 PA. Praėjusį rudenį raudonieji jam nepateikė konkurso, nusiuntė Senzelį į laisvąją agentūrą ir, jo manymu, buvo sveikintinas Vašingtono kraštovaizdžio pasikeitimas.

Nors nacionalinių žaidėjų rekordas 41:47 vis dar yra NL laukinių kortų lenktynių užribyje, 2024-ieji visada buvo laikomi dar vienu žingsniu komandos atkūrimo procese, nes natai ieškojo daugiau tobulėjimo iš jau aktyvių jaunuolių. sąrašą ir tuos, kurie tik pirmą kartą pakeliui į šou. Žvaigždžių lauko perspektyva Jamesas Woodas praėjusią savaitę po Rosario pasitraukimo debiutavo MLB, Viktoras RoblesasPraėjusį mėnesį išleistas leidimas suteikė daugiau laiko Jokūbas Youngas kaip įprastas vidurio puolėjas, Joey Meneses buvo pasirinktas Triple-A, kad būtų daugiau vietos Juanas Yepezas pirmoje bazėje. „Lipscomb“ turėtų būti mėgstamiausias trečiasis pagrindinis darbas, kai „Senzel“ nedirba, bet geriausia perspektyva Brady namas yra ilgalaikis komandos trečiasis ateities žaidėjas.

Artėjantys laisvieji agentai Jesse Winker ir Dylanas Gėlė išliks kaip du greičiausiai veteranų prekybos žetonai, kurie baigsis liepos 30 d. Tokie žaidėjai kaip lauko žaidėjai Lane Thomas ir palengvėjimus Hanteris Harvis ir Kyle’as Finneganas taip pat pranešta pritrauktos palūkanosir nors per 2025 m. kampaniją visa ši trijulė yra kontroliuojama arbitražo, galima būtų įsivaizduoti, kad natai būtų pasirengę išklausyti pasiūlymus, siekdami sustiprinti savo branduolį.