Home Verslas Jei tai yra karatė vaiko 2025 m. planas po Cobra Kai, nemanau,...

Jei tai yra karatė vaiko 2025 m. planas po Cobra Kai, nemanau, kad to noriu

18
0


Santrauka

  • Cobra Kai išvada ir 2025 m. „Karate Kid“ filmo atskira visata kelia susirūpinimą dėl pasakojimo sanglaudos.
  • Šou vedėjas Joshas Healdas patvirtina, kad į filmą nepateks jokie Cobra Kai personažai.
  • Nepaisant galimų nutrūkimų, filmo aplinka, aktoriai ir nauja pradžia suteikia vilčių dėl jo sėkmės.

2025 m Karate vaikis filmo istorijos planas po Kobra KaiIšvados verčia suabejoti, ar vis tiek norėčiau jį žiūrėti. Nuolat sėkmingai veikęs penkis sezonus, „Netflix’s Kobra Kai pagaliau eina į pabaigą. Nors ir liūdna, kad mylima laida artėja prie pabaigos, džiaugiuosi ir tuo, kad laidos kūrėjai, užuot be reikalo tempę, suteikia jai natūralų uždarymą. Laimei, netrukus po to Kobra Jūsųaš pabaiga, nauja Karate vaikis filmas pasieks didžiuosius ekranus, galbūt išlaikydamas visą franšizės ažiotažą Kobra Kai sėkmingai atgaivintas.

Nors vis dar šiek tiek painu, kaip filme ekrane dalinsis Ralpho Macchio Danielis LaRusso ir Jackie Chano ponas Hanas, negaliu būti dėkingas už tai, kad gyvenau tuo metu, kai jiedu. Karate vaikis visatos susidurs. Tačiau aš vis dar atsargiai optimistiškai žiūriu į naująjį Karate vaikis filmas, nes daugelis jo užuominamų istorijos detalių neatrodo per daug žadančios. Galbūt dar per anksti daryti sprendimus apie filmą, bet galiu prarasti susidomėjimą jį žiūrėti, jei jo istorija bus tokia kryptis.

Susijęs

Visi 5 karatė filmai vaikams įvertinti nuo blogiausių iki geriausių

Filmo „Karate Kid“ franšizė apima 3 tęsinius ir 2010 m. perdarymą. Cobra Kai tęsia istoriją, bet štai kuris iš filmų yra geriausias.

„Cobra Kai“ 6 sezonas „Sony“ vaikų karatė filmo nenustatymas yra susijęs su

„Karate Kid“ filmas negali tiesiog ignoruoti Cobra Kai istorijos įvykių

„Cobra Kai“ laidų vedėjas Joshas Healdas patikslino, kad jis ir kiti kūrėjai nėra susiję su būsimu „Sony Karate Kid“ filmu. Dėl šios priežasties filmas turi savo atskirą visatą, o paskutiniame serialo sezone ji nebus sukurta, nors Danielis LaRusso yra vienas pagrindinių jo veikėjų. Healdas pridūrė, kad nors Ralpho Macchio personažas užpildo atotrūkį tarp pasirodymo ir filmo, nė vienas veikėjas nepralenkia Kobra Kai prisidės prie filmo projekto. Štai visas laidos vedėjo pareiškimas:

Vaikinai ir aš asmeniškai nedalyvaujame filme. Tai „Sony“ ypatybė, mes tarsi egzistuojame šioje visatoje, taigi, kai baigiame savo serialą, Ralfas iš tikrųjų ketina dalyvauti ir nufilmuoti tą filmą. Tačiau mūsų serialas nesukuria filmo, filmas tarsi egzistuoja atskiroje savo visatos dalyje su Jackie Chano personažu, Ralfo personažu ir įvairiais kitais tos istorijos veikėjais. Taigi, manau, kad Danielius yra tas kūrinys, kuris tikrai susieja, bet nieko, iš pasakojimo ar veikėjo kelionės mūsų sezone, kas tiesiogiai įneša į tą projektą.

Healdo pareiškimas apie Kobra JūsųTai, kad neturiu jokių naratyvinių ryšių su 2025 m. filmu, patvirtina mano didžiausią susirūpinimą. Kai pirmą kartą buvo paskelbtas filmas, aš džiaugiausi jo pasirodymu, nes Ralph Macchio dalyvavimas pažadėjo, kad jis tęsis Kobra Kaisiužetą tam tikra prasme. Tačiau, kaip bebūtų keista, nesant jokių kitų jungiamųjų gijų tarp šių dviejų, man tai pradeda atrodyti mažiau patraukli, nes man, kaip ir daugumai žiūrovų, pamilau Danielį LaRusso, kurį mačiau pastaruosius 6 metus.

