Home Pasaulis Žiūrėkite: „Twins 3B“ pasiekė MLB rekordą pagal daugumą iš eilės pataikymų

Žiūrėkite: „Twins 3B“ pasiekė MLB rekordą pagal daugumą iš eilės pataikymų

13
0


Minesotos dvyniai įžaidėjas Jose Miranda šią savaitę pasiekė istorinį sėkmę ir pasiekė aukščiausios lygos rekordą pataikydamas 12 atkrintamųjų kartų iš eilės.

Jis yra tik ketvirtas žaidėjas MLB istorijoje, pasiekęs šią ribą, ir pirmasis tai pasiekęs nuo Walto Dropo 1952 m. Pinky Higgins (1938) ir Johnny Kling (1902) buvo kiti du žaidėjai, pasiekę tai.

Jis tęsė tą ašarą šeštadienio popietę su vienetais antrajame ir ketvirtame ininguose prieš Houston Astros ir išlygino rekordą.

Jį taip pat nukentėjo smūgis per pirmąjį atmušimą, kuris neįtraukiamas į knygas kaip oficialus smūgis. Įskaitant tokią plokštelės išvaizdą, jis pasiekė bazę 13 kartų iš eilės.

Jo bėgimas baigėsi šeštojo padavimo pabaigoje, kai jis išskrido į kairįjį lauką.

Iki tol jo ankstesni 12 atmušimų buvo tokie: vienvietis, dvivietis, vienvietis, dvivietis. vienvietis, dvivietis, vienvietis, dvivietis, namų valdymas, vienvietis, vienvietis, vienvietis.

Per tą atkarpą jo mušimo vidurkis pakilo nuo 0,297 iki 0,328, todėl jis yra tarp lygos lyderių. Jis yra .274 mušėjas per savo karjerą, o tai yra pats geriausias atkarpas, kurią jis kada nors turėjo didžiosiose varžybose.

Tai, kad tik keturi žaidėjai tai padarė pagrindinės lygos istorijoje, daro tai pakankamai įspūdinga. Tačiau visi kiti trys atvejai įvyko iki 1952 m., kai žaidimas atrodė ir buvo žaidžiamas dramatiškai kitaip nei dabar, tai tik padidina jo serijos įspūdingumą.