Home Sportas „Man United“ pardavė klaidą Ispanijoje, praradusi 8000 %

„Man United“ pardavė klaidą Ispanijoje, praradusi 8000 %

16
0


Donny van de Beek’as Žironai kainuos 500 000 eurų, o Raudonieji velniai prieš ketverius metus sumokėjo 40 mln.

„Manchester United“ ruošiasi parduoti vidurio puolėją Donny van de Beeką „Gironai“ vos už 500 000 eurų, o tai gali patirti didelį nuostolį, nes prieš ketverius metus jį įsigijo iš „Ajax“ už 40 mln.

Anot perdavimo eksperto Fabrizio Romano, Raudonieji velniai sutiko parduoti Van de Beeką Žironai, o pradinė garantuota suma yra tik 500 000 eurų. Tačiau sandorio struktūra ir galimos premijos gali padidinti galutinę vertę. Į susitarimą įtrauktos „lengvai pasiekiamos“ premijos, kurių vertė nuo 4 iki 5 mln. eurų, taip pat „sunkiau pasiekiamos“ premijos, kurių vertė siekia apie 10 mln. Jei Van de Beekas sugebės atgauti savo formą nuo „Ajax“ laikų, „Manchester United“ iš pardavimo galėtų uždirbti iki 15 milijonų eurų, taip sumažinant didelius nuostolius.

Van de Beekas atvyko į „Old Trafford“ 2020 metais su 40 milijonų eurų perėjimo mokesčiu, tačiau po kelių traumų ir paskolų „Everton“ ir Frankfurto „Eintracht“ ekipose olandas palieka klubą ir „Manchester United“ gretose sužaidė tik 62 rungtynes, per kurias pelnė du įvarčius. ir atliko du rezultatyvius perdavimus.