Home Verslas APC balsavo už pasitikėjimą gubernatoriumi Sani

APC balsavo už pasitikėjimą gubernatoriumi Sani

16
0


Visų pažangiųjų kongresas (APC) Kadunos valstijoje šeštadienį priėmė balsavimą dėl pasitikėjimo gubernatoriumi Uba Sani po pasiekimų, kuriuos jis užfiksavo per vienerius darbo metus.

Pasitikėjimas buvo priimtas partijos Valstybinio vykdomojo komiteto posėdyje, vykusiame Umaru Musa Yar’adua salėje, Murtalos aikštėje, Kadūnoje.

Pasiūlymui, kurį pateikė partijos zoninis vicepirmininkas šiaurės vakaruose Garba Babawo, pritarė Yakubu Barde, buvęs Atstovų rūmų narys, Čikūno federalinė rinkimų apygarda.

Po to sekė partijos suinteresuotųjų šalių pagyrimai, kurie atitinkamai kalbėjo apie gubernatoriaus užfiksuotus žygdarbius per metus.

Valstybės partijos pirmininkas Emmanuelis Jakada įžanginėje kalboje apibūdino susitikimą kaip neeilinį, kurio tikslas „suteikti garbę tiems, kuriems reikia garbės“.

Jis sakė: „Mes taip pat esame čia, kad susimąstytume apie problemas, kurios rūpi mūsų didžiajai partijai Kadunos valstijoje, ir ypač švęstume mūsų vizionieriaus, nenuilstamo ir gabaus gubernatoriaus senjoro Uba Sani pirmųjų metų eigą.

„Jo Ekscelencijos vieneri metai buvo reikšmingas pasiekimas jo kelionėje link Kadunos valstijos pavertimo pažangos, taikos ir klestėjimo namais.

„Jo vadovavimo modelis parodė nepajudinamą įsipareigojimą valstybės žmonių gerovei.

„Jo administracijos pastangos pertvarkyti švietimo sektorių, gerinti sveikatos priežiūros infrastruktūrą ir skatinti ekonomikos augimą yra pagirtinos.

„Jo daugybė iniciatyvų, skirtų jaunimui suteikti daugiau galių, skatinti žemės ūkį ir stiprinti saugumą, yra tikrai pagirtinos.

Anot Jakados, tai, ką jis pasiekė per trumpą laiką, teikia vilčių, kad jo pasirodymas pranoks visus kampanijos pažadus, pridurdamas, „iš esmės jo lyderystė neša viltį ir valstybei pažangą.

„Jo Ekscelencija per vienerius darbo metus pademonstravo vizionierišką lyderystę, nepalaužiamą atsidavimą ir aistrą Kadunos valstijos žmonėms.

„Tai jam pelnė pasitikėjimą ir administravimą iš visų valstybės žmonių ir net už partijos ribų.

Tai paskatino Valstybės vykdomąjį komitetą šiandien sušaukti šį neeilinį ir ypatingą Valstybės vykdomosios tarybos posėdį, kad būtų įvertintas ir paskatintas jį tęsti gerus darbus.

Be to, Yahaya Pate, partijos valstybės sekretorius, gyrė žygdarbį, kurį gubernatorius užfiksavo per vienerius darbo metus, ypač švietimo ir saugumo sektoriuose.

Pate’as patikino Sani nuolatinę partijos paramą ir lojalumą.

Susitikime dalyvavo buvęs gubernatorius, buvęs gubernatoriaus pavaduotojas ir patyrę politikai.

Kiti buvo partijos nariai iš visų valstybės vietos valdžios sričių, partijos pareigūnai, buvę ir esami įstatymų leidėjai bei valstybės vykdomosios valdžios nariai.