Home Pramogos Ką Jennifer Carpenter padarė nuo Dexterio

Ką Jennifer Carpenter padarė nuo Dexterio

23
0


Santrauka

 • Jennifer Carpenter įvairiapusė aktorės karjera apima filmus ir televiziją
  Deksteris
  įgarsinti darbą animaciniuose filmuose.
 • Po Dexterio Carpenter vaidino S. Craigo Zahlerio filme „Burtis in
  99 ląstelių blokas
  ir
  Nutemptas per betoną.
 • Ji pakartojo savo vaidmenį kaip Debra Morgan
  Dexteris: naujas kraujas
  ir prisijungė prie aktorių
  1923 m
  2 sezoną, tęsdama savo įvairiapusę aktorės karjerą.Nepaisant dvidešimties metų trukusios aktorės karjeros, Jennifer Carpenter labiausiai atpažįstama kaip Debra Morgan iš serialo „Showtime“. Deksteris. Spektaklis leido Carpenter parodyti savo lankstumą – nuo ​​užkietėjusios policijos pareigūnės iki sarkastiškos ir mylinčios sesers – visa tai buvo perkelta į tolesnius projektus. Nors šis vaidmuo jai iki šiol buvo labiausiai pripažintas, Carpenter nuo to laiko sulaukė sėkmės ir kine, ir televizijoje Deksteris baigėsi 2013 m.

Prieš gaudama dalį, kuri jai būtų suteiktas Saturno apdovanojimas, Jennifer Carpenter vaidino abiejuose Emily Rose egzorcizmas ir Baltieji viščiukai. Abu filmai sulaukė kultinės klasikos žinomumo. Tamsus Carpenter pasirodymas kaip Emily Rose galėjo ją gerai paruošti niūriam turiniui Deksteriso „Wayans Bros“ komiškas lengvabūdiškumas Baltieji viščiukai galėjo padėti pagrindą Debros Morgan charakterio niuansui.


Susijęs

Dexteris vaidina ir kur jie dabar

2013 m. pasibaigus garsiajam serialui, originalaus serialo „Dexter“ aktoriai pasirodė dešimtyse filmų ir televizijos laidų.


Ką Jennifer Carpenter dirbo po Dexterio

Debra Morgan aktorė turi didelę karjerą

Jake'as McDormanas kaip Brianas Finchas ir Jennifer Carpenter kaip Rebecca Harris filme „Limitless“

Isnnifer Carpenter turėjo aktyvią karjerą už jos ribų Deksteris, su keliais vaidmenimis tiek dideliuose, tiek mažuose ekranuose. Ji atliko pagrindinį vaidmenį kartu su Vince’u Vaughnu S. Craigo Zahlerio filme Ginčas 99 langelio bloke; ji nusifilmavo tolesniame Zahlerio filme su Vaughnu ir Melu Gibsonu Nutemptas per betoną.


Atlikęs balso perdavimo darbą keliuose animaciniuose filmuose, skirtuose tiesioginiam vaizdo įrašui Betmenas ir Skūbis dū franšizės, Carpenter buvo įtrauktas į Bradley Cooper’s televizijos serialą Neribotas. Naujausias Carpenter televizijos bandymas buvo sugrįžimas į Debros Morgan vaidmenį „Showtime“ atgimimo mini seriale Dexteris: naujas kraujas.

Ką Jennifer Carpenter daro po Dexterio: naujas kraujas

Deksterio žvaigždė turėtų pasirodyti 1923 m. 2 sezone

Jennifer Carpenter ir Michael C. Hall kaip Debra ir Dexter Morgan


Jos grįžimas pas Debą Dexteris: naujas kraujas plačiai švenčiama tarp originalaus šou gerbėjų, tačiau nuo to laiko Jennifer Carpenter vis dar yra užsiėmusi. Nors per pastaruosius metus (nuo 2023 iki 2024 m.) ji nebuvo labai aktyvi, grįžusi į komandą ji atliko daugybę vaidmenų. Deksteris franšizė Naujasis kraujas. Ji tęsė savo balso darbą, pakartodama savo Sonya Blade vaidmenį animaciniame filme Mortal Kombat filmai, paskutinis – 2021 m Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms.

Vertingiausias jos vaidmuo nuo tada Naujasis kraujas vis dėlto dar ateis, nes Deksteris žvaigždė buvo patvirtinta 2024 m. birželį 1923 m 2 sezonas. Jos vaidmuo filme Jeloustounas Atskyrimas šiuo metu nežinomas, tačiau žinia, kad ji prisijungs prie aktorių kartu su tokiais žmonėmis kaip Harrisonas Fordas, tikrai nesulaukė susidomėjimo.


Išorėje 1923 m. Jennifer Carpenter taip pat dirbo prie būsimos trilerių serijos balistinis, kuriame ji vaidina kartu su Jonathanu Ohye ir Lihi Kornowski. Kaip kino ir televizijos aktorė Jennifer Carpenter pademonstravo tvirtus pasiekimus. Jos pasirodymui pelninguose projektuose stabdymo nesimato. Prieš kamerą Carpenter ir toliau yra įvairiapusė jėga, nepaisant to, ar jos ateities projektai pasieks tokį patį pripažinimo lygį kaip Deksteris.