Viskas nuo jo kintančios dinamikos su Johnny Lawrence’u iki santykių su žmona ir dviem vaikais tapo jo tapatybės dalimi po jo Kobra Kai lankas. Dėl to nebus prasmės, jei 2025 m Karate vaikis filme jis staiga pavaizduotas kaip kažkas kitas, nieko neminėdamas apie jo Kobra Kai lanką. Būtų dar keisčiau, jei filme nepaisoma fakto, kad jis turi šeimą. Suprantu, kad atskira visata reiškia Karate vaikis filme bus rodoma kitokia Danieliaus versija. Tačiau kaip aš galiu staiga pamiršti viską, ką apie jį sužinojau Kobra Kai?

Kobra Kai sustiprino franšizę, tad kodėl 2025 m. „Karate Kid“ jos nepaiso?

2025 m. karatė vaikų filmas nebūtų įvykęs, jei ne Cobra Kai

Po pirmųjų dviejų originalių Karate vaikis filmų, franšizės vis mažėjo, kol jos rodymas baigėsi ketvirtuoju filmu, Kitas karatė vaikas. Buvo imtasi priemonių atgaivinti Karate vaikis franšizė su 2010 m Karate vaikiskuriame pagrindinius vaidmenis atliko Jackie Chanas ir Jadenas Smithas. Tačiau, nepaisant gana gerų rezultatų pasaulinėje kasoje, filmas stengėsi būti toks pat įtakingas kaip ir originalus 1984 m. Karate vaikis. Kaip Ralphas Macchio kartą paaiškino viename interviu (per Greitintuvas), jam taip pat buvo suteikta keletas progų pakartoti savo Danieliaus vaidmenį daugelyje paleidimų.

Skirtingai nuo daugelio nesėkmingų paleidimų iš naujo,
Kobra Kai
ne tik sugebėjo pagerbti originalo palikimą, bet ir išgraviruoti savo tapatybę, įtraukdama naujos kartos karatė varžybas ir draugijas.

Jis buvo atviras vėl vaidinti personažą, tačiau nė viena iš pateiktų idėjų neatrodė pakankamai įdomi, kad įtikintų jį grįžti į franšizę. Praėjus trims dešimtmečiams po to, kai jis pakabino batus iš franšizės, Kobra Kai atėjo ir suteikė jam rimtą priežastį vėl vaidinti Danielių. Skirtingai nuo daugelio nesėkmingų paleidimų iš naujo, Kobra Kai ne tik sugebėjo pagerbti originalo palikimą, bet ir išgraviruoti savo tapatybę, įtraukdamas naujos kartos karatė varžybas ir draugijas.

Nuo Kobra Kai pavieniui atgijo susidomėjimas seniai mirusia franšize ir vėl tapo aktuali, tik atrodo nesąžininga, kad 2025 m. Karate vaikis filmas tai ignoruoja. Nepaisant to, kad pasinaudojo naujai įgyta paskata Kobra Kai atidavė pagrindinei franšizei, filme „Karate Kid“, atrodo, neatsižvelgiama į pačius elementus, kurie prisidėjo prie jo atgimimo. Šis kūrybinis sprendimas gali sukelti problemų, nes tokie žiūrovai kaip aš jaustųsi svetimi dėl pasakojimo sanglaudos tarp laidos ir filmo trūkumo.

Susijęs

Cobra Kai 6 sezonas: išleidimo data, aktoriai, istorija, anonsas ir viskas, ką žinome

Cobra Kai 5 sezonas nėra pasaulinių hitų serijos pabaiga. Štai viskas, ką iki šiol žinome apie tai, kada Cobra Kai 6 sezonas pasieks „Netflix“.

Kodėl vis dar yra vilties 2025 m. karatė vaikams

Filmo aplinka ir aktoriai gelbsti

Koliažas iš artimųjų Jackie Chano, kaip pono Hano, besišypsančio filme „Karate Kid“ (2010 m.), ir Ralphą Macchie kaip Danielį LaRusso, pasiruošusį treniruotis „Kobra Kai“
SR vaizdo rengyklės tinkintas vaizdas

Nuo pat Karate vaikis filmas vyks rytinėje pakrantėje, tai gali duoti Danieliui iš naujo pradėti nieko neminint apie jo Kobra Kai PRAEITIS. Nors tai vis dar gali kelti klausimų dėl jo šeimos buvimo vietos, ribotas filmo laikas gali pateisinti susitelkimą į naują Danielio gyvenimo skyrių. Danielio LaRusso ir pono Hano komanda filme taip pat gali būti pakankamai įdomi, kad nustelbtų filmo tęstinumo trūkumą. Kobra Kai. Dėl to dar yra vilties, kad 2025 m Karate vaikis filmas, bet bijau, kad jam bus sunku išlaikyti žiūrovus Kobra Kai jungtys.