Home Verslas Įstatymų leidėjas ištekėjo už 105 banditų našlaičių mergaičių

Įstatymų leidėjas ištekėjo už 105 banditų našlaičių mergaičių

13
0


Federalinis įstatymų leidėjas, atstovaujantis Maru/Bungudu federalinei apygardai Zamfaros valstijoje, Abdul Malik Zubairu, vedė 105 merginas.

Mergaitės yra našlaitės, kurių tėvus nužudė banditai.

Šią progą, kuri šeštadienį įvyko Bungudu mieste, Zamfaros valstijos Bungudu vietos valdžios srities būstinėje, padovanojo iškilios asmenybės tiek valstijoje, tiek už jos ribų.

Tiek nuotakos, tiek jaunikis renginio metu buvo puošniai pasipuošę, o tai patraukė tūkstančių žmonių dėmesį.

Įstatymų leidėjas poroms davė lovų ir patalynės medžiagų, be 10,5 mln. ₦, sumokėtų kaip kraitį už 105 nuotakas.

Zubairu taip pat skyrė 100 000 ₦ kiekvienam iš 105 jaunikių ir 50 000 ₦ kiekvienam iš 105 jaunikių, kad jie galėtų pradėti savo pasirinktą verslą.

Armija Nužudyk 11 ISWAP teroristų Sambisos miške

Tuo tarpu Nigerijos armijos kariai per specialią išvalymo operaciją Sambisos miške sėkmingai sunaikino 11 teroristų, susijusių su Vakarų Afrikos provincijos islamo valstybėmis (ISWAP).

Ši raida buvo patvirtinta šeštadienį Nigerijos kariuomenės paskelbtame pareiškime dėl savo oficialios X Handle.

Operacija, kuri apibūdinta kaip koordinuota pastanga, kurioje dalyvauja hibridinės pajėgos, buvo nukreipta į žinomą teroristų anklavą Jongo kaime, esančiame liūdnai pagarsėjusiame Sambisos miške.

Kariai surengė teroristus įnirtingoje ginklų mūšyje, po kurio keli teroristai žuvo, o kiti netvarkingai pabėgo.

Po pirminės sėkmės armijos personalas toliau eksploatavo teritoriją priešais anklavą.

Dėl šio vėlesnio veiksmo buvo užfiksuoti įvairūs ginklai, įskaitant 99 šovinius 7,62 x 54 mm šovinius ant metalinės jungties, 19 šovinių 7,62 x 39 mm šovinių, tris šautuvų dėtuves AK-47, dvi 36 rankų granatas ir du vietoje pagamintus šaunamuosius ginklus. .

Nigerijos armija pareiškė, kad šios operacijos yra dalis nuolatinių pastangų išnaikinti ISWAP ir kitus teroristinius elementus iš regiono.

Pareiškime rašoma: „Ši sėkminga operacija parodo Nigerijos armijos operatyvinį efektyvumą kovojant su terorizmu ir saugant regioną.

„ISWAP teroristų neutralizavimas ir jų ginklų konfiskavimas neabejotinai prisidės prie saugumo ir stabilumo stiprinimo rajone.

„Tai dar labiau parodė Nigerijos kariuomenės įsipareigojimą panaikinti terorizmą ir apsaugoti piliečius.