Home Verslas Keisčiausi sporto talismanai, buvę ir dabar

Keisčiausi sporto talismanai, buvę ir dabar

11
0


Įvairūs profesionalių ir kolegiškų sporto talismanai yra ikoniškos figūros, kai kurios iš jų yra žinomos ir pačios. „San Diego Chicken“ arba „Įžymusis viščiukas“ gali būti žinomiausias talismanas pasaulyje, nors jis ir neturi jokios priklausomybės komandai. ESPN ir kitos parduotuvės naudojo poną Metą televizijos reklamose. Penn State studentų skyrius kiekvienose namų rungtynėse gieda Nittany Lion.

Ne kiekvienas talismanas yra brangakmenis ir hitas, gyvuojantis ištisas kartas. Kai kurie yra visiškai keisti ir, tiesą sakant, mus gąsdina. Tai pasakius, daug keistų ir neįprastų talismanų yra pamėgti vietinių gerbėjų ir tų, kurie nusifotografuoja su pūkuotais padarais. Tačiau kiti iš mūsų prisiminimų išblėso.

Tegul jie niekada negrįžta.

Ross Kinnaird / EMPICS per „Getty Images“.

Atrodo, kad tarptautinės sporto varžybos, tokios kaip olimpinės žaidynės, džiugina keistų talismanų kūrimu. 1996 m. vasarą Izzy buvo Atlantos vasaros olimpinių žaidynių talismanas. Per Maxas Blau iš Atlantos žurnalokomitetas dirbo kuriant Izzy. Tie susitikimai turėjo būti žavūs.

Steely McBeam

George’as Gojkovichas / Getty Images

Mes suprantame Steely McBeam, Pittsburgh Steelers talismano, idėją. Jis turėtų atstovauti regiono mėlyniesiems darbininkams. Spėjame, kad Pitsburgo gerbėjai negalėjo sukurti „Yinzer“ išvaizdos, todėl vietoj to gavome McBeam.

Cozmo

Kirby Lee – JAV ŠIANDIEN Sportas

Dėl to kaltiname „Major League Soccer“. Legenda byloja, kad Los Andželo galaktika buvo pavadinta todėl, kad miestas pripildytas tiek daug Holivudo „žvaigždžių“. Taigi, mes gavome Cozmo. Vis dėlto būkite atsargūs kritikuodami šį talismaną, nes „Cozmo“ jus užklups Twitter.

Raimondas

Kim Klement-JAV ŠIANDIEN Sportas

Kai Tampa Bay Devil Rays nusprendė atsisakyti šio pavadinimo, klubas turėjo pradėti nuo nulio. Vietoj to, jis tik sutrumpino slapyvardį į Rays, o tai paliko gerbėjus Raymondas Rėjusį šunį panašus padaras, kuris skamba panašiai kaip devintojo dešimtmečio Pasaulio imtynių federacijos darbuotojos.

KC Vilkas

Kirby Lee – JAV ŠIANDIEN Sportas

Kanzaso miesto vadovai yra pirmoji franšizė, kuri atkreipė dėmesį į šį kūrinį, kuri dėl suprantamų priežasčių turėjo atidžiai pasirinkti talismaną. Galbūt arklys būtų buvęs geresnis nei KC Wolf, net jei Denverio Broncos būtų turėję ką pasakyti apie tuos vadus.

6 iš 30

Prikimškite stebuklingą drakoną

Prikimškite stebuklingą drakoną

Reinholdas Matay-JAV ŠIANDIEN Sportas

Prisiminkite, kai pirmą kartą sužinojote apie tariamą dainos „Puff, the Magic Dragon“ prasmę? „Stuff the Magic Dragon“ kiekvieną vakarą sugrąžina gerbėjams tuos jausmus. „Orlando Magic“ gali pasakyti, ką nori, apie tai, kad „Stuff“ yra nuoroda į šūvio atmetimą arba užpildymą. Tai vis dar vienas keistas talismanas.

Gunnersaurus

PA Images/Sipa USA nuotr

Sąvokos „Arsenalas“ ir „Gunners“ primena kietumo, kruopštumo ir mūšio lauko vizijas. Gunnersaurus primena mums visiems, kad Barney dinozauras ilgainiui galėjo padaryti visuomenei daugiau žalos nei naudos. Dar 2015 m. Vice Sportas kalbėjosi su žmogumi, kuris vaikystėje sukūrė Gunnersaurus. Leisime jam pasiaiškinti.

Mėlyna dėmė

Joe Robbinsas / Getty Images

Per Carol Motsinger iš Cincinnati.comKsavero universiteto Blue Blob atsirado 1985 m. Tai reiškia, kad mokykla turėjo 30 metų, kad ištaisytų šią klaidą. Esi žinomas kaip muškietininkai, Xavier. Padaryk geriau.

