Home Mokslas ir technologijos Po pergalės prieš Kanadą Argentinos futbolo rinktinė patraukė Drake’ą

Po pergalės prieš Kanadą Argentinos futbolo rinktinė patraukė Drake’ą

11
0


Drake’as paėmė dar vieną L po to, kai Argentinos futbolo rinktinė po pergalės prieš Kanadą „Copa America“ pusfinalyje.

Po Juliáno Álvarezo ir Lionelio Messi įvarčių 2:0 nugalėjusi Kanadą Argentinos socialinio tinklo paskyroje X (buvusioje „Twitter“) parašyta: „Ne kaip mes, ne su mumis“, nurodydama Kendrickas Lamarastopų populiariausias Diss takelis.

Jie taip pat paskelbė pergalę švenčiančios Argentinos komandos nuotrauką su užrašu „ne taip, kaip mes“.

Lyg būtų priminė Kendricko skaisčią dainą „Diss“ nebuvo pakankamai bloga, Drake’as žaidimo metu turėjo gana didelę finansinę dalį.

Prieš startą jis atskleidė, kad statė 300 000 USD už tai, kad Kanada įveiks šansus ir įveiks dabartinius pasaulio čempionato čempionus, o tai akivaizdžiai nepasirodė taip, kaip jis tikėjosi.

Drizzy taip pat užtikrintai pavadino Messi, kai socialinėje žiniasklaidoje pasidalino savo lažybų talonu, rašydamas: „Tai gali gauti Messi (Kanados vėliavos jaustukas).“

„Akademiks“ pastarosiomis dienomis erzino naują „Drake“ muziką.

„Visi u n-ggas, kurie elgėsi kaip Drake’as, baigė… pažymėjo šį tviterį 6 mėnesiams nuo dabar“, – tviteryje rašė prieštaringai vertinama žiniasklaidos asmenybė. “Mes nenorime, kad tavęs būtų šalia mūsų… Atsiminkite tai.”

Netrukus po to jis pridūrė: „Ir taip.. Mėgaukitės visu kitu triukšmu ir bs.. Drake new music otw. ir jo pyktis… pasitikėti“.

Nepaisant kalbų apie sugrįžimą, Drake’as išleido muziką po to, kai nurimo jo nesantaika su Kendricku Lamaru.

Drake’as tyčiojosi Kendricko Lamaro gerbėjų dėl to, kad po vaizdo įrašo „Ne taip kaip mes“ atrodė „įtemptas“

Praėjusio mėnesio pabaigoje, jis sujungė jėgas su Camila Cabello dėl dviejų savybių naujausiame buvusios „Fifth Harmony“ dainininkės albume C, XOXO – įskaitant solo dainą “Uuugly”.

Bendradarbiavimas prasidėjo po to, kai Cabello pateko į Drizzy DM, kaip ji paaiškino Skelbimų lenta: „Jis sušiktas OŽKAS, todėl atrodė, kad šaudytum į žvaigždes. Parodžiau jam albumą, kai jaučiausi pakankamai patogiai ir jam labai patiko.

„(Funkcija) atsirado iš neįvykusio sandorio vietos. Jam kilo mintis apie dainą „Hot Uptown“, ir atrodė, kad būčiau mieste. Buvau Majamyje.

Drake’as taip pat pasirodė dainoje „U My Everything“. Seksualiai raudona‘s Sexyy We Trust gegužę, kuri rado jį repuojantį per Metro Boomin nerimą keliantį „BBL Drizzy“.