Home Pramogos Julia Roberts, Chloë Sevigny ir Ayo Edebiri pradeda filmą „Po medžioklės“

Julia Roberts, Chloë Sevigny ir Ayo Edebiri pradeda filmą „Po medžioklės“

20
0


Kadangi kino teatro sėdynės vis dar drėgnos Iššūkiai pasirodymai, režisierius Luka Guadagnino jau perėjo prie kito savo pastatymo.

Julija Roberts, Chloë Sevigny ir Ayo Edebiri šeštadienį pasidalijo aktorių nuotrauka iš pirmosios „Guadagnino’s“ išankstinės gamybos dienos Po Medžioklės Londone.

“#Grįžti į darbą Po medžioklės režisavo didysis Luca Guadagnino“, – rašė Sevigny nuotrauka „Instagram“ tinkle, taip pat dalindamasi nuotraukomis iš vakarienės su Guadagnino savo „Instagram Story“. „Kaip ir mes“, – rašė ji su akimis.

„Štai mes! Luka!!!!!” rašė Robertsas su savo paštu.

Edebiri taip pat pasidalijo nuotrauka kartu su Guadagnino teksto, raginančio ją paskelbti, ekrano kopija. “Paskelbk tai!! Išsiunčiau ir Julijai! jis parašė į Turėti Aktorė. “Ne istorija!!!”

Režisierius Luca Guadagnino ir aktorė Chloë Sevigny nusifotografuoja vakarienės metu, pradėję savo filmo gamybą Po Medžioklės. („Instagram“ @chloessevigny)

Po Medžioklės #notastory“, – Edebiri parašė savo įrašą, kurį Robertsas pakomentavo nejuokinga veido jaustukais.

Aktorių nuotraukoje taip pat buvo žvaigždės Andrew Garfieldas, Michaelas Stuhlbargas, Meheilo arklysAriyanas Kassamas ir Willas Price’as po to, kas atrodė kaip lentelė, perskaityta filmui.

Parašyta Nora Garrett, Po Medžioklės yra intensyvus dramatiškas trileris apie koledžo profesorių (Robertsą), atsidūrusią asmeninėje ir profesinėje kryžkelėje, kai viena iš savo kolegų žvaigždžių mokinė apkaltina vieną iš savo kolegų, o į dienos šviesą gresia išaiškėti tamsi jos pačios praeities paslaptis.

Pradėjęs kurti, Ayo Edebiri keičiasi tekstais su „After the Hunt“ režisieriumi Luca Guadagnino. („Instagram“ @ayoedebiri)

Robertsas prisijungė prie aktorių kolektyvo kovo mėnesį, kai Įsivaizduokite pramogas gamyba nusileido „Amazon MGM Studios“.. Filmą prodiusuoja Brianas Grazeris ir Allanas Mandelbaumas iš „Imagine“, kartu su Guadagnino po jo Frenesy reklama. Garrettas prodiusuos kartu su „Imagine“ aktore Karen Lunder.

Naujasis filmas pasirodė po Guadagnino šventė savo didžiausią atidarymą balandžio mėnesį su Iššūkiai15 milijonų dolerių debiutas kasoje. Tai taip pat buvo didžiausias atidarymas Zendayakuris filme vaidina kartu Mike’as Faistas ir Joshas O’Connoras.