Home Pramogos Akolito Sitų lordas yra tamsus vieno mylimo Jedi veidrodis

Akolito Sitų lordas yra tamsus vieno mylimo Jedi veidrodis

20
0


Įspėjimas! Šiame straipsnyje yra 6 epizodo „The Acolyte“ SPOILERIAI.


Santrauka

  • Qimiro kortozės šalmas veikia kaip jutimų atėmimo galvos apdangalas, sustiprinantis jo ryšį su jėga.
  • Qimiro aklumas yra pasirinktas, siekiantis valdžios, o Kanano Jarruso aklumas filme „Žvaigždžių karų maištininkai“ sustiprino jo ryšį su jėga, nesiekdamas valdžios.
  • 6-ajame „Acolyte“ epizode pabrėžiamos galimos tamsiosios pusės pagundos, kai naudojamas Jėga „matyti“, kaip Kananas Jarrusas, kuris, nepaisant savo aklumo, priešinosi tamsiajai pusei.


Akolitas 6 serija atskleidė įdomią detalę apie Sitų lordo kortozės šalmasir tai parodo, kaip jis skiriasi nuo vieno mylimo Jedi. Akolitas 6 serija parodė Oša (Amandla Stenberg) pabunda nežinomoje planetoje, kuri iš pažiūros yra Qimiro (Manny Jacinto) bazė, prieš jai bandant susidoroti ir nužudyti Sith. Tai buvo įdomus žvilgsnis į tai, kaip Qimiras bando įdarbinti Ošą. Akolitas 6 serija taip pat suteikė auditorijai daug informacijos apie Qimiro praeitį, taip pat apie tai, kaip jo kovos stilius yra unikalus.

Pabaiga Akolitas 6 serija parodė, kad Qimiras taiso Kortikosteroidai šalmą, kurį dėvėjo ankstesnėje serijoje. Lituodamas dalis atgal, jis atskleidžia Ošai, kad šalmas veikia kaip jutimų atėmimo galvos apdangalas, ir skatina ją pasimatuoti. Epizodas baigiasi Oša užsidėjęs šalmąparodydamas auditorijai, kaip šis šalmas riboja matomumą ir skatina Qimiro veiksmus Akolitas 5 epizodas per Jedi žudynes, kad daug įspūdingiau. Tačiau tai ne pirmas kartas, kai žiūrovai mato džedajų, einantį į mūšį, nematomą.


Susijęs

Žvaigždžių karai: Akolitų serijų vadovas – aktoriai, didžiausi užkandžiai ir velykiniai kiaušiniai

Čia yra viskas, ko jums reikia sekti kartu su „Žvaigždžių karai: Akolitas“, nuo nuorodų ir smulkmenų iki pagrindinių kiekvienos naujos serijos ištraukų.


Qimiro šalmas apakina jį be pasirinkimo

Ji veikia kaip jutimų atėmimo kamera

Qimiras paaiškina Ošai, kad jo šalmas yra naudingas mūšyje ne tik todėl, kad jis pagamintas iš kortozės ir yra veiksmingas prieš šviesos kardus, bet ir dėl to, kad padeda jam geriau prisijungti prie pajėgų. Kadangi šalmas nualina visus jo pojūčius, tai leidžia tiesiog būti Qimiru ir jėga, kol jis įjungtas. Tai sukuria daug stipresnį ryšį ir leistų jam vadovauti pajėgoms geriau nei Jedi, su kuriuo jis susidūrė Khofare. Tai buvo sąmoningas sitų pasirinkimas, siekiant prigesinti kitus pojūčius, tokius kaip regėjimas, kad geriau sudomintų kitus.


Nors Qimiras negalėjo „matyti“ tradicine prasme, jis galėjo pajusti kiekvieną smulkmeną, vykstančią aplink jį.

Galimybė užsiimti kovos su šviesos kardu be gebėjimo matyti reikalauja gilaus susikaupimo ir intymaus santykio su Jėga. Nors Qimiras negalėjo „matyti“ tradicine prasme, jis galėjo pajusti kiekvieną smulkmeną, vykstančią aplink jį. Tai ypač įspūdinga galvojant apie tai, kada Qimiras pasuko galvą, kad pažiūrėtų Jacki Lon (Dafne Keen)antrasis šviesos kardas Akolitas 5 epizodas; jis fiziškai nematė ašmenų, bet jautė jos užsidegimą ir vis tiek buvo nustebintas.


Kananas Jarrusas buvo aklas dėl aplinkybių

Jį apakino Maulas filme „Žvaigždžių karų maištininkai“.

Vienas iš pagrindinių veikėjų Žvaigždžių karų maištininkai, Kananas Jarrusasbuvo apakęs Malachoro planetoje, įsitraukęs į mūšį su Dartu Mauliu. Kanano aklumo pasekmės nebuvo ištirtos iki tol Sukilėliai 3 sezonas, kur tai buvo parodyta jis buvo izoliuotas nuo kitų grupės narių Vaiduoklis įgulataip pat jo Padawan Ezra Bridger. Padedamas paslaptingojo Jėgos vartotojo Bendu, Kananas išmoko naudoti Jėgą, kad pamatytų.

