Home Pramogos Viskas, ką gerbėjai turi žinoti

Viskas, ką gerbėjai turi žinoti

17
0


Santrauka

  • Harley Quinn debiutavo filme „Betmenas: Animacinis serialas“ prieš savo pirmąjį ne kanoninį komišką pasirodymą „Betmeno nuotykiuose Nr. 12“.
  • Pirmą kartą Harley komiksas pasirodė filme Betmenas: Harley Quinn Nr. 1, kuriame buvo nustatyta jos atsiradimo istorija ir santykiai su Poison Ivy, Džokeriu, Betmenu ir kt.
  • Harley iš Džokerio lakėjaus virto nepriklausomu ir didvyriškesniu veikėju, tapdamas vidutine žvaigžde ir gerbėjų numylėtiniu, kuris tik populiarėja.Harley Quinn yra žymus personažas, kuris nuo tada, kai debiutavo DC Universe 1992 m., mėgavosi kalneliais ir įrodė, kad yra svarbi DC besiplečiančios multivisatos dalis dešimtmečiais nuo. Nepaisant to, kad šis personažas tapo populiarus, Pirmasis komiškas Harley pasirodymas gerokai skiriasi nuo daugumos, ypač turint omenyje, kad ji neatsirado šiame puslapyjetodėl ji yra unikalus DC istorijos priedas, su kuriuo negali palyginti kiti personažai.

Daugėja komiksų knygų, vaizdo žaidimų, filmų ir kt., Harley įsitvirtino DC fantazijoje, kuri greitai neišnyks, nes nuolatiniai nuotykiai komiksų erdvėje tai įrodo. Sėkmingai atsikratęs klastingos Jokerio įtakos, atversti naują lapą kaip buvęs nusikaltėlis, tapęs pseudo-nusikaltimu kovotoju, ir apsigyvenęs su Poison Ivy savo bute Harley nuėjo ilgą kelią nuo savo originalios komiškos išvaizdos, bet kas tiksliai atsitiko pirmą kartą, kai ji papuošė komikso skydelį, ir kaip ji pasikeitė nuo to laiko?


Susijęs

Harley Quinn pagaliau užsitarnavo savo vietą šikšnosparnių šeimoje ir tai įrodo savo naujojoje Robin komandoje

Harley Quinn herojės statusas DC Visatoje buvo abejotinas, tačiau įtvirtinus jos vietą šikšnosparnių šeimoje, jos herojės statusas yra neginčijamas.


Pirmasis Harley Quinn komiškas pasirodymas: „Betmeno nuotykiai Nr. 12“ (1993)

„Harley“ pirmasis „Canon“ komiksas: Betmenas: Harley Quinn Nr. 1 (1999 m.)

1992 m. sukūrė Paulas Dini ir Bruce’as Timmas Betmenas: Animacinis serialas Epizodas pavadinimu „Džokerio palankumas“ Harley Quinn turėjo būti vienkartinis „pasivaikščiojimo vaidmuo“, tačiau greitai tapo gerbėjų mėgstamiausia, galiausiai ją paversdama ne kanoninis komiksas debiutavo 1993 m Betmeno nuotykiai Nr. 12Kelley Puckett ir Mike’as Parobeckas. Klausimas, kuris taip pat buvo debiutas Betmenas: Animacinis serialasBatgirl versijoje prieš tinkamai prisistatant seriale, netikėtas Harley populiarumas atvėrė duris šiam pirmajam neįtikėtinai trumpam komiškam pasirodymui, o personažas oficialiu DC komiksų visatos nariu tapo tik po septynerių metų.


Atsižvelgiant į šiek tiek pakoreguotą kanoninę kilmę, vykstančią maždaug 1999 m. žemės drebėjimo nusiaubto Gotamo miesto fone. Nieko žemė originalus Harley kūrėjas Paulas Dini, taip pat menininkas Yvelas Guichet, Betmenas: Harley Quinn Nr. 1 išlaikė psichiatre tapusią pakalnę, kurią Harley gavo 1994 m. apdovanojimus pelniusiame ne kanone Harley Quinn: Beprotiška meilė vienas šūvisir pridėjo pavojaus ir tamsos sluoksnį į procesą, kuris tilpo į dabartinės Betmeno knygų serijos ribas.

Harley Quinn, kaip ji pasirodė Betmeno TAS


Efektyviai įtraukiant Harley į pagrindinį DC tęstinumą, daugelis jos išmintingų, bet smurtinių tendencijų iš Betmenas: Animacinis serialas buvo perkelta į šią istoriją ir sėkmingai vėl įvedė Harley ir Joker iškreiptą romaną, kuris daugelį metų apibūdino veikėją.

Pirmasis Harley komiksas buvo sukurtas Betmeno animacinio serialo tęstinumu

„Harley“ pirmoji „Canon“ istorija buvo sukurta Betmenas: Nieko žemė

Harley Quinn ir Poison Ivy iš Betmeno animacinio serialo kairėje ir juokdarys Harley Quinn, žiūrintis už peties į dešinę
Individualus Briano Colucci vaizdas

A Betmenas: Animacinis serialas– rinkinys pasakos pavadinimu „Batgirl: Pirma diena“, Pirmą kartą ne kanoniškai komiškame Harley pasirodyme ji kartu su Poison Ivy pagrobė ypač turtingą moterį, dalyvaujančią aukščiausios klasės kostiumų vakarėlyje.vieta, kur taip pat atsitiko Barbara Gordon, dar žinomas kaip Batgirl. Nors tikrasis istorijos turinys ir laikas, skirtas „Harley“ skydelyje Betmeno animaciniai nuotykiai Nr. 12 buvo suprantamai lengvas, gerbėjai trumpam pamatė, kaip Harley (turintis irisbolo lazdą, ne mažiau) susitinka su Batgirl, o vėliau, kaip po truputį, buvo užfiksuotas Catwoman, todėl jos debiutinis komiksas tapo smagia, jei ne visą pasaulį sukrečiančia išvaizda. .


