Home Pramogos Kiek pinigų Krikštatėvio filmai uždirbo kasoje (ir kiek tai būtų šiandien)

Kiek pinigų Krikštatėvio filmai uždirbo kasoje (ir kiek tai būtų šiandien)

19
0


Santrauka

  • „Krikštatėvis“ sulaukė didžiulės sėkmės – 1972 m. uždirbo daugiau nei 270 mln. USD ir tapo daugiausiai uždirbusiu visų laikų filmu.
  • Tęsiniai, nors ir buvo sėkmingi, nepasiekė originalo aukštumų – II dalis uždirbo 57 mln., o III dalis – 66 mln.
  • Atsižvelgiant į infliaciją, serialo „Krikštatėvis“ kasų sumos dar įspūdingesnės – originalus filmas uždirbo daugiau nei 2 mlrd.Krikštatėvis buvo vienas sėkmingiausių ir labiausiai švenčiamų filmų kino istorijoje, kuris, pasirodęs 1972 m., pretendavo į visų laikų daugiausiai uždirbusio filmo titulą, tačiau šiandien ši suma būtų daug didesnė. Krikštatėvis 1972 m. kino teatruose pasirodė naujas standartas. Filmas, kuriame vaidina Alas Pacino, Marlonas Brando ir Jamesas Caanas, kad pabrėžtų tik Korleonės berniukus, filmas buvo didžiulis hitas ir nepaisant R įvertinimo, jis užėmė aukščiausią vietą. biure, kai pirmasis filmas kasose uždirbo daugiau nei 270 mln Numeriai).

Po dvejų metų filmas sulaukė tęsinio, kuris tęsėsi taip pat, kaip ir liko po pirmojo filmo, tačiau nepaisant didelio pasirodymo kasose ir grąža, kuri buvo reikšminga, palyginti su pradiniu 13 milijonų dolerių biudžetujis niekur neprilipo prie originalo aukštumų. 1990 m. filmas taip pat gavo trečiąjį tęsinį, kuris yra istorijos epilogas ir vyksta praėjus šiek tiek laiko po pirmųjų dviejų istorijų. Tačiau, prieštaringas Krikštatėvis III dalis galėjo surinkti didesnį bendrą skaičių kasose, tačiau atsižvelgiant į infliaciją ir įvertinus biudžetą, tai buvo žymiai mažiau sėkminga.


Susijęs

8 trilogijos, kurios iš tikrųjų niekada nebuvo planuotos tapti trilogijomis

Tarp „Atgal į ateitį“, „Krikštatėvis“ ir Nolano Betmeno filmų kai kurios geriausios trilogijos iš tikrųjų nebuvo suplanuotos kaip trilogijos.


„Krikštatėvio filmų“ kasos rekordas paaiškintas

Vienas daugiausiai uždirbančių visų laikų filmų

Filmas

Kasos iš viso

Krikštatėvis

270 007 394 USD

Krikštatėvis: II dalis

57 386 952 USD

Krikštatėvis: III dalis

66 786 966 USD


1972 m. nauji filmai buvo rodomi daug lėčiau. Kai „Krikštatėvis“ buvo išleistas pirmą kartą, per penkias dienas jis uždirbo mažiau nei 10 mln. USD, o kitą savaitę – šiek tiek daugiau nei 10 mln. USD. Tada užtruko 18 savaičių pasiekti 100 milijonų dolerių langątačiau tuo metu tai tapo greičiausiu visų laikų filmu tai padarius (per Įvairių archyvas). Tačiau tikslią pradinio išleidimo lango kasą sunku iššifruoti, nes įrašai nebuvo tokie kruopštūs ar standartizuoti, kaip šiandien, be to, filmas buvo kelis kartus pakartotinai išleistas, o tai padidino kelis milijonus bendrų pajamų.

Nepaisant viso to, jis sugebėjo uždirbti daugiau nei bet kuris kitas to meto filmas ir su serija „Oskaro“ nominacijos Krikštatėvis 1973 metaisfilmas keletą mėnesių po išleidimo išliko aukštas viešųjų žiūrimų sąrašų sąraše. Išėjus iš teatro, kino teatrų nuomos rekordai. Visa tai prisidėjo prie to, kad filmas tapo vienu sėkmingiausių visų laikų filmų. Tai dar labiau tiesa, kai atsižvelgiama į infliacijos skaičius, atsižvelgiant į tai, kiek dolerio vertė pasikeitė nuo 1972 m.


Krikštatėvio filmų kasa pakoreguota pagal infliaciją

Dar įspūdingiau turint omenyje erą

Filmas

Iš viso kasos (koreguota pagal infliaciją)

Krikštatėvis

2 028 730 914,50 USD

Krikštatėvis: II dalis

365 587 477,24 USD

Krikštatėvis: III dalis

160 487 495,22 USD


Žvelgiant tiesiai į bendrą kiekvieno filmo kasos pajamų palyginimą Krikštatėvis serialus, o koreguojant infliaciją nuo išleidimo metų iki 2024 m., ji suteikia daug aiškesnį vaizdą, koks buvo šių filmų populiarumas. Žinoma, yra paklaidos riba, kai bendri skaičiai nėra konkretūs, tačiau, remiantis „The Numbers“ skaičiais, šiandien šie filmai išsidėstys čia. The originalus Blockbuster filmas šoktelėjo keliais dydžiais ir išaugo daugiau nei 650%.nusileidžia daugiau nei 2 mlrd.

Dėl to jis patenka į septynių aukščiausių visų laikų kasų filmų karalystę Keršytojai: Begalybės karas (per Kasa Mojo). Tęsiniai buvo žymiai mažiau sėkmingi, bet II dalis vis dar uždirbo daugiau nei 365 milijonus dolerių šiandieninėje rinkoje, o tai prilygsta tokiems filmams kaip Paini Christopherio Nolano mokslinės fantastikos trileris Tenet ir Vienuolė. O III dalis, kai infliacija įsigalios mažiausiai laiko, pakyla tik iki 160 mln. Kasa Mojo). Tačiau visa tai prisideda Krikštatėvis franšizė yra viena sėkmingiausių visų laikų.