Home Pramogos „Apple“ nustato „Severance“ 2 sezono premjerą; Atskleidžia anonsą

„Apple“ nustato „Severance“ 2 sezono premjerą; Atskleidžia anonsą

10
0


Ilgai laukta Apple TV+ serijos 2 sezono premjera Išsiskyrimas buvo nustatytas penktadienį, sausio 17 d., vienas epizodas, po kurio kiekvieną penktadienį – kovo 21 d. – naujas epizodas. Žvilgtelėkite į naująjį sezoną aukščiau.

Iš rašytojo, kūrėjo ir vykdomojo prodiuserio Dano Ericksono, Išsiskyrimas seka Markas Scoutas (Adamas Scottas), „Lumon Industries“ komandos vadovas, kurio darbuotojams buvo atlikta išeitinė procedūra, kuri chirurginiu būdu padalija jų prisiminimus tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Šis drąsus „darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros“ eksperimentas yra suabejotas, nes Markas atsiduria sprendžiančios paslapties centre, kuri privers jį susidurti su tikrąja savo darbo ir savęs prigimtimi.

10 serijų 2-ajame sezone Markas ir jo draugai sužino apie baisias pasekmes, kurias gali sukelti pertrūkio barjeras, todėl jie toliau eina vargo keliu.

Be Scotto, taip pat vaidina Britt Lower, Tramell Tillman, Zachas Cherry, Jen Tullock, Michaelas Chernusas, Dichenas Lachmanas, Johnas Turturro, Christopheris Walkenas, Patricia Arquette ir naujos serijos nuolatinė Sarah Bock.

Išsiskyrimas yra vykdomasis prodiuseris Benas Stilleris, kuris taip pat režisuoja 5 šio sezono serijas, be režisierių Utos Bresiewitz, Sam Donovan ir Jessica Lee Gagné. Antrąjį sezoną taip pat prodiusuoja Johnas Lesheris, Jackie Cohnas, Markas Friedmanas, Beau Willimonas, Jordanas Tappisas, Samas Donovanas, Caroline Baron, Richardas Schwartzas ir Nicholas Weinstockas. Adamas Scottas ir Patricia Arquette ne tik vaidina, bet ir yra vykdomieji prodiuseriai. Penktasis sezonas yra studija.

Žiūrėkite anonsą aukščiau.