Home Pramogos Bronny Jamesas debiutuoja Los Andželo „Lakers“ vasaros lygos rungtynėse

Bronny Jamesas debiutuoja Los Andželo „Lakers“ vasaros lygos rungtynėse

12
0


Bronny James pirmą kartą pasirodė tikrose NBA sankcionuotose vasaros lygos rungtynėse.

Jamesas šeštadienį startavo prieš Sakramento „Kings“ „California Classic“ turnyre San Francisko arenoje, kurioje žaidžia „Golden State Warriors“.

„Lakers“ antrojo rato šaukimas neseniai vykusiame naujokų biržoje. Jamesas, žaisdamas beveik šešias minutes, nepataikė į pirmuosius du metimus, atkovojo gynybinį kamuolį, o po akimirkos praleido 21 pėdos šuolio metimą. Jis nesugebėjo atsikvėpti 26 pėdų ilgio 3 taškais, kai pirmame ketvirtyje buvo 4:23.

Jamesas buvo šiltai sutiktas, kai grįžo į aikštę ties antrojo kėlinio 8:17 žyma. Iš pradžių jis buvo nušvilptas už pirmąją pražangą karjeroje, kai Sakramento žaidėjas Xavier Sneed bandė pelnyti 3 taškus. Jamesas trumpai ginčijosi, kol pjesė buvo peržiūrėta ir panaikinta. Jamesas nepataikė 3 nuo priekinio krašto nuo lanko viršaus 7:04.

Visa tai buvo įžanga į tai, ką visi norėjo pamatyti: Jamesas pelnė savo pirmuosius neoficialius NBA taškus važiuodamas 5:51 prieš kėlinį.

Jamesas ir jo naujokų bei laisvųjų agentų komanda tęsia „California Classic“, o vėliau šį mėnesį vyks į Las Vegasą, kur pasiseks daugiau. NBA vasaros lyga žaidimai.