Home Verslas Bronny Jamesas vangiai debiutavo Vasaros lygoje

Bronny Jamesas vangiai debiutavo Vasaros lygoje

15
0


Šeštadienį Bronny Jamesas debiutavo NBA vasaros lygoje Los Andželo „Lakers“. geriausiu atveju buvo blankus. Tačiau pasakojimas socialiniuose tinkluose nupiešė kiek kitokį vaizdą.

Tiems, kurie nežiūrėjo rungtynių gyvai, o sekė veiksmą per NBA naujienas, būtų buvę lengva patikėti, kad Jamesas dominavo. Tiesą sakant, jis buvo toli gražu ne įspūdingas – metydamas 2 iš 9 pelnė keturis taškus, atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Tarp dešimčių pranešimų, paskelbtų per šeštadienio varžybas su Sakramento „Kings“, pusė buvo įtraukta į Jamesą. Panašiai, nepaisant to, kad jį pranoko visi „Lakers“ komandos nariai, išskyrus vieną, startuoliai ir atsarginių žaidėjų suolelis, NBA paskyroje buvo paskelbti abiejų jo įvarčių klipai.

Sirgaliai netgi matė LeBrono Jameso reakciją į pirmąjį jo sūnaus Vasaros lygos krepšį.

Aprėptis yra nuspėjama ir atrodo pakankamai nekenksminga ant paviršiaus. Juk NBA nesiruošia kritikuoti Karaliaus sūnaus.

Tačiau čia slypi dvigubi standartai.

Adonis Armsas, 26 metų karjeros G lygos žaidėjas ir buvusi „Texas Tech“ žvaigždė, šeštadienį sužibėjo ir paskelbė dvigubas dublis (32 tšk., 11 atk. kam.) „Kings“ pergalę 108:94. Socialinėje žiniasklaidoje jis sulaukė daug dėmesio iš NBA, tačiau didžiausias jo akcentas buvo tada, kai jis sukryžiavo Jamesą, kuris suklupo atgal, kol Armsas įsmeigė 22 pėdų vinis.

Patogiai to akcento trūko NBA, ESPN ir kitų parduotuvių paskyrose. Jei vaidmenys būtų apsikeitę, kiekvienas būtų pasidalijęs (ad nauseam) pakartojimais ir klipais iš kelių pjesės kampų.

Vieno didžiausių sporto – ne tik NBA – istorijoje žaidėjų įpėdinis Bronny yra pakankamai sunkus. Tačiau našta tik didėja, kai pridedate nuolat augantį viešumo traukinį už jo ir kaltinimų nepotizmu, dėl kurio jis galiausiai nepaliaudamas prisijungė prie tėčio Los Andžele.

Bronny nėra be talento ir nenuostabu, jei jis tęstų garbingą profesionalo karjerą. Tačiau jam dar net neįžengus į profesionalų parketą savo pirmosioms reguliariojo sezono rungtynėms, atrodo, kad prieš jį jis tik kyla vis aukščiau ir aukščiau.

Visas ažiotažas pasaulyje negali pakeisti fakto, kad jaunesnysis Jamesas nėra tarp aukščiausio lygio NBA perspektyvų. Pasidalijus kiekvienu akcentu ir ignoruojant kiekvieną silpną apšvietimą, jam auga ne jaudulys – tik pasipiktinimas, kurį netiesiogiai sukuria NBA.