Home Verslas Berniukų versija DC’s Robin tyliai debiutuoja 4 sezone, 6 serijoje

Berniukų versija DC’s Robin tyliai debiutuoja 4 sezone, 6 serijoje

20
0


Toliau pateikiami „The Boys“ 4 sezono 6 serijos „Purvinas verslas“ spoileriai, dabar transliuojami „Prime Video“

Santrauka

  • Berniukai
    4 sezone pristatoma Betmeno pagalbininko Robino parodija.
  • Laddio buvimas šou siejasi su dekonstruotu Betmeno archetipu.
  • Originaliuose komiksuose buvo parodytos dvi Robino parodijos, susijusios su Tek Knight, pabrėžiant besikeičiantį veikėjo vaidmenį superherojaus žanre.

Berniukai ką tik slapta pristatė savo požiūrį į Betmeno pagalbininką Robiną. Dalis apeliacinio skundo Berniukai mato serialo dažnai absurdiškus ir dažnai iškrypėlius klasikinių superherojų rifus. Kai kurie iš šių personažų prisidėjo prie pasirodymo iš esmės – pavyzdžiui, iš naujo išrado Supermeno archetipą į siaubingą Tėvynę. Kartais personažų remiksai labiau skirti savo turimam komiškam potencialui, pavyzdžiui, mažėjantis termitas netyčia ką nors susprogdinęs iš vidaus. Berniukai 4 sezono aktoriai tai sustiprino keliais naujais personažų papildymais.

4 sezonas, 6 serija, „Nešvarus verslas“, pristatomas daugiau Berniukai „Marvel“ ir „DC“ personažų parodijos. Be Žmogaus-voro satyros su Webweaver, seriale taip pat tyliai pristatomas Elijas – Alfredo Pennywortho versija, kuri galiausiai išsiuntinėja Tek Knightą, kai sužino tikrąją savo vaidmens Homelander planuose mastą. Tačiau ne tokia akivaizdi superherojų parodija filme „Nešvarus verslas“. BerniukaiDC’s Robin versija.

Susijęs

Kas yra Webweaver? Berniukų 4 sezono Žmogaus voro parodija paaiškinta

„Webweaver’s“ vaidina tylų, bet stebėtinai svarbų vaidmenį filme „Berniukai“, o „Marvel“ Žmogaus-voro parodija puikiai dera į laidos pasaulį.

Berniukai 4 sezonas, 6 serija slapta pristato Laddio

„The Boys“ nustato Laddio kaip „Tek Knight“ buvusį „Sidekick“

Berniukai 4 sezonas tyliai pristato Tek Knight pagalbininką Laddio – superherojaus Robino parodija. Filme „Nešvarus verslas“ berniukai gali panaudoti Webweaverio kvietimą į Tek Knight vakarėlį kaip priedangą, kad sugadintų jo būstinę. Hughie slapčia apsimetinėja įtariamuoju ir atsiduria Tek Knight rankose. Tekas Knightas atskleidžia, kad Webweaverį pakvietė iš dalies dėl malonumo, nes pavargo nuo dabartinio savo pagalbininko. Berniukai Tada atskleidžiamas raudonu bodžiu vilkintis vyras, užkimštas ir prirakintas prie sienos Tek Knight oloje, o titrai patvirtina, kad tai Reidas Millaras kaip Laddio.

Spektaklis sustiprina Robino ryšį per Laddio, vilkintį raudoną kostiumą, pagrindinę Robino kostiumo spalvą. Laddio iš tikrųjų pasirodo esąs vienas iš nedaugelio Supes, kuris noriai padeda berniukams. Išsilaisvinęs Laddio parodo jiems, kaip Tek Knight išteklių naudojimas paaukoti milijonus progresyvioms organizacijoms gali jam pakenkti. Paskutinį kartą jis matomas atsisveikinantis su herojais, o jam ir Elijui paliekama sugadinti milijardieriaus kūną. Tai tyliai žiauri „Tek Knight“ pabaiga ir, atsižvelgiant į tai, jaučiasi ypač aktuali BerniukaiDekonstruotas Betmeno archetipas buvo pašalintas aiškiais pastižais ant Alfredo ir Robino.

Susijęs

Pats baisiausias Mėsininko nužudymas buvo iškreiptas užuomina į berniukų pabaigą

Mėsininkas netrūko siaubingų žmogžudysčių filme „Berniukai“, tačiau jo visų laikų tamsiausia žmogžudystė išsiskiria iš kitų ir erzina „The Boys“ pabaigą.

Laddio ir SwingWing paaiškinimai berniukų komiksuose

Komiksas „Berniukai“ turėjo daugiau nei vieną Robino parodiją

Originale Berniukai Komiksai, iš tikrųjų buvo dvi Robino parodijos, kurios buvo tiesiogiai susijusios su Tek Knight. Tai yra nuoroda į tai, kaip per daugelį metų Robino vaidmenį užpildė keli DC personažai. Komiksas Laddio buvo dabartinis Teko Knighto pagalbininkas, kai jis debiutavo, ir pasirodė tik trumpai, kol jį įsakė jo mentorius, kuris vis labiau susirūpino dėl jo potraukių. Vėliau buvo atskleista, kad originalus Laddio užaugo ir tapo solo herojumi, vardu SwingWing – vaidinimu, kaip Dickas Graysonas tapo Nightwing, o kiti personažai perėmė „Laddio“ mantiją.

„SwingWing“ greičiausiai įkvėpė atviresnį Laddio seksualumą „Prime Video“. Berniukaikaip jo santykiai su Tek Knight ir Catwoman parodija Talon buvo atvirai parodyti komiksuose. SwingWing buvo žiaurus ir atviras fantastaskuris galėjo padėti suformuoti kryptį, kuria rodomas pasirodymas su Tek Knight. Atsižvelgiant į tai, kad jis buvo užmaskuotas visą epizodą, gali būti, kad „Prime Video“ Laddio versija gali sugrįžti netikėtose vietose. Berniukaileidžianti jos versijai apie Robiną tapti tikru herojumi.