Home Pramogos Madonna pažymi savo dėkingumą vienerių metų hospitalizacijos metinių proga

Madonna pažymi savo dėkingumą vienerių metų hospitalizacijos metinių proga

15
0


Madonna socialinėje žiniasklaidoje padėkojo už tai, kad išgyveno bakterinę infekciją, dėl kurios ji buvo paguldyta į intensyviosios terapijos ligoninę.

„Prieš metus šiandien ką tik grįžau namo iš ligoninės, išgyvenusi pavojingą gyvybei ligą, vos galėjau stovėti kieme, laikydamas vieną kibirkštį“, – rašė Madonna, liepos 4 d. rodydama savo nuotraukas su įvairiais draugais. „Stebuklingai pasveikau ir turėjau nuostabius metus. Ačiū Dievui. Gyvenimas yra gražus!”

Dėl Madonnos ligos 2023 m. birželio mėn. buvo perkeltas jos pasaulinio turo „Celebration“ datas.

„Birželio 24 d., šeštadienį, Madonna susirgo rimta bakterine infekcija, dėl kurios (sic) teko kelias dienas būti intensyviosios terapijos skyriuje“, – tuo metu „Instagram“ rašė jos ilgametis vadovas Guy’us Oseary. „Jos sveikata gerėja, tačiau ji vis dar prižiūrima medikų. Tikimasi visiško pasveikimo“.

Madonna atkreipė dėmesį į savo „beveik mirties patirtį“. Los Andželo koncertas Kovą.

Ji sakė gerbėjams, kad pirmasis jos žodis po keturių dienų iš sukeltos komos buvo „Ne“, – rašo „People“.

„Esu tikras, kad Dievas man pasakė: „Ar tu nori ateiti? Nori sugalvoti mane? Ne, – pasakė Madonna.

Koncerto metu ji taip pat pasveikino savo gydytoją, kuris buvo publikoje.

„Skambindavau kas antrą dieną ir klausdavau (savo gydytojo), kodėl aš neturiu jėgų, kada mano energija sugrįš? Kada aš vėl jaučiausi savimi? Kada vėl galėsiu vykti į turą? Ji pasakė.

„Jis sakytų tik: „Išeik į lauką saulėje“… Man buvo taip sunku eiti iš namų į kiemą ir sėdėti saulėje. Žinau, kad tai skamba beprotiškai, bet buvo sunku.