Dėl savo aklumo Kananas Jarrusas turėjo iš naujo įsivaizduoti, kaip jis kasdien naudojo Jėgą. Tai nebuvo tas pats, kas buvo iki jo aklumo, bet jis turėjo prisijungti prie visko ir visų aplinkinių, kad galėtų „matyti“. Šis naujas ir stipresnis ryšys pajėgose padarė Kananą geresniu Jedi ir mokytoju. Dėl savo aklumo Kananas dažnai leisdavo Jėgai vadovauti, kažkas, kas buvo padaryta ne tik todėl, kad jis buvo džedajus, bet ir dėl būtinybės.


Maulas apakino Kananą, smogdamas jam į akis savo šviesos kardo ašmenimis. Nors Kananui veidas neįpjovė, jis nudegino jo akis ir prarado regėjimą.

Kananas Jarrusas filme „Žvaigždžių karų maištininkai“.

Kananas Jarrusas

Jedi Padawan, kuris išgyveno 66 ordiną didžiąja dalimi dėl savo šeimininko aukos, Kananas išgyveno tamsiaisiais imperijos laikais ir tapo svarbiu Lothal sukilėlių ląstelės nariu. Bėgant metams Kananas daug paaukojo, bet taip pat daug įgijo, įsimylėdamas Herą Syndulla. Nors jis paaukojo gyvybę už draugus, palikimą paliko savo padawane Ezra Bridger, taip pat savo sūnų Jaceną.

Sukurta
Dave’as Filoni

Aktoriai
Freddie Prinze’as jaunesnysis.

Mirė
Žvaigždžių karų maištininkai

Susijęs

Kada „Akolitas“ yra „Žvaigždžių karų“ laiko juostoje?

„The Acolyte“ supažindins žiūrovus su visiškai nauja „Žvaigždžių karų“ laiko juostos dalimi – bet kaip ši kita „Disney+“ televizijos laida dera su „Skywalker“ saga?

Abu turi pasikliauti jėga, o ne savo regėjimu

Bet jie tai daro dėl skirtingų priežasčių


Qimiras puikiai mato, bet nusprendžia panaikinti regėjimą, kad galėtų įgyti stipresnį ryšį su Jėga. Tačiau jis tai daro siekdamas valdžios ir nieko daugiau. Stipresnis Qimiro ryšys su Jėga yra skirtas tik jam įgyti galią, kurios trokštao šalmas pašalina jausmus, padeda jam tai pasiekti. Tačiau Kananui yra priešingai. Nors jo ryšys su Jėga išaugo dėl jo pasitikėjimo ja, jis niekada netroško galios ar kitų kontrolės.

Mūšyje Qimiras, dėvintis šalmą, leidžia jam „matyti“ per Jėgą, bet taip pat leidžia turėti daugiau galios. Kita vertus, Kananas Jarrusas naudojasi Jėga ne siekdamas įgyti galios, o iš esmės pastatyti jį į lygias sąlygas. Nors Kananas turėjo stipresnį ryšį su pajėgomis po to, kai buvo apakęs, jis niekada nepiktnaudžiavo šiuo ryšiu, kad galėtų geriau pasirodyti mūšyje. Tiesą sakant, per visą sukilėliai, Kananas niekada nesiekė daugiau galios, nei turėjo, bet laikėsi Jedi kodekso net tada, kai šansai nebuvo jo naudai.


Qimiras įrodo, kaip lengvai Kananas galėjo nukristi

Kananas lengvai galėjo būti kitoks personažas

Žinant, kad ir Qimiras, ir Kananas Jarrusas naudoja panašius metodus, kad galėtų „matyti“ būdami akli, atrodo, kad Tokios galios panaudojimas galėjo lengvai sugadinti tokį Jedi kaip Kananas ir priversti jį nukristi į tamsiąją pusę. Qimiras aktyviai praranda regėjimą, kad sustiprintų savo tamsiosios pusės ryšį. Todėl tikėtina, kad Jėgos panaudojimas Kananui „pamatyti“ taip pat apima nuolatinį poreikį atsispirti pagundai iš tamsiosios pusės.


Qimiras aktyviai praranda regėjimą, kad sustiprintų savo tamsiosios pusės ryšį. Todėl tikėtina, kad Jėgos panaudojimas Kananui „pamatyti“ taip pat apima nuolatinį poreikį atsispirti pagundai iš tamsiosios pusės.

Žiūrovai, kurie žiūrėjo Sukilėliai žinokite, kad Kananas nebuvo džedajus, kurį net iš tolo gundė tamsioji pusė, net jei jis buvo nusivylęs senais džedajų būdais. Tačiau daugeliui Sukilėliai 2 ir 3 sezonus Kananas turėjo nukreipti Ezrą Bridgerį nuo tamsiosios pusės pagundos. Jei jėgos panaudojimas „matymui“ gali būti kelias į tamsiąją pusę, tai daro Kanano Jarruso ryžtą daug įspūdingesnį.

Ošai užsidėjus Qimiro šalmą, bus įdomu pamatyti, kokia bus jos pojūčių atėmimo patirtis. Jei regėjimo praradimas ir Jėgos panaudojimas regėjimui tikrai yra kelias, galintis nuvesti į tamsiąją pusę, ši patirtis gali būti esminis Osha lūžio taškas. Paskutinės dvi serijos Akolitas greičiausiai pateiks auditorijai šiuos atsakymus ir, tikiuosi, suteiks daugiau informacijos apie tai, kaip Qimiras pradėjo naudoti kortozės šalmą.


Akolitas 6 serija dabar transliuojama. Naujų epizodų premjera antradieniais 21:00 EST per „Disney+“.