Home Pramogos Kate Winslet prisimena „Titaniką“, „Avataro“ prodiuserę

Kate Winslet prisimena „Titaniką“, „Avataro“ prodiuserę

19
0


Kate Winslet prisiminė ją Titanikas ir Avataras: Vandens kelias gamintojas Jonas Landau po žinios apie jo mirtį sulaukęs 63 metų ir sušuko, kad „jo aistra filmuoti tik stiprėjo su amžiumi“.

Winslet sakė, kad pažįsta Landau „nuo 20 metų“. Britų aktorė, kuri prieš Titanikas buvo žinomas dėl tokių arthouse filmų kaip Jausmas ir jautrumas ir Dangiškosios būtybės1997 m. filmą apie pasmerktą vandenyno lainerį, kuris kurį laiką buvo daugiausiai uždirbęs filmas – 2,2 mlrd. Filmas pelnė Winslet antrąją karjeroje „Oskaro“ nominaciją / pirmąją geriausios aktorės nominaciją. Į Titanikas, Winslet vaidino viršutinės plutos keleivę Rose DeWitt Bukater. Nors ir susižadėjusi su turtingu vaikinu Caledonu „Cal“ Hockley, Rose įsimyli vargšą Leonardo DiCaprio menininką Jacką Dawsoną, būdama laive.

2022 m. Winslet persijungs su Landau ir Cameron Avataras: Vandens kelias kaip Ronaldas 2,3 milijardo dolerių uždirbančiame tęsinyje. Ronal, Metkayina jūrų klano narys, suteikia prieglobstį Jackui Sully ir jo šeimai, kai jie bėga nuo žmonių užkariautojų.

Winslet šįvakar „Deadline“ sako: „Jonas Landau buvo maloniausias ir geriausias iš vyrų.

Ji priduria: „Jis buvo žmogus, kupinas užuojautos ir išskirtinis, palaikydamas ir ugdydamas fenomenalių kūrybingų žmonių komandas“.

„Jo stiprybė gyvenime buvo šeimos svarbos žinojimas namuose ir darbe“, – tęsė Winslet.

„Jis visada buvo kupinas šypsenų ir dėkingumo. Negaliu patikėti, kad tai rašau, negaliu patikėti, kad jo nebėra.