Gapperis

Joe Robbinsas / Getty Images

Labiausiai įdomu, kad Sinsinačio „Reds“ gerbėjams dovanoja „Gapper“ yra tai, kad klubas gali tiesiog eiti su ponu Redlegsu, nuostabiu talismanu su, ko gero, geriausiais ūsais žaidime. Net ir Raudonieji neapibrėžkite, koks turėtų būti Gapperis. Matyt, Ohajo beisbolas mėgsta keistus talismanus.

Mavs Man

Ron T. Ennis / Fort Worth Star-Telegram / MCT / Sipa JAV

Tikriausiai tai girdėjote anksčiau, bet „Mavs Man“ atrodo taip, kaip tikitės rasti „Mega Man“ lygio pabaigoje. Įsivaizduojame, kad Dalaso „Mavericks“ bandymų užmesti per didelius krepšinio kamuolius ant vargšo „Mega Man“ galvos talismanas yra baigiamasis žingsnis.

Ragnaras

Hannah Foslien / Getty Images

Kaip ESPN vyresnysis rašytojas Arashas Markazi rašė, Ragnarą, neoficialų Minesotos „Vikings“ talismaną suvaidinęs vyras 2015 m. atsipirko iš šio koncerto. Klubas Ragnarą pakeitė Viktoru Vikingu, su kuriuo, manome, yra sudaryta labiau tinkama sutartis.

Hip-hopas

Jesse D. Garrabrant / NBAE per „Getty Images“.

Nusivilkite triušio aprangą iš „Kalėdų istorijos“, padovanokite jam akinius nuo saulės ir apsivilkite „Philadelphia 76ers“ marškinėlius. Turite hip-hopą, talismaną Richas Hofmannas iš Philly.com vadinamas „niekada nemylimu“.

13 iš 30

Sly Fox ir Mini Sly Fox

Sly Fox ir Mini Sly Fox

Chrisas McGrathas / Getty Images

Teisingai dėl Garden State, Sly Fox ir Mini Sly Fox nėra priežastis, kodėl New Jersey Nets persikėlė į Brukliną. Bruklino franšizė išmoko savo pamoką, kai išėjo į pensiją siaubingai BrooklyKnight charakteris. Kai kurios komandos tiesiog neturėtų turėti talismanų.

BJ Birdy

Colin McConnell / Toronto žvaigždė per „Getty Images“.

Toronto „Blue Jays“ gerbėjai prisimins BJ Birdy, kai jis anksti buvo išsiųstas į dušą. Kaip Chrisas Jaffe iš „FanGraphs“. paaiškino, Birdy užsitarnavo pašalinimą iš žaidimo 1993 m., kai bandė paveikti teisėjo sprendimą. Mes gerbiame atsidavimą tikslui.

Kojotas

Ronaldas Martinezas / Getty Images

Būtent akys, regis, patyrusios neįsivaizduojamus siaubus, įtraukė į sąrašą San Antonijaus „Spurs“ talismaną. Pagal oficialioje komandos svetainėje„Coyote“ laimėjo 2014 metų NBA metų talismano apdovanojimą. Galbūt buvo įtraukta rinkėjų bauginimo taktika.

Blooper

Brett Davis – JAV ŠIANDIEN Sportas

„Ei, Klivlendai, ar galime nukopijuoti tavo namų darbus? „Žinoma, Atlanta Bravesai, tik šiek tiek pakeisk, kad nebūtų akivaizdu.

Susikalbėjimai

George’as Rose / Getty Images

Per CBS Denveriskiekviena NFL franšizė turėjo savo Huddles talismano versiją 1986 m. Pažvelkite į juos ir greitai suprasite, kodėl lyga atsisakė šios idėjos.

Kingslis

PA vaizdai / Sipa JAV

2015 m. birželio mėn Telegraph’s JJ Bull naująjį Partick Thistle talismaną pavadino „visiškai bauginančiu“. Kingsley atrodo kaip piktosios saulės personažas, kuris persekiotų Mario ir Luigi filme „Super Mario Bros. 3“, bet su kojomis. Ar kas nors turi vėžlio kiautą, kurį galėtume pasiskolinti?

Perkūnas

Gary Dineenas / NBAE per „Getty Images“.

Oklahoma City Thunder gavo tokį pavadinimą, todėl Golden State Warriors prarado savo talismaną Thunder. Jokios nepagarbos asmeniui, kuris vaidino personažą (įlankos zonos herojus savo teise), tačiau visiems NBA bendruomenei, išskyrus Sietlo rajone, tai geriau.

Rowdy

Matthew Emmons – JAV ŠIANDIEN Sportas

„Dallas Cowboys“ yra tariamai „Amerikos komanda“ ir franšizė su gana šauniu pavadinimu. Kodėl tuomet komandos talismanas atrodo labiau pasirengęs man parduoti mėsainį su nuolaida tinklo restoranas nei dominuoti futbolo žaidime? Bent jau jis turi mielą skrybėlę.

Squatch

Terrence’as Vaccaro / NBAE per „Getty Images“.

Sietlo „SuperSonics“ tikrai numetė kamuolį, kaip savo talismaną naudodami Squatch, o ne greitąjį personažą. Žinoma, Squatchas kai ką padarė kietas dunksas dar savo laikais, bet ar jis galėjo bėgioti aplink kilpas rinkdamas žiedus netapdamas gravitacijos auka? Mes taip nemanėme.

Youppi

Kelvinas Kuo – JAV ŠIANDIEN Sportas

Dar 2014 m. Seanas Newellas iš „Deadspin“. papasakojo, kad Youppi, talismano pavadinimas, kurį naudoja ir „Montreal Expos“, ir „Monreal Canadiens“, prancūzų kalba reiškia „yippee“. Tai malonu ir viskas, bet mes vis dar nežinome, kas turėtų būti Youppi arba kodėl jis yra ypač Kanadietis dabar, kai parodos jau praeitis.

mėsainių karalius

Jasonas Merrittas / „WireImage“.

Žinoma, „Burger King“ iš pradžių nebuvo skirtas kaip sporto talismanas. Tai pasikeitė, kai jis buvo įkištas NFL filmams būdingos reklamos. Karalius netgi buvo Floydo Mayweatherio aplinkos dalis prieš kovą tarp „Money“ Mayweatherio ir Manny Pacquiao.

Slankiklis

David Richard-JAV ŠIANDIEN Sportas

Ar manote, kad Klivlando indėnai, kurdami „Slider“, nukopijavo „Phillie Phanatic“, yra nuomonės klausimas. Dvejojame juoktis iš talismano, nes jis patyrė traumą bandydamas linksminti gerbėjus 1995 m. Amerikos lygos čempionato serijoje. Kredito slankiklis už grįžimą ant arklio ar sienos, šiuo atveju.

25 iš 30

Venlokas ir Mandevilis

Venlokas ir Mandevilis

Matthew Stockman / Getty Images

Vasaros žaidynės sugrįžo 2012 m., kai Londonas pristatė miesto olimpinius ir parolimpinius talismanus – Venloką ir Mandevilį. Matyt, vaikščiojančių Big Beno figūrėlių pora organizatorių akimis nebuvo pakankamai bauginanti. Šie talismanai yra priežastis, dėl kurios miestas gali priimti bet kokias olimpines žaidynes.

NHL HockeyBird

Dave’as Sandfordas / NHLI per „Getty Images“.

Sirgaliai giliai žino, kad komandos yra verslas ir kad sportas daugiausia susijęs su pinigais ir pelnu. Jiems nereikia tų faktų mesti į akis. Būtent tai padarė NHL, kai ją pristatė HockeyBird bendradarbiaujant su „Angry Birds“ žaidimų kūrėjais. Sunkus perdavimas, NHL.

Karaliaus pyrago kūdikis

Derick E. Hingle-JAV ŠIANDIEN Sportas

Naujojo Orleano Pelicans turbūt pasakytų, kad „King Cake Baby“ talismanas siejasi su garsiosiomis miesto Užgavėnių šventėmis. Kai kurios idėjos yra geros popieriuje, bet ne įgyvendinamos. Tai kažkieno košmaras, atgijęs.

Elfas Braunis

Aaronas Dosteris – JAV ŠIANDIEN Sportas

„Brownie the Elf“ neturi nieko bendra su Paulu Brownu, „Dawg Pound“ ar laimėjusiomis rungtynėmis nuo 1999 m. Žinodami viską, ką žinome dabar, asmenys, atsakingi už profesionalaus futbolo sugrąžinimą į Klivlandą, Art Modell perkėlus savo franšizę į Baltimorę, turėjo priimti naują pradžios.

Čiurpęs

Kyle’as Terada/JAV ŠIANDIEN Sportas

„Tottenham Hotspur“ logotipas yra gaidys, stovintis ant futbolo kamuolio. „Tottenham“ talismanas yra Chirpy, kuris išgyveno kai kuriuos dalykus siaubingi perdarymai per visą savo istoriją. Nesijaudink. Niekas kitas taip pat negauna.

30 iš 30

Phillie Phanatic

Phillie Phanatic

Eric Hartline – JAV ŠIANDIEN Sportas

Suprantama, kad yra daug vietinių gerbėjų, kurie dievina Phillie Phanatic. Kai kurie žmonės savo sūrio kepsniams nori naudoti provoloną, o ne Whiz. Dėl to tai nėra teisinga.

Zakas Vasinkas yra ilgametis sporto naujienų rašytojas ir PFWA narys, kuris savo karjerą pradėjo 2006 m., o jo darbai buvo rodomi Yardbarker, MSN, Yahoo Sports ir Bleacher Report. Jis taip pat yra futbolo ir futbolo entuziastas, kuris šiuo metu tikriausiai šaukia apie Tottenham Hotspur ir skandavo, kad Mattas Harvey pradėtų devintą 2015 m. pasaulio serijos 5 rungtynių kėlinį „Citi Field“. Jį galite rasti X adresu @ZacWassink.