Home Verslas Naujoji Sara’s Kitchen Saratoga Springs vieta | Daily Gazette Maistas ir...

Naujoji Sara’s Kitchen Saratoga Springs vieta | Daily Gazette Maistas ir gėrimai

14
0


Brodvėjuje esančios Saros virtuvės savininkė Saratoga Springse metė gerai apmokamą inžinieriaus darbą, susidūrė su šeimos nepritarimu ir svarstė galimybę parduoti inkstą, kad tik atvertų duris ir pasiūlytų Vidurio Rytų maistą, su kuriuo užaugo.

„Man tiesiog patinka tai, ką čia darau“, – sakė Ali.

Nedidelė ir charizmatiška figūra Ali gimė ir užaugo Dubajuje egiptiečių tėvų, kurie tikėjosi, kad ji ir jos broliai sieks karjeros inžinerijos ar medicinos srityse. Daugelį metų ji sekė pavyzdžiu. Ji išvyko į Kairą studijuoti koledže, kur įgijo inžinerijos magistro laipsnį. Ji įsidarbino Siemens ir dirbo Egipte, o vėliau Kalifornijoje, o paskui persikėlė į Niujorko sostinės regioną su savo tuometiniu vyru, su kuriuo turi du mažamečius vaikus Adamą ir Mią.

Pomėgį gaminti maistą ji sieja su šeima. Augdama jos mama, kuri yra gydytoja, gamino šviežius patiekalus; pirmą kartą Ali netgi turėjo McDonald’s gruzdintą keptuvę koledže. Jos kulinarijos kelionė prasidėjo Kaire, kur ji rūpinosi trimis broliais, kurie tuo metu taip pat mokėsi.

Pasaulio skonio vakarienė Schenectady centriniame parke – įkandama

„Aš nesu tas žmogus, kuris tiesiog imsis recepto, jį įgyvendins ir pasakys: „O, tai puiku“, – sakė Ali. „Manau, kad inžinerija tai padarė mano protu, kai aš tiesiog tyrinėju, bandau ir man nepavyksta, o tada šiek tiek pakoreguoju ir žiūriu, kaip viskas išeina.

Netrukus po to, kai persikėlė į Saratoga Springs rajoną ir susilaukė dukros Mios, Ali pradėjo kviestis tėvus vakarienės ir žaidimų pasimatymų. Patiekalai išpopuliarėjo ir ji kiekvieną savaitgalį pradėjo priimti žmones. Draugai, kurių daugelis niekada nevalgė Vidurio Rytų maisto, galiausiai paskatino ją gaminti maistą už savo namų ribų.

Sulaukusi teigiamų atsiliepimų, ji nusprendė savo receptus neštis į vietinius turgus. 2022 m. Ali pradėjo pardavinėti savo shawarma ir hummus vietiniuose turguose, įskaitant Spa City Farmers Market ir Schenectady Greenmarket.

„Man tai tikrai buvo staigmena. Pirma, to buvo per daug, aš buvau priblokštas. Kiek man reikia virti? . . . daug logistikos. Tai buvo daug (rankinio) darbo, prie kurio nesu įpratęs“, – sakė Ali.

Guilderland restorano savaitės rinkinys – kąsnio dydžio

Tačiau patirtis patvirtino, kad ji eina teisingu keliu, nes jos patiekalai greitai išparduodami beveik kiekviename turguje. Kai Wilton Mall maisto aikštelėje atsivėrė virtuvės erdvė, ji nusprendė eiti jos visą darbo dieną.

„Žmonės mane pažino, ir aš sugebėjau pritraukti žmones iš Olbanio ir Trojos į prekybos centrą“, – sakė Ali.

Ji veikė ten, kol atsidarė erdvė Brodvėjaus 419.

Prireikė kelių mėnesių renovacijos ir dokumentų tvarkymo, kad miestas pradėtų veikti, sakė Ali. Tuo tarpu ji išgyveno skyrybas, o jos tėvai, gyvenantys Egipte, nepalaikė tokių pastangų.

„(Mano tėtis) jaučia gėdą, o tai labai skaudina širdį, nes jei aš jį džiuginau 13 savo gyvenimo metų, kodėl aš negaliu būti laimingas? Ali pasakė.

Negana to, finansai darėsi įtempti ir ateidavo nuomos mokėjimas.

„Buvau beviltiška ir laikausi savo pažadų. Taigi, jei aš pasakysiu savininkui: „Duosiu tau pinigų“, aš tau duosiu pinigų“, – sakė Ali. „Taigi aš susisiekiau su kai kuriomis ligoninėmis, kad parduočiau savo inkstą. Tai nebuvo pokštas“.

Laimei, taip neatsitiko ir praėjus keliems mėnesiams po to, kai persikėlė į erdvę, ji gavo teisę iš miesto veikti, o gegužę Brodvėjuje atidaryta Sara’s Kitchen.

Erdvė yra gyvybinga, su aksominėmis turkio spalvos suoliukais, kuriuos sukūrė Ali. Nepaisant vidutinės kainos meniu, jis pasižymi ryškia, aukšto lygio estetika.

