Home Verslas „Flyers“ pasirašo pirmojo etapo pasirinkimą į pradinio lygio sutartį

„Flyers“ pasirašo pirmojo etapo pasirinkimą į pradinio lygio sutartį

16
0


Filadelfijos „Flyers“ uždėjo rašiklį, pasirinkdama pirmąjį 2024 m. NHL naujokų biržos ratą. paskelbė buvo pasirašyta pirmyn Jett Luchanko trejų metų pradinio lygio kontraktą. Luchanko buvo 13-as bendras praėjusios savaitės naujokų biržos pasirinkimas, o „Flyers“ organizacija neatrodė patogiai leisti jam pasitraukti iš komandos tobulėjimo stovyklos nesudarius susitarimo.

Tiesioginis Luchanko atributas, kai jis atsitrenkia į ledą, yra jo energija. Per savo laiką Ontarijo ledo ritulio lygoje su „Guelph Storm“ Luchanko nuolat stebima, kaip varžovų žaidėjai meta ritulį ir žaidimą perkelia į puolimą. Per antrus metus „Storm“ programoje Luchanko pelnė 20 įvarčių ir 74 taškus per 68 rungtynes, o savo komandai pirmavo visose pagrindinėse puolimo kategorijose.

Nors jis nuolat vagia ritulius iš savo varžovų, Luchanko, atrodo, yra jų malonės, nes laimėjo OHL Williamo Hanley trofėjų kaip sportiškiausias lygos žaidėjas. Už reguliariojo sezono ribų Luchanko nesugebėjo sukurti daug rezultatų atkrintamosiose varžybose, nes per 10 rungtynių po sezono per visą savo pagrindinę jaunimo karjerą atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Jaunasis puolėjas neabejotinai grįš į Guelph 2024–2025 m. OHL sezoną, nes prieš tapdamas profesionalu jis dar galėtų panaudoti prieskonius.

Luchanko taip pat turi šiek tiek patirties tarptautiniame lygmenyje, nes 2024 m. iki 18 metų pasaulio jaunimo čempionate jis tiko Kanados komandai. Londone, Ontarijo valstijoje, gimęs žaidėjas greitai tapo vienu geriausių turnyro žaidėjų, nes per septynias rungtynes ​​pelnė du įvarčius ir septynis taškus pakeliui į Kanados komandą, iškovojusią pirmąjį aukso medalį nuo 2021 m. turnyro.