Home Pasaulis Andy Murray karjera Vimbldone baigiasi, kai Emma Raducanu pasitraukia

Andy Murray karjera Vimbldone baigiasi, kai Emma Raducanu pasitraukia

34
0

Straipsnio turinys

LONDONAS – Andy Murray karjera Vimbldone baigėsi, kai jo mišrių dvejetų partnerė Emma Raducanu pasitraukė iš varžybų likus kelioms valandoms iki pirmojo rato rungtynių šeštadienį dėl chirurgiškai suremontuoto dešiniojo riešo problemos.

2 reklama

37-erių Murray’us, dukart „All England Club“ vienetų čempionas, pareiškė, kad baigs karjerą po to, kai dalyvaus Vimbldone ir Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, kurios prasidės vėliau šį mėnesį.

Mišrių dvejetų varžybos turėjo būti paskutinės žolės Didžiojo kirčio turnyro varžybose Murray’ui, kuris pasitraukė iš vienetų dėl birželio 22 d. atliktos cistos pašalinimo iš stuburo operacijos, o paskui pasitraukė pirmame vyrų dvejetų rate. jo vyresnysis brolis Jamie.

„Deja, šįryt pabudau nuo dešiniojo riešo sustingimo, todėl nusprendžiau priimti labai sunkų sprendimą šį vakarą pasitraukti iš mišrių dvejetų“, – sakė Raducanu. „Esu nusivylęs, nes labai laukiau, kada galėsiu žaisti su Andy, bet turėjau pasirūpinti.

2021 m. „US Open“ atrankoje ji laimėjo būdama 18 metų, o nuo to laiko jos karjerą nubloškė daugybė traumų. 2023 metais Raducanu buvo atlikta abiejų riešų ir kulkšnies procedūros.

Jos ketvirtojo turo vienetų rungtynės su Lulu Sun iš Naujosios Zelandijos numatytos sekmadienį.

Visos Anglijos klubas pagyrė Murray savo karjeros po rungtynių šventę po to, kai jis ir Jamie buvo sumušti vyrų dvejetų varžybose Centro korte ketvirtadienį, įskaitant keturių minučių vaizdo įrašą, kuriame buvo Rogerio Federerio, Rafaelio Nadalio, Novako Džokovičiaus ir Venus Williams pagarbos. .

Turnyro organizatoriai nusprendė surengti specialią ceremoniją po tų rungtynių, o ne laukti, kol jis sužais mišrų dvejetą, tik tuo atveju, jei Murray ir Raducanu nedalyvautų kartu.

4 reklama

Kadangi jau buvo nustatytos mišrių dvejetų skliaustai oficialiai burtų keliu, Murray’ui nebuvo leista susirasti naujo partnerio, kad jis galėtų likti toje rungtyje.

Katie Volynets ir Rajeev Ram buvo perkelti į mišrių dvejetų lauką pakeisti Raducanu ir Murray ir susikaus su Zhang Shuai ir Marcelo Arevalo.

Murray’us 2013 m. Vimbldono čempionate tapo pirmuoju britu per 77 metus, laimėjusiu vienetų čempionatą šiame turnyre, o trofėjų jis vėl iškovojo 2016 m.

Murray taip pat laimėjo 2012 m. „US Open“, 2016 m. užėmė 1 vietą ATP reitinge, iškovojo du vienetų aukso medalius vasaros olimpinėse žaidynėse ir atvedė Didžiąją Britaniją į Daviso taurės titulą.