Home Pramogos Šiandienos ryšių patarimai ir atsakymai 2024 m. liepos 8 d. (dėlionė Nr....

Šiandienos ryšių patarimai ir atsakymai 2024 m. liepos 8 d. (dėlionė Nr. 392)

18
0


Atliekant valios testą, kitaip žinomas kaip Jungtysžaidėjai turi sudėti gabalus ir sudaryti keturias žodžių kategorijas. Šiandieniniame galvosūkyje kategorijos nėra tokios sudėtingos, kaip buvo praėjusiomis dienomis. Taigi, atsikvėpkite, atsipalaiduokite ir pasiruoškite kartu su mumis išspręsti šį galvosūkį.
Viduje Jungtys galvosūkis, viskas ne visada yra taip, kaip atrodo. Tai taip pat tiesa galvosūkiai kaip Wordlekur atliekate tą patį procesą, kad sukurtumėte žodį, o ne kategoriją. Tai leidžia jums panaudoti savo loginius samprotavimus, kad galėtumėte išspręsti galvosūkį ir rasti dienos žodį. Eilėje Jungtys, kartais lengviau atmesti variantus, o ne pirmą kartą pasirinkti tinkamustodėl turėkite tai omenyje spręsdami galvosūkį.

Susijęs

8 NYT Spelling Bee strategijos, padėsiančios išlaikyti gyvybę

„Spelling Bee“ galvosūkiai, sukurti kaip „New York Times“ žaidimas, sukuria teisingų atsakymų seriją, kad gautumėte daugiau taškų, tačiau gali būti sunku juos išlaikyti.


Šiandienos ryšių kategorijos patarimai

LIEPOS 8 D. #392

Sunkumų įveikimas Ryšių kategorijose Liepos 8 d


Šiandienos galvosūkio kategorijos yra gana paprastos ir gali būti viskas, ko jums reikia norint jį užbaigti. Tačiau, jei vis dar nesate tikri dėl kelių žodžių, atsakymai yra sugadinti žemiau.

Geltona žaidimų juosta Connections

Truputis PATARIMO

Žalia žaidimų juosta Connections

TVIRTA

Mėlyna žaidimų juosta Connections

PRALEISTI LAIKO AT

Violetinė „Connections“ žaidimų juosta

ŽODŽIAI, besibaigiantys SKAIČIAIS

Šiandienos ryšių atsakymai

LIEPOS 8 D. #392

Dvasinių ryšių atsakymai Liepos 8 d

Geltoni atsakymai: atskleisti ir paaiškinti

Truputis PATARIMO

Geltona žaidimų juosta Connections

RODIKLIS

PASIŪLYMAS

PATARIMAS

TRIUKAS


Šiuose vadovuose pateikiame PATARIMŲ ir gudrybių, todėl tai pastebėti mums šiek tiek pasisekė. Be to, POINTER ir SUGGESTION yra geri sinonimai, kuriuos galbūt turėsime naudoti būsimuose straipsniuose. Tačiau, atsižvelgiant į visa tai, ši kategorija mums buvo lengvesnė nei daugumai, nors iš tikrųjų ją išsprendėme antri.

Žalieji atsakymai: atskleisti ir paaiškinti

TVIRTA

Žalia žaidimų juosta Connections

GRIT

IŠSPRĘSTI

DVASIA

WILL

Galbūt mes žaidėme per daug kortų žaidimų vartodami šiuos žodžius, bet pamatę GRIT ir WILL suaktyvino mūsų kortų žaidimo instinktai, o po to labai greitai radome SPIRIT ir RESOLVE. Taigi mūsų žaidimų instinktai apskritai labai padėjo mums išspręsti šį galvosūkį. Paskutinės dvi kategorijos buvo šiek tiek sunkesnės, bet ne tokios sunkios, kaip buvo pastarosiomis dienomis.


Susijęs

8 viršūnių strategijos, kaip greitai išspręsti paveikslėlį

„New York Times Vertex“ žaidime prašoma suformuoti paveikslėlį sujungiant taškus, tačiau jūs turite suprasti vaizdą, kad greitai išspręstumėte šį galvosūkį.

Mėlyni atsakymai: atskleisti ir paaiškinti

PRALEISTI LAIKO AT

Mėlyna žaidimų juosta Connections

DAŽNAS

VAIDENTIS

globoti

APLANKYTI

Tiesa, šioje galvosūkyje yra daug Helovino tematikos žodžių, įskaitant HAUNTA, SPIRIT ir TRICK. Tačiau kitus žodžius jau taip supratome, kad tai reiškė, kad dažnai apsilankymas mums padėjo. Tada buvo lengva gauti paskutinę dienos kategoriją, kuri buvo šiek tiek keista.

Purpuriniai atsakymai: atskleisti ir paaiškinti

ŽODŽIAI, besibaigiantys SKAIČIAIS

Violetinė „Connections“ žaidimų juosta

ŠUNYS

KROVINIAI

DAŽNAI

OZONAS


Nors tai yra keista kategorija, laimei, nė vienas iš šių žodžių neprieštarauja jokiai kitai kategorijai. Tai savo ruožtu palengvino šių kategorijų sujungimą, o tada suteikėme galimybę pasirinkti likusius žodžius, kad sudarytume šią. Taigi, nors tai gali būti nelengva, kartais tai gali būti jums naudinga. Verta patikrinti, ar labiausiai iš pažiūros nesusiję žodžiai iš tikrųjų dera.

Kiti žaidimai kaip Connections

Baigę galvoti apie tai, kaip arti Helovinas, nepaisant siautėjančios vasaros, galite patikrinti vieną iš žemiau pateiktų galvosūkių:

Žaidimo pavadinimas

Kaip žaisti

Ar žaisti nemokamai?

Wordle (DABAR)

Išspręskite atsitiktinį penkių raidžių žodį naudodami spalvų užuominas. kas Wordle atsakyti galima rasti mūsų kasdien atnaujinamame sąraše.

Taip

Sveiki, Wordl

Labai panašus į Wordlekur žaidėjai keičia žodžio raidžių skaičių.

Taip

Slaptažodžio žaidimas

Sukurkite slaptažodį šiame nuolat besikeičiančiame, ne taip paprastame žaidime. Galite rasti keletą naudingų patarimų mūsų Slaptažodžio žaidimas vadovas.

Taip

Worldle

Pavadinkite šalį tik pagal jos siluetą ir keletą geografinių užuominų.

Taip