Home Verslas Kaip Haasas iš „taip pat bėgimo“ tapo iššūkiu dėl taškų

Kaip Haasas iš „taip pat bėgimo“ tapo iššūkiu dėl taškų

8
0


„Haas“ pastarosiose lenktynėse smarkiai patobulėjo. Vienintelė Formulės 1 amerikiečių komanda pelnė taškus su abiem bolidais Austrijoje, kol Nico Hulkenbergas antrąsias lenktynes ​​iš eilės Silverstone užėmė šeštąją vietą.

Konstruktorių čempionate jis pakilo į septintą vietą, vos keturiais taškais atsilikdamas nuo šeštosios RB sezono viduryje.

Haasas ištvėrė mikčiojančią 2024 m. pradžią, sezono atidarymo rungtynėse Bahreine nepasižymėjo įvarčiais ir iškovojo taškus trijose iš kitų keturių lenktynių.

Amerikiečių komanda yra daug labiau užtikrinta vadovaujant komandos vadovui Ayao Komatsu nei ugningajam Guentheriui Steineriui.

Valdant Steineriui, komanda dažnai buvo chaotiška. Ji nesugebėjo suvaldyti santykių tarp savo dviejų vairuotojų ir buvo reguliariai įsišaknijusi į darbo laiko apskaitos žiniaraščius.

„Komatsu“ požiūris yra daug labiau pamatuotas. Jis nedaro jokių įžūlių komentarų žiniasklaidoje ir naudojasi savo inžinerine patirtimi, kad padėtų rengti strategiją lenktynių metu.

Praėjusių metų pabaigoje komandą palikęs Steineris buvo visiškai priešingas, nes per jo kadenciją komanda mažai pažengė į priekį.

Nico Hulkenbergas ir Kevinas Magnussenas atstovauja patyrusiems ir greitiems vairuotojams, galintiems reguliariai rinkti taškus.

„Haas“ nebekenčia nuo nepatyrusių vairuotojų, tokių kaip Nikita Mazepinas ir Mickas Schumacheris 2021 m., kurie grūmėsi su blankiu automobiliu.

Amerikiečių komanda pasinaudojo tuo, kad „Sauber“ sunkiai veikia, o „Alpine“ žengė didelį žingsnį atgal.

Ji galėtų mesti iššūkį „Aston Martin“ kaip penkta greičiausia „Formulės 1“ komanda, kuri pati 2024 m. negalėjo varžytis priekyje.

„Haas“ eina teisinga kryptimi, o „Ferrari“ jaunesnysis Ollie Bearmanas kitą sezoną prisijungs prie komandos, pakeisiantis „Sauber“ treniruojantį Nico Hulkenbergą, todėl jis turi geriausią jauną talentą.

Svarbiausias sprendimas bus pasirinkti savo komandos draugą Magnusseną, kad liktų jo vieta, ar pašalinį asmenį. potencialiai prancūzas Estebanas Oconasbendradarbiauti su Bearmanu.