Home Verslas CJ Stroudo kelias į NFL žvaigždę, palaikomas legendinio reperio

CJ Stroudo kelias į NFL žvaigždę, palaikomas legendinio reperio

12
0


Hiustono „Texans“ gynėjas CJ Stroudas atrodo kaip kartos talentas po to, kai laimėjo metų naujoką ir praėjusį sezoną buvo paskelbtas „Pro Bowl“. Jei Stroudas liks šioje trasoje, jis tikriausiai galės pretenduoti į daugybę pirmųjų per savo karjerą.

Vienas iš pirmųjų Stroudo – jo, kaip žvaigždės QB, ryšys su legendiniu hiphopo šeima. Būdamas 12 metų, gyvendamas Pietų Kalifornijoje, Stroudas žaidė Snoop Dogg’o jaunimo futbolo lygoje.

Nors Stroudas turėjo įdėti daug metų sunkaus darbo, kad pasiektų ten, kur jis nusileido, be legendinės reperio jaunimo lygos galbūt nebūtų buvę taip.

„Tai ypatinga, nes (Stroudas) yra būtent tai, ką mes auginame vaikus“, – ESPN sakė Snoopas Doggas. DJ Bien-Aim. “… Geri mokiniai, geri sportininkai, gerbiantys vyresniuosius, savo tėvus ir būdami puikus klausytojas. CJ buvo puikus klausytojas. Štai kodėl jis toje futbolo aikštėje virsta puikiu lyderiu.”

Mes nuolat girdime apie šeimos medžių treniravimą, ypač NFL. Tačiau šis yra unikalus, nes Stroudo filialas veda atgal į Snoop Dogg, o vėliau veda atgal pas superprodiuserį Dr. Dre.

Tų dviejų hiphopo sunkiasvorių pakanka, kad atkreiptų bet kurio dėmesį, ir tada supranti, kad Eminemas ir Kendrickas Lamaras yra to paties medžio dalis. Tai šešių atskyrimo laipsnių NFL / repo versija.

Kiti SYFL absolventai, kurie šiuo metu žaidžia NFL, yra Jackas Jonesas, Keiseanas Nixonas, Juju Smithas-Schusteris, Romeo Dobbsas ir Deommodore’as Lenoiras.

Du Stroudo sezonai Snoop lygoje suteikė mums vieną iš įdomesnių futbolo sąsajų su hiphopo pasauliu, kokį matėme. Jei Stroudas kada nors atves Texans į Super Bowl titulą, jis ir Snoop gali gauti statulą už NRG stadiono.