Ir atvirkščiai, joje kanonas komiškas debiutas, Harley sulaukė didelio vienkartinio šūvio tai sukonkretino jos kilmės istorijąir parodė, iš kur ji gavo savo ikonišką juokdarių uniformą, kaip ji vėl prisistatė Džokeriui kaip jo parankinė ir netgi atrado bei atnaujino savo „pudino“ pakaitinę slėptuvę. Tuomet Džokeris išduos Harley, kuris išduos Betmeną, puikiai iliustruodamas disfunkcinę trijulės dinamiką. Be to, šio numerio pirmuosiuose puslapiuose Harley susitinka su savo pagrindiniu potraukiu – Poison Ivy, oficialiai pradėdama santykius, kurie tebetęsia iki šiol.

Didžiausias „Harley“ skirtumas? Pagaliau ji tapo savo moterimi

„Harley“ nebebendrauja su „Joker“ ar jo sukta misija prieš Betmeną

Komiksų menas: Angry Harley Quinn ir Joker Grinning


Dabar, kaip kanoninė DC komiksų pasiūlos dalis, Harley pirmą kartą komiškai pasirodė, kad ji ką tik pradėjo savo, kaip veikėjos, kelionę su Harley manija Džokeriui dėl to užsimezgė ilgus metus trukę toksiški santykiai ir piktavališka serija, kurią, laimei, Harley sugebėjo pakilti aukščiau. Bloga situacija tapo be galo geresnė, kai ji spyrė Jokerį į bortelį. Tai buvo didelis pokytis personažui, ypač dėl to, kad Harley premjera buvo Jokerio lakė, todėl ji atsisakė juokingo kostiumo ir kartu su savo partneriu tyrinėjo, kas ji yra. , Poison Ivy, pasilenkite į jos didvyriškesnę prigimtį ir, svarbiausia, ugdykite tikėjimą ir pasitikėjimą savimi – visa tai, kas iš pradžių nebuvo įmanoma.


Kalbant apie pirmąjį Harley pasirodymą, Dini naudojo Nieko žemėsunaikino Gothamą, nes Harleen Quinzel perėjimo į piktadarystę aplinka tuo metu galėjo pasiteisinti, tačiau žvelgiant atgal, Harley kilmė siejama su konkrečiu įvykiu, ypač tuo, kuris išslysta iš pagrindinio DC tęstinumo. apie tai, kokia yra dabartinė įmonės pozicija, kurios istorijos yra „svarbios“. Tačiau Panaši Harley istorija ir charakteristika, išplėtota per abu jos „pirmuosius“ komiškus pasirodymus, dabar yra labiau nei bet kada anksčiau.su gerbėjais, kurie šiuo metu seka Harley Quinn atmetė klastingą Džokerio įtaką tapti jos pačios didvyriu – taigi ir daugelio kitų herojumi.

Per kelerius metus nuo debiuto Harley tapo vidutine žvaigžde

Margo Robbie puikiai vaidina „Harley“ tiesioginio veiksmo versiją

Harley Quinn iš „Suicide Squad“ (2016 m.) ir „Suicide Squad: Isekai“


Nutolusi nuo kuklios televizijos pradžios, Harley tapo ne tik pagrindinis „DC Comics“ personažas puslapyje bet žvaigždė visose kitose terpėse, į kurias ji patenka taip pat. Šiuo metu baigdama 50-ąjį savo solo serijos numerį, atrodo, kad Harley parduotuvių lentynose visada yra kokių nors komiksų ir nuolat šliejasi mini serialai, tokie kaip Harley Quinn juoda + balta + raudonavaizdo žaidimai kaip Savižudybių būrys: Nužudyk teisingumo lygąkaip gyvo veiksmo filmai Maldos pauksčiaiir net HBO animacinis serialas, perkeliantis Harley kelionę į terpę, nuo kurios viskas prasidėjo, nepalikdamas gerbėjų ilgai trokštantis daugiau Harley turinio.


Jos populiarumui augant, tuo daugiau gerbėjų visame pasaulyje atranda jos keistus, bet nuoširdžius nuotykius komiksų erdvėje ir už jos ribų, todėl galima sakyti, kad Harleen Quinzel greitai niekur nevyks. Harley tapo vienu labiausiai pasikeitusių, bet labiausiai išvystytų ir daugiasluoksnių visų laikų personažų „DC Comics“.. Harley QuinnPirmieji komiški pasirodymai buvo įsimintini, o gerbėjų laimei, dauguma jos istorijų per tą laiką pasekė pavyzdžiu, paversdamos vienkartinę televizijos sėbrą gyvu, kvėpuojančiu antiherojumi, kuris netgi gali prisipažinti esąs visavertis. – vieną dieną susprogdintas herojus.