Home Pramogos Kaip pašalinti Raudonosios aikštės debufą

Kaip pašalinti Raudonosios aikštės debufą

16
0


Jei pastebėjote raudoną mažą kvadratą viršutiniame kairiajame ekrano kampe Ugnies žiedastai reiškia, kad turite aktyvų būsenos efektą. Ši piktograma yra tiesiai po ištvermės juosta ir iš tikrųjų neturi konkretaus šio debuff pavadinimo, pvz.Blight arba beprotybėTačiau turėsite jo atsikratyti, nes dėl to maksimalus AG sumažės 5%.
Jei nesate tikri, kaip gavote Raudonosios aikštės debuffą, tai atsitiks pirmą kartą susidūrus su Fia. Po trumpo pokalbio su ja turėsite pasirinkimą, apkabinti ją ar ne. Jei ją apkabintumėte, dėl šio nekalto poelgio jūsų veikėjas atsiklauptų ir leistų Fiai laikyti jus ant rankų. Kai ji prispaudžia tavo galvą prie krūtinės, jūsų HP juosta šiek tiek išeikvos. Nepaisant to, kai jau turite debuffą, svarbu jo atsikratyti prieš pradedant kitą viršininkas Ugnies žiedas.

Susijęs

Elden Ring: Kas iš tikrųjų yra Fia, mirties lovos kompanionas

Eldeno Ringo mirties lovos kompanionė Fia atskleidžia esanti viena iš svarbiausių „Žemių tarp žemių“ veikėjų kaip nemirėlių motina.


Kaip atsikratyti raudonojo kvadrato HP Debuff Elden Ring

Naudokite konkrečią eksploatacinę medžiagą

Raudonojo kvadrato debuff pašalinimo vadovas Elden Ring


Jei jums įdomu, kodėl išvis toks debuffas egzistuoja, atsakymas slypi dovanoje, kurią Fia jums suteikia po jos apkabinimo, ty Baldachino palaiminimas . Tai yra vartojimo reikmenys, pvz., a gėrimas Ugnies žiedas tai leis jums pašalinti Red Square Debuff. Tačiau čia yra daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Kai sunaudosite „Baldachin’s Blessing“, jis pašalins Raudonojo kvadrato debuffą ir gaus buff, kuris padidins vieną iš svarbi bazinė statistika Ugnies žiedas. Baldachino palaiminimo vartojimas laikinai sustiprins jūsų nusiteikimą, ty ygalėsi labiau atsispirti, kad tave stulbintų priešai.

Turėdami aukštą Poise lygį, žaidėjai gali būti atsparesni apsvaigimui ar jų atakų nutraukimui.


Todėl apkabinimas Fia suteikia jums galimybę iškvieskite keletą sekundžių aukštesnės pozicijos paaukodami minutę, tačiau reikšmingą savo sveikatos dalį. Net 5% AG gali turėti didelį skirtumą išgyvenant mirtiną smūgį; taigi, jūs turite įsitikinti, kad suprantate, ko atsisakote mainais į Baldachino palaiminimą.

Kita vertus, žaidėjai gali priimti Fia apkabinimą, kad gautų nemokamą emocinę paramą ir po to iškart panaudoti atkuriamąjį palaiminimą. Po visko, Ugnies žiedas nerodo pasigailėjimo Tarnished žaidėjams.