Home Pramogos Arkham Asylum: Viskas, ką mes žinome

Arkham Asylum: Viskas, ką mes žinome

9
0


Santrauka

  • DCU Arkham Asylum televizijos laida buvo atšaukta.
  • Spektaklis būtų buvęs pagrindinės DC Visatos dalis, nors iš pradžių atrodė kaip „Betmeno“ dalis.
  • Buvo tikimasi, kad serialas turės siaubo filmą primenantį pojūtį, dėl kurio Arkham Asylum taps pats veikėjas.DCU Arkhamo prieglobstis TV laidų projektas buvo bene vienas neįprastiausių ir įdomiausių būsimų franšizės leidimų, todėl jo likimas tapo sudėtingas. DC istorijoje „Arkham Asylum“ yra institucija, kurioje dauguma Betmeno priešų yra užrakinti ir gali būti matomi daugumoje filmų, ir tai yra pagrindinė labai įtakingo vaizdo žaidimo vieta, Betmenas: Arkhamo prieglobstis.

The Arkhamo prieglobstis serialas buvo viešai kuriamas nuo 2023 m. ir nepaisant to, kad daugelis detalių dar neatskleistos arba dar nesugalvotos, o ne arčiau artėjančių išleidimų, pvz., į Supermenas: palikimas filmasvis dar buvo nemažai laidos atnaujinimų. Tačiau naujausi serijos atnaujinimai rodo, kad ekranuose ji nepasieks kaip viena iš būsimi DCU leidimai.


Susijęs

Naujas Betmeno filmas: Drąsus ir drąsi istorija, aktoriai ir viskas, ką žinome

„DC Studios“ pristatys svarbią naują Betmeno versiją filme „Drąsūs ir drąsūs“. Štai viskas, ką žinome apie būsimą „DC Universe“ filmą.


Arkham Asylum TV šou nebejuda į priekį

Betmenas už Arkhamo prieglobsčio DC komiksuose

Archamas Aslyumas pirmą kartą buvo patvirtinta 2023 m. kovo mėn. (per CBR), nors iš pradžių buvo manoma, kad serialas yra jo dalis Betmenasvisata. Serialas buvo pristatytas DCU 2023 m. gruodžio mėn., o „DC Universe“ generalinis direktorius Jamesas Gunnas patvirtino. „Arkham Asylum“ buvo pagrindinės DCU laiko juostos dalis.


Deja, kita svarbi naujiena apie serialą po šio momento buvo žinia, kad laida buvo atšaukta, nes 2024 m. liepos mėn. Įvairovė pranešė, kad įmoka nebus tęsiama. Atsižvelgiant į laiką, praleistą dirbant prie „Arkham Asylum“ serijos, šios naujienos buvo sutiktos šiek tiek liūdnai, ypač dėl to, kad laidos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas Tamsos riterio nesąžiningų žmonių galerijai, koncepcija yra daug žadanti ir, remiantis ankstesnėmis laidomis, buvo įrodyta, kad ji turi potencialo. Kaip Gotemas.

Įdomu tai, kad ataskaitoje taip pat buvo teigiama, kad yra tikimybė, kad ateityje naujas projektas, pagrįstas Arkham Asylum, įvyks, o tai reiškia, kad nepanašus leidimas gali įvykti kaip DCU dalis toliau. Taigi, kita versija Arkhamo prieglobstis gali atsirasti vėliau, net jei ši DCU laidos iteracija buvo atšaukta.

Arkham Asylum TV laidos išleidimo informacija

Betmenas (spalvotas), apsuptas piktadarių, įskaitant pingviną ir dviveidį (juodai baltą).


Arkhamo prieglobstis niekada negavo patvirtintos išleidimo datos, o tai reiškia, kad net jei jis būtų pažengęs į priekį, galėjo praeiti šiek tiek laiko, kol jis išvys dienos šviesą. Kada Arkhamo prieglobstis buvo manoma, kad jos dalis Betmenas Visata, buvo manoma, kad ji gali pasirodyti anksčiau Betmenas: II dalis2025 m. spalio mėn., tačiau paaiškėjus, kad serialas yra nuolatinės srovės visatos dalis, ši koncepcija nebėra svarbi.

„Arkham Asylum“ televizijos laidos aktoriai

Robertas Pattinsonas kaip Bruce'as Wayne'as, žiūrintis į Betmeno šoną su Betmeno piktadariais iš DC komiksų

Serialas, sukurtas Arkham Asylum ir aplink jį, atveria daugybę galimybių piktadariams pasirodyti Betmeno Rogues galerijoje. Tai iš pažiūros seka modelį, kai kalbama apie artėjantį nuolatinės srovės visatos paleidimą, nes būsimas Prarastasis rojus serija panašiai remiasi Themyscira, taigi ir Wonder Woman istorija, nebūtinai įtraukiant pačios herojės į pagrindinį vaidmenį.


Taigi, nors DCU Betmenas galėjo pasirodyti šou planuose, ypač jei tai gali sukelti ažiotažą Drąsūs ir drąsūs – dėmesys Arkhamo prieglobstis aktoriai tikrai buvo ant minėtų piktadarių. Tai ne tik būtų leidusi franšizei sukurti daugybę būsimų piktadarių savo ateičiai, bet ir leisti serialui pasikliauti tokiu siužetu ir tonu, dėl kurio DCU generalinis direktorius Jamesas Gunnas tapo Savižudžių būrys hitas – ir iš tiesų būtų puiki vieta patvirtinti, ar Margot Robbie vis dar yra Harley Quinn.

„Arkham Asylum“ televizijos laidos istorijos detalės

Arkham Asylum DCU Beno Afflecko filmas, sumaišytas vaizdas su Beno Afflecko Betmenu priešais Arkham Asylum iš Gotamo


Arkhamo prieglobstis buvo atšauktas anksčiau nei buvo atskleista daugybė istorijos detalių – ir iš tiesų, serialas buvo perkeltas BetmenasDCU pasaulis daro jį dar miglotesnį. Tačiau panašu, kad serialas vis tiek būtų laikęsis Reeveso anksčiau aprašyto kontūro.

Aptardamas laidą režisierius paaiškino, kad serialas jaustųsi kaip a siaubo filmas vaiduokliuose namuosekaip tik turėtų jaustis pagal „Arkham Asylum“ sukurtas šou. Filmo kūrėjas pareiškė:tai tarsi siaubo filmas ar namas, kuriame vyrauja vaiduoklis Arkhamas. Idėja, vėlgi tai, kad Gothamas yra filmo personažas, aš tikrai noriu, kad Arkhamas egzistuotų kaip personažas.

Nuolatinės srovės visatai sutelkus dėmesį į visatos versiją, kurioje jau kurį laiką buvo herojai, Arkhamo prieglobstis būtų buvęs svarbiausias taškas norint nustatyti daug detalių apie Betmeną, nereikalaujant jų aiškiai nurodyti. Panašiai šou turėjo galimybę nustatyti, kokia bus ši Gotamo iteracija ir koks yra bendras gyvybiškai svarbaus DC miesto ir jo gyventojų gyvenimo tonas. Taigi, tai yra gėda Arkhamo prieglobstis nebus tęsiamas, nes tai davė daug pažadų DCU.