Home Pramogos Nepažįstamasis demaskuotas šiame atvėsinančiame akolito gerbėjų mene

Nepažįstamasis demaskuotas šiame atvėsinančiame akolito gerbėjų mene

15
0


Santrauka

  • Qimiras atskleidžiamas kaip paslaptingasis Sith Lordas filme „Akolitas“, kurį vaizduoja Manny Jacinto.
  • Skaitmeninis menininkas uzuriart užfiksuoja Qimiro esmę šiurkščiame šio pagrindinio filmo „The Acolyte“ momento kūrinyje.
  • Šis „The Acolyte“ atskleidimas atspindi „Žvaigždžių karų“ praeitį ir užsimena apie svarbų Qimiro vaidmenį franšizėje.Paslaptingasis piktadarys Akolitas yra visiškai atskleista viename neįtikėtiname meno kūrinyje. Meistras, kuris treniravosi Mae (Amandla Stenberg) tamsiosios pusės paslaptyse buvo atskleista Manny Jacinto visą laiką, nepaisant numanomo pastarosios pagalbininkės vaidmens. Po to, kai jos šeimininkas praranda kaukę ir atskleidžia tikrąją tapatybę, Qimiras tampa visiškai kitu žmogumi. Staiga jis įgauna grėsmingą elgesį su šviesos kardo įgūdžiais.

Susijęs

Akolito Sitų lordo šalmas paaiškino

Sitų lordas iš Akolito dėvėjo labai unikalų šalmą, tačiau tai buvo ne tik šauni kaukė, bet ir padėjo jam mūšyje keliais netikėtais būdais.

Skaitmeninis menininkas naudojimas atgaivino šį Sith Lordą savo naujausiame „Instagram“ kūrinyje. Qimiras grėsmingai stovi pirmame plane, laiko savo raudoną šviesos kardą ir žiūri tiesiai į priekį per išsišiepusius plaukus. Antraštė tiesiog skelbia: „Nepažįstamasis“, trumpas ir paprastas papildymas, atitinkantis paslaptingą temą.


Grėsmingą Qimiro poziciją užgožia šešėlinis žvilgsnis į šalmą, kuris slėpė jo tapatybę. Lieta raudonos ir juodos spalvos atspalviais, menas turi šiurpinantį poveikį, vertą piktadario, atsakingo už tokias pražūtingas Jedi žudynes. Tai taip pat puikiai atspindi Jacinto esmę vaidmenyje, pagaunant tą pasipūtusį, tačiau grėsmingą žvilgsnį, kuris visus pribloškė, kai pagaliau buvo atskleistas jo veidas.


Nepažįstamasis seka George’o Lucaso seniausią triuką


Pirmasis Qimiro prisistatymas Akolitas leido jam atrodyti, kad jis yra ne kas kita, kaip nervingas nusikaltėlis, susipainiojęs su paslaptingu tamsiosios pusės vartotoju, kuris mokė Mae. Tai gana pažįstama strategija Žvaigždžių karaiskambinant iki galo Imperija smogia atgal kai Luke’as Skywalkeris ieškojo Jedi meistro Yodos, kad išmokytų jį Jėgos keliais. Kai Lukas pagaliau suranda Jodą Dagobos pelkėse, Yoda taip pat atrodo daug mažiau nei puikus meistras, koks jis iš tikrųjų yra.

„The Acolyte“ atspindys praėjusius „Žvaigždžių karus“ atskleidžia, kad projektai yra tarpusavyje susiję ir reiškia, kad „The Stranger“ vaidins svarbų vaidmenį franšizėje.


Šia apgaule taip pat naudojasi Darthas Sidiousas, kuris daugelį metų apsimetė nekenksmingu senatoriumi, prieš imdamasis veiksmų užgrobti Respublikos valdžią. Populiari teorija, kad Jaras Jaras Binksas turėjo būti grėsmingas tamsiosios pusės agentas, taip pat pakartoja šią gudrybę, paverčiant galimą sitų lordą kvailu ir bejėgiu veikėju, kuriam, atrodo, nėra jokios realios grėsmės. Turėdamas Akolitas atspindi šią praeitį Žvaigždžių karai atskleidžia projektus siejančius ryšius ir reiškia, kad „The Stranger“ vaidins svarbų vaidmenį franšizėje.

Akolitas 6 serija dabar transliuojama. Nauji epizodai išleidžiami antradieniais 21 val. ET per „Disney+“.

Šaltinis: naudojimas