Home Pasaulis „Blackhawks“ pasirašė 2-ąjį pradinio lygio kontraktą

„Blackhawks“ pasirašė 2-ąjį pradinio lygio kontraktą

16
0


Paskutinis iš trijų geriausių 2024 m. NHL naujokų biržos atrankų pasirašė pradinio lygio sutartį su Čikagos „Blackhawks“ paskelbė jie pasirašė antrąjį bendrą šaukimą, Artiomas Levšunovas. Levšunovas atsisakė antrojo kurso sezono Mičigano valstijos universitete, kad varžytųsi dėl vietos „Blackhawks“ atidarymo vakaro sąraše iš treniruočių stovyklos.

Šiuo žingsniu iš karto tapę geriausia gynybos perspektyva organizacijoje pagal sutartį, „Blackhawks“ visą likusį kelią rūpinsis Levšunovo tobulėjimu. Čikagos generalinis direktorius Kyle’as Davidsonas gyrė Levšunovą po sutarties pasirašymo: „Prisijungimas prie Artyomo suteikia mums galimybę tęsti jo tobulėjimą įmonėje ir žengti kitą žingsnį į profesionalų ledo ritulį. Jis yra stiprus dvipusis gynėjas, turintis visus įrankius būti aukščiausios klasės žaidėju NHL, ir mes džiaugiamės galėdami tęsti jo augimą profesionalų lygiu“.

Levšunovas prie „Spartans“ prisijungė po to, kai vieną sezoną praleido USHL „Green Bay Gamblers“ komandoje, kur per 62 rungtynes ​​pelnė 13 įvarčių ir pelnė 42 taškus. Pasiekęs NCAA gretas jaunasis baltarusių gynėjas smarkiai išplėtė savo žaidimą – per 38 rungtynes ​​pelnė devynis įvarčius ir pelnė 35 taškus bei uždirbo +27 reitingą. 2023–2024 m. NCAA sezono pabaigoje Levšunovas pateko į „Viso didžiojo dešimtuko“ pirmąją komandą ir „All-Big Ten“ pirmakursių komandą, be to, buvo paskelbtas geriausiu metų gynėju ir geriausiu metų pirmakursiu.

Spartiečiai taip pat užfiksavo vieną geriausių savo sezonų pastarojoje istorijoje su Levšunovu. Mičigano valstija pirmą kartą nuo 2000–2001 m. sezono užėmė pirmąją vietą konferencijoje ir konferencijos čempionate įveikė savo varžovą Mičigano universitetą. Deja, Levšunovui ir „Spartans“ komandai sezonas baigsis 2024 m. „Frozen Four“ regiono finale, kaip „Wolverines“ atpildas.

„Blackhawks“ organizacija gali gerai pradėti „Levšunovą“ Amerikos ledo ritulio lygoje su savo filialu „Rockford IceHogs“. Levšunovas turėtų gauti daug ledo laiko AHL ir gali įgyti pasitikėjimą savo žaidimu profesionaliu lygiu prieš prisijungdamas prie komandos Čikagoje, kai jie bus pasirengę žengti kitą žingsnį savo atstatyme.