Home Pramogos „Karibų piratai 5“ scena po titrų sukuria geriausią savo tęsinį

„Karibų piratai 5“ scena po titrų sukuria geriausią savo tęsinį

19
0


Santrauka

 • Karibų piratai 5′
  s scena po kreditų sukūrė daug žadančią
  Karibų piratai 6
  su gerbėjų mėgstamais personažais Elizabeth, Will, Jack ir Davy Jones.
 • Tačiau dėl įvairių veiksnių, pvz., slegiančių kasų, aktorių įsipareigojimų ir teisinių problemų, ši versija
  Karibų piratai 6
  niekada nepasitvirtino.
 • Franšizės ateitis tebėra neaiški
  Karibų piratai 5
  scena po kreditų tapo dar vienu nuviliančiu pokštu, kuris niekur nenuėjo.Nors Karibų piratai 5 buvo iš esmės nepaprastas priedas prie Karibų piratai canon, tęsinio scena po kreditų sukūrė geriausią potencialą Karibų piratai 6. Praėjo šiek tiek laiko nuo Karibų piratai franšizė suteikė žiūrovams pagrindo jaudintis. Nors originalas Karibų piratai trilogija buvo gana gerai sutikta, ketvirtoje ir penktoje serijos dalyse atsisakė antraplanių aktorių ir visas dėmesys buvo skirtas Johnny Deppo Jackui Sparrowui. Dėl to ketvirtojo filmo atsiliepimai buvo prastesni, o penktojo – prastesni kasos kvitai.


Nuo 2017 m. išleidimo Dead Men Tell No Talesį Karibų piratai franšizė buvo neaktyvi. Nors gamintojas Jerry Bruckheimeris Karibų piratai 6 atnaujinimus pirmiausia yra teigiami, franšizės kryptis lieka neaiški, o apie kitą serijos filmą žinoma nedaug konkrečių detalių. Tačiau dėl visų rastų gedimų Dead Men Tell No Talespenktas Karibų piratai sukurti geriausią įmanomą tęsinį serijai užbaigti. Tęsinio scena po kreditų sukūrė versiją Karibų piratai 6 vaidina Elizabeth, Will, Jack ir sugrįžęs piktadarys Davy Jones.

Susijęs

Ar „Jungle Cruise“ nesėkmė pakenkė „Karibų piratams 6“?

Džiunglių kruizas buvo bandymas atkartoti „Karibų piratai“ sėkmę, tačiau ar jo nesėkmė atidėjo „Karibų piratai 6“ kūrimą?


Karibų piratai 5 slapta grąžino Davy Jonesą

Gerbėjų mėgstamas antagonistas buvo raginamas grįžti

Iš arti Davy Jones filme „Karibų piratai“.


Scena po kreditų naujausių Karibų piratai filmas sugrąžina gerbėjų mėgstamą antagonistą ir pagrindinį veikėją iš originalo Karibų piratai trilogija – Billo Nighy Davy Jonesas. Scenoje po kreditų Mirę vyrai nepasakoja pasakų, Willas ir Elizabeth miega lovoje, kai į jų miegamąjį įžengia nematytas užpuolikas. Jų užpuoliko šešėlio čiuptuvai įrodo, kad taip yra Billo Nighy Davy Jonesasatgal keršto.

Tačiau kai Vilas atsibunda, kambaryje nieko nėra. Žiūrovus nuraminus, kad visa tai buvo blogas sapnas, kamera nukrenta ant miegamojo grindų, kad atskleistų barnius ir vandenį. Taigi, Karibų piratai tęsinys reiškia, kad Davy Jonesas tikrai kažkaip grįžo ir norėtų atkeršyti Willui ir Elizabeth. Karibų piratai 6.

Kaip Davy Jones galėtų paveikti Karibų piratus 6

Netrūksta būdų, kaip čiuptuvų antagonistą būtų galima prikelti

Johnny Deppas Džekas Sparrowas Davy Jonesas Karibų piratai


Davy Joneso sugrįžimas iš numirusių nėra didelis netikėtumas. The Karibų piratai yra liūdnai keblūs dėl mirties, o kapitonas Barbossa ir Jackas Sparrow grįžta iš pomirtinio gyvenimo ankstesniuose filmuose. Tačiau Davy Joneso sugrįžimas daro didelę įtaką serialo istorijai. Nematytas nuo sklypas išniokotas Pasaulio galeDavy Jones buvo vienas įsimintiniausių piktadarių visoje franšizėje.

Jo kerštas Willui ir Elizabeth reikštų, kad duetas sugrįš į svarbesnius vaidmenis, pakeisdamas kritiškai nuliūdusį Jacko Sparrow dėmesį vėlesniuose tęsiniuose. Jeigu Karibų piratai 6 sugrąžino Willą ir Elizabeth, tęsinys galėjo nustumti Džeką atgal į antrą planą, o ne kiekviena proga pasilenkti į Deppo komišką sėkmę.


Tai galėjo duoti Džekui galimybę susigrąžinti žiūrovus, kuriems pabodo veikėjo išdaigos, o taip pat gauti naudos iš įtaigiausio serialo blogiuko. Nors peržiūrint iš naujo, tai tikrai nepasiteisino meilės istorija tarp Calypso ir Davy Jones buvo teisėtai tragiška charakterio detalė, dėl kurios personažas buvo gilesnis ir aštresnis nei kiti Karibų piratai franšizės sukčių antagonistų galerija.

Kodėl ši Karibų jūros piratai 6 versija niekada neįvyko

Johnny Deppas filme „Karibų piratai 6“ kartu su Margot Robbie

Su piktadariu, kurį verta sekti, sugrįžus Keirai Knightley ir Orlando Bloomui ir pažadu sugrąžinti originalios trilogijos toną, atrodo, kad Karibų piratai 6 žadėjo scena po kreditų Dead Men Tell No Tales negalėjo žlugti. Tačiau taip nebuvo.


Nepaprastas Karibų piratai 5 kasos, kiti Knightley ir Bloom įsipareigojimai, Deppo teisinės problemos ir originalaus trilogijos režisieriaus Gore’o Verbinskio nesidomėjimas serialu – visa tai sumanė nužudyti šį projektą. Nors įvairių versijų Karibų piratai 6 nuo to laiko buvo išleisti (o kai kurie, pavyzdžiui, Margot Robbie moters vadovaujamas perkrovimas, netrukus nuskendo), tiesioginis tęsinys, kurį pasiūlė Dead Men Tell No Tales nebuvo rimtai aptarinėjamas po to, kai penktojo filmo pasirodymas buvo palyginti prastas.

Nors šis projektas ilgą laiką galėjo išspręsti daugelį problemų Karibų piratai franšizės trajektorija žiūrovai turėjo didžiulę veiksnių sąveiką, kuri užtikrino, kad tęsinys niekada nebūtų pasiteisinęs. Taigi, Karibų piratai franšizės ateitis lieka neaiški Karibų piratai 5 scena po kreditų gerbėjams pasiūlė šviesią, galiausiai neįsisąmonintą ateitį Karibų piratai 6.


Tai greičiausiai taps scena po titrų, kuri niekur nedings

Davy Joneso sugrįžimas nėra vienintelis nuviliantis titrų potraukis naujausiuose filmuose

Nors Davy Joneso erzinimas pabaigoje Karibų piratai 5 buvo tikrai įdomu, kai Dead Men Tell No Tales buvo išleistas 2017 m., deja, atrodo, kad tai dar vienas pokštas po kreditų dėl tęsinio, kuris neįvyks. Vis dėlto filmų scenose po kreditų buvo daug erzinimų, kurie niekur nedingsta Billo Nighy personažo sugrįžimas m Karibų piratai bus ypač skaudu, jei niekur neveda – o tai, sprendžiant iš neįtikėtinai ilgo kūrimo proceso Karibų piratai 6, atrodo, kad taip ir bus.


Deja, „Disney“ taip pat yra studija, kurios rezultatai yra prasti, kai kalbama apie scenas po kreditų, kurios niekur neveda, nes MCU jais garsėja. Tačiau Pelės namai nėra vienintelis kaltininkas. Pavyzdžiui, 2019-ieji Čarlio angelai yra scena po kreditų, supažindinusi tokias kaip Ronda Rousey, Hailee Steinfeld ir Lili Reinheart su būsima franšize, tačiau dėl atšaukto tęsinio jie taip ir neturėjo progos sužibėti Čarlio angelai filmas.

Kitas puikus pavyzdys šalia Karibų piratai 5 ir įvairūs filmai apie superherojus (kadangi DCEU yra toks pat kaltas kaip ir MCU, kai reikia erzinti publiką tęsiniais, kurių niekada nebūna) buvo 2017 m. Power Rangers. Paskutinės akimirkos erzino „Green Ranger“ pristatymą tęsinyje, nors „Hasbro“ dabar žengia į priekį su visiškai nauja populiarios spalvingos kovos menų franšizės paleidimu, gerbėjai niekada nepamatys liūdnai pagarsėjusio šeštojo reindžerio 2017 m. perkrovimo pasaulyje.