„Kai kurie žmonės, ypač jaunesni vaikai, . . . jie ateina ir pamato tą vietą, mano, kad tai aukštesnės klasės vieta“, – sakė Ali.

Grasso šeima renka lėšas šeštojo dešimtmečio itališko ledo sunkvežimio remontui Saratoga Springse

Ji siūlo prekystalio paslaugas, tačiau tikisi, kad netrukus turės visą vakarienę. Kol kas ji labai užsiėmusi. Praėjus vos kelioms minutėms nuo atidarymo neseniai trečiadienio rytą, klientai pradėjo maišytis. Kai kurie buvo nauji, kiti sekė Sara’s Kitchen nuo jos dienų Wilton Mall ir papildė Ali naujoje erdvėje.

Nuolatiniams lankytojams pietauti „Sara’s Kitchen“ suteikia tam tikras kulinarinis išsilavinimas. Ali išsiaiškino, kad dauguma klientų yra susipažinę su Viduržemio jūros regiono maisto produktais, kurių pavadinimai panašūs į jos Artimųjų Rytų patiekalų pavadinimus, tačiau skiriasi skoniai ir tekstūra.

„Tai nereiškia, kad tai tas pats, jei jie turi tą patį pavadinimą. Taigi jie turi falafelį, mes – falafelį, bet pas mus kitaip. Jie gamina jį iš avinžirnių. Gaminame iš suskaldytų fava pupelių. Skirtingos tekstūros, vienodos spalvos“, – sakė Ali

Ji atkreipia klientus į skirtumus ir tarimo skirtumus. Tarkime, kad jie paprašys baklavos, ji pateiks jiems Artimųjų Rytų versiją, kuri vadinama baklawa ir su filo tešla, padengta graikiniais riešutais, pekano riešutais ir cinamonu bei apipilta klevų sirupu.

„Gerai, kitą kartą, kai ateisi, jei norėsi nusipirkti, jei pasakysi „baklava“, aš jums jo neparduosiu“, – sakė Ali.

Tas pats pasakytina ir apie jos limonaną – gaivų laimo ir mėtų gėrimą, panašų į mojito – be romo.

„Juokauju, bet tuo pat metu noriu, kad jie pasakytų, kas tai yra“, – sakė Ali.

Kitas netikėtumas gali būti įdaryti vynuogių lapai arba dolmos, kurias kai kurie klientai tikisi patiekti šaltai. Vietoj to, šie rankomis susukti užkandžiai patiekiami šilti su ryžiais ir pomidorais, sumaišytais su šiltų prieskonių mišiniu.

Vištienos shawarma, vienas populiariausių patiekalų meniu, kartu su vištiena ir krapų marinuotais agurkais yra gruzdintos bulvytės, kurios derinamos su česnakiniu kremu, vadinamu toum.

Meniu taip pat yra humuso ir pita traškučių, sambosak, fattouch ir tabouleh, kurių kiekvienas įkvėptas receptų, su kuriais užaugo Ali ir kuriuos patobulino.

Nuo tada, kai atsidarė, jai buvo sunku rasti darbuotojų, kitaip nei daugelis restoranų savininkų. Taip pat buvo sunku suderinti įprastas restorano valandas su įvairiais specialiais renginiais ir „Spa City Farmers Market“.

Pasaulio skonio vakarienė Schenectady centriniame parke – įkandama

Tačiau pastarasis jaučiasi kaip antrieji namai.

„Tai tiesiog verčia mane jaustis laiminga. Žmonės, kuriuos iš tikrųjų sutikau senais laikais. . . ir tada turistai, negaliu laukti, kol jie ateis, nes dvejus metus iš eilės jie atėjo į mano stendą“, – sakė Ali.

Tokią atmosferą ji nori puoselėti ir restorane.

„Noriu, kad (žmonės) jaustųsi taip, lyg tai būtų Saros namai, taip aš tai pavadinčiau, jei tai ne Saros virtuvė“, – sakė Ali. „Noriu užmegzti ryšį su žmonėmis per maistą, nes šalia neturiu šeimos ir norėčiau, kad mano vaikai taip pat būtų šalia žmonių.

„Aš labai tikiu tuo, kas vyksta aplinkui, todėl turiu elgtis su žmonėmis taip, kaip jie nusipelnė, ir tiesiog būti malonus bei malonus ir duoti, net jei to neturite, sugrįš pas jus ar jūsų vaikus. , o gal ir negrįžti, bet jautiesi taip, lyg patiri tą pasitenkinimą, kai padedi žmonėms.

„Sara’s Kitchen“ yra adresu 419 Broadway, Saratoga Springs. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite saraskitchen518.com.

Pasaulio skonio vakarienė Schenectady centriniame parke – įkandama

Guilderland restorano savaitės rinkinys – kąsnio dydžio

Grasso šeima renka lėšas šeštojo dešimtmečio itališko ledo sunkvežimio remontui Saratoga Springse

Pasaulio skonio vakarienė Schenectady centriniame parke – įkandama

Guilderland restorano savaitės rinkinys – kąsnio dydžio

Grasso šeima renka lėšas šeštojo dešimtmečio itališko ledo sunkvežimio remontui Saratoga Springse