Home Sportas Messi sugrįžo į formą ir įveikė Argentiną 2:0

Messi sugrįžo į formą ir įveikė Argentiną 2:0

18
0

Čempionų titulą ginantys varžovai finale susikaus su Kolumbija arba Urugvajumi

Čempionų titulą ginanti Argentina užsitikrino vietą „Copa America“ finale, Naujajame Džersyje vykusiame pusfinalyje 2:0 nugalėjusi Kanadą.

Juliano Alvarezo ir Lionelio Messi įvarčiai nuvedė Argentiną į finalą, kur sekmadienį Floridoje jie susikaus su Urugvajumi arba Kolumbija.

Kanada pradėjo stipriai ir susikūrė anksti progas, o Jacobas Shaffelburgas praleido dvi perspektyvias progas. Tačiau Argentina išnaudojo savo pirmąjį realią šansą, kai Rodrigo De Paulas permetė kamuolį Alvarezui, kuris 22-ąją minutę pelnė įvartį.

2022 m. pasaulio čempionato nugalėtoja ir FIFA reitinge aukščiausią vietą užimanti Argentina pamažu perėmė žaidimo kontrolę. Messi, neparodęs jokių raumenų traumos, varginusios jį anksčiau turnyre, ženklų, prieš kėlinį meistrišku judesiu beveik padvigubino pranašumą, tačiau jo smūgis buvo pro šalį. Kanada beveik išlygino rezultatą prieš pat pertrauką, kai Jonathano Davido pastangas iš arti atrėmė Emiliano Martinezas.

Antrajame kėlinyje 51-ąją minutę Messi įtvirtino Argentinos pergalę, atmušdamas Enzo Fernandezo smūgį pro kanadiečių vartininką Maxime’ą Crepeau. Įvartis pademonstravo oportunistinį Messi spindesį ir suteikė Argentinai patogią pagalvę likusiai rungtynių daliai.

Šis artėjantis finalas gali būti paskutinė galimybė keliems vyresniems Argentinos žaidėjams, įskaitant Messi, Angelą Di Maria ir Nicolasą Otamendi, papildyti savo puikią karjerą dar vienu svarbiu trofėjumi. Argentina sieks užsitikrinti 16-ąjį „Copa America“ titulą, o tai pratęstų jos pergalių rekordą